Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vytéká voda pod sprch koutem -zachodem: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vytéká voda pod sprch koutem -zachodem

Poslední aktualizace před 6 let
Z
Zuzka KiselyNováček
Přidáno před 6 let
ahoj zdravím všechny co jezdí,.
začala nám vytekat voda pod sprch koutem-a zachodem . máme adria stargo 690 dp na mercedesu cd313 cd
je to všechno tak schované pod podlahou a ve stěnách, že se nejde nikam pořádně dostat , jezdíme i v zimě, takže nevím jestli nějaká chy ba , při vypouštění vody, nebo prasklá hadice ,m. nemá někdo podobnou zkušenost.sledoval jsem filtr vody a jemně z něj ukapne , ale tak jedna kapka za minutu, tak nevím jestli je to ono , protožen množství vody neodpovídá, teče tak deci za den'??'?
kdyby mněl někdo podobný problém ???? píšu z webu manželky . Ladislav Kisely
J
JakubvČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, mam naprosto stejný auto akorát na 316. A měl jsem stejnou vadu. U mě to byl nepatrně od lepená stěna ve sprchaci oddělená od vaničky. Oprava snadná. Ale může toho být i víc. je tam i ventil na venkovní sprchu. ten taky může kapat.
Jinak filtr by kapat nemel. pokud ano, vymemil bych ho celý. Třeba by stačilo dotahnout, nebo kontrola o krouzky.
Letani, uceni, deti, plavani, horyklarinet,, more, exotika, Sydney, Bali, Alaska, usa, Discus2T,Extra300L,L200,GasBalloon, Japonsko,Anglictina, Brompton,obytnak. Muj svet
Z
Zuzka KiselyNováček
Přidáno před 6 let
díky za odpověď , ještě bych se rád zeptal , kde je ten ventil na venkovní sprchu. a ještě bych se rád zepltal na stav kastle a plechů , Začíná mi to rezivět
J
JakubvČlen
Přidáno před 6 let
Zavolejte mi. kontakt v sz.
Letani, uceni, deti, plavani, horyklarinet,, more, exotika, Sydney, Bali, Alaska, usa, Discus2T,Extra300L,L200,GasBalloon, Japonsko,Anglictina, Brompton,obytnak. Muj svet
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Zuzka Kisely, Jakubv

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,822,798 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14638 sekund | Průměrně za: 0.14638 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB