Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Poraďte Plzeňáci - obytné auto ze Šťáhlav: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Poraďte Plzeňáci - obytné auto ze Šťáhlav

Poslední aktualizace před 6 let
ravykravykČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte,
mám dotaz k vám Plzeňáci. Znáte toto auto?
https://www.sauto...oFrom=list
Máte to někdo blízko, abyste jej mohli omrknout a sdělit své dojmy?
Přece jen jet přes celou republiku kvůli něčemu, co nestojí za to, se mi nechce.
Díky
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
IvetaKIvetaKČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, prosím tě hlavně až někdo pojede auto okouknout nechte si vše ukázat. My jsme tam byli a taky se nám jedno líbilo. Bohužel pán moc ochotný nebyl - chtěli jsme zkusit lednici, vodu - odpověď byla nemám zapojenou bombu, není v nádrži voda. Na dotaz co zkoušel řekl , že nic. V koupelně byla celá prasklá stěna - ato bylo klepnuté.Opravdu nevynechejte žádný kout.
Iveta a Rosťa:^
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
na toto téma najdeš v historii poměrně dost příspěvků, které Ti ušetří cestu.
T
TurciČlen
Přidáno před 6 let
Už podle fotek je opravovaný strop ve střední části a nad zadní postelí jsou vidět stropní výztuhy.
Takže asi pěkně zateklá a horkou jehlou opravená.Raději hledej dále.Hodně štěstí.
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 6 let
Budu na straně druhé, mám od něj druhé auto ( kamarád taky jedno ) a u nás vše OK. Předvedeno, prolézt jsem auto mohl jak sem chtěl,vyzkoušeno, rozumná domluva na ceně, jednání. Co jsem si vybral, to jsem koupil. Za mě zkušenost Ok.
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Rozhodne tie hrany alkovne a ďaľšie detaily v modrej farbe neboli z výroby modré, ale buď biele, alebo tyrkysovo zelené (vtedy farba typická pre Weinsberg - tak ako je nápis na dverách kabíny).
A nie som si istý, či je originál zadná maska okolo svetiel - skôr mi pripadá, že je z Hymera.
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
S panem Kovářem mám velice špatné zkušenosti. Myslím si, že prodejce by k potenciálním zákazníkům měl mít ochotnější přístup. Takhle mi ti připadá, že ani prodávat nechce. Každopádně já bych si už z principu u něj kupovat nic nechtěl.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
spomínal tu v diskusii jeden člen, že tento predajca má zvláštny štýl čistenia interiérov karavanov: vystriekať ich wapkou :o
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Turci napsal:

Už podle fotek je opravovaný strop ve střední části a nad zadní postelí jsou vidět stropní výztuhy.
Takže asi pěkně zateklá a horkou jehlou opravená.Raději hledej dále.Hodně štěstí.


Wainberga mam. Nevim jak jsi dosel k tomu zateceni? Strecha je sklopena dopredu a dozadu. Nedrzi se na ni ani kapka vody na rozdil od nekterych aut kde se uprostred drzi permanentni louze vody. Napriklad Sunlight s alkovnou ale i jine.
Nesud co neznas.
Bal bych se spis doloznosti. Pokud je to do 3.5t tak to bude patrne snizene z 3.8t

Automatické sloučení 02.05.2018 16:20:

Citovat

copy napsal:

Rozhodne tie hrany alkovne a ďaľšie detaily v modrej farbe neboli z výroby modré, ale buď biele, alebo tyrkysovo zelené (vtedy farba typická pre Weinsberg - tak ako je nápis na dverách kabíny).
A nie som si istý, či je originál zadná maska okolo svetiel - skôr mi pripadá, že je z Hymera.


Byly i tmave modre. Proc lidi mluvite k veci o ktere si nezjistite informace.
Miloš
Upravil Garda dne 02.05.2018 16:20, před 6 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

spomínal tu v diskusii jeden člen, že tento predajca má zvláštny štýl čistenia interiérov karavanov: vystriekať ich wapkou :o


To jsem byl asi ja jestli to nerikali i dalsi lidi.... My auto bylo pry spinave tak ho vystrikali wapkou tesne nez jsem prijel. Ptal jsem se totiz proc je vse mokre vepredu a uvnitr pod gumou louze. Ja kupoval pred 6 rokama a byl to uplne strasnej srot zamaskovanej akorat na prodej, viz v mych fotogaleriich kde po koupi takrka do mesice vse zaclo vylejzat. Vcetne motoru i prevodovky opravovane ci rovnou vymenene. Jak to ma ted po 6 letech s prodejem aut a karavanu netusim takze uz mlcim at si kazdej udela obrazek sam.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
euramobileuramobilNováček
Přidáno před 6 let
U pana Kováře jsem koupil před 5-lety alkovnu Euramobil r.v.1998 .Auto jsem si mohl prohlédnout byl ochotný věnoval se mi půl dne.Za mne spokojenost .Auto jsem po dvou letech prodal ještě se ziskem.Je pravda že ve stodole měl i různé paštiky .Já jsem spokojen. Toš tak.
T
TurciČlen
Přidáno před 6 let
Garda,tak se pořádně podívej na ty fotky.Na tom stropě je nějaka imitace parket nebo co.To asi nebude origo.
bambulabambulaČlen
Přidáno před 6 let
Pan Kovář je hodně zvláštní, Před 2 lety jsme se u něj zajímali o auto a byl tak neochotný a v jednání nedůsledný, že jsme od toho raději utekli. A auta, která měl na dvoře byl děs a hrůza. Ale možná budeš mít štěstí. Fotky vypadají dobře a cena je úžasná. Chce to vidět a připravit se na to, že 20 let staré auto má už něco za sebou a bude potřebovat průběžný servis. A tím i investice. Na druhou stranu auta vyrobená v minulém století jsou o něčem jiném, festovnější a mnohem více vydrží. A náhradní díly jsou vesměs za hubičku.
Katka a Vlasta
copycopyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Garda napsal:


Citovat

copy napsal:

Rozhodne tie hrany alkovne a ďaľšie detaily v modrej farbe neboli z výroby modré, ale buď biele, alebo tyrkysovo zelené (vtedy farba typická pre Weinsberg - tak ako je nápis na dverách kabíny).
A nie som si istý, či je originál zadná maska okolo svetiel - skôr mi pripadá, že je z Hymera.


Byly i tmave modre. Proc lidi mluvite k veci o ktere si nezjistite informace.


Boli aj modré, a boli aj šedé. Ale vždy bol nápis na dverách a dekor na bokoch a vzadu v rovnakej farbe. Ak sú dekory a nápisy tyrkysové, tak oblúky alkovne boli takisto tyrkysové (resp. biele ako nástavba). Takže na tomto aute určite striekané.
Zadná maska - to neviem 100% či je menená, ale môžem sa na to spýtať.
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
To Turci
sice na tom strope je videt patrne nejaka tapeta ale vzhledem ke konstrukci sten kdy je to sendvic tedy ne polepena konstrukce bych typoval nejakou upravu spis vzhledu. No bez podrobne prohlidky to takto z jedne fotky nelze urcit. Proto se mi nelibi takoveto jednoznacne prohlaseni. To auto je hodne bytelne stavene.
To Copy
K tem plastovym dilum, po tech letech je nutne je prestrikat, protoze ten plast je na povrchu od slunce vyseptany. Musel jsem to take prestrikat. Je pak otazka jestli majitel dodrzi puvodni barvy nebo ma jiny vkus.
Miloš
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Podle fotek mi ti přijde jako věštění z křištálové koule,
a nákup u tohoto pána jako ruská ruleta s pěti náboji a jednou komorou volnou!g
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Opravím sa: zadná maska je originál

Automatické sloučení 03.05.2018 11:10:

Citovat

Garda napsal:
To Copy
K tem plastovym dilum, po tech letech je nutne je prestrikat, protoze ten plast je na povrchu od slunce vyseptany. Musel jsem to take prestrikat. Je pak otazka jestli majitel dodrzi puvodni barvy nebo ma jiny vkus.


To je samozrejme pravda, mohla byť tá farba vyblednutá od slnka, tak to nastriekal.
Ale prečo má niektoré dvierka zvonku šedé a niektoré biele, to už sa mi až tak nezdá.
Upravil copy dne 03.05.2018 11:10, před 6 let
T
TurciČlen
Přidáno před 6 let
Co člověk to názor,třeba se budoucí majitel pochlubí co koupil.:o
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ravyk, IvetaK, maria, Turci, Smartnumeric, copy, RomanPatrol, Garda, floridan79, euramobil, bambula, hugo 007

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,647,800 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21779 sekund | Průměrně za: 0.21779 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB