Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavany s PURpanelov: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavany s PURpanelov

Poslední aktualizace před 6 let
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Presunuli sme sa v téme inam, od karavanov s konštrukciou bez dreva, k expedičným offroad karavanom.
Všetko sa dá zaobstarať, len to treba vedieť aj zaplatiť.
A
allroadČlen
Přidáno před 6 let
Ano stym suhlasim vsetko ma svoju cenu, ale zase odtial podtial a davat za nieco dvojnasobok len preto ze je to individualna stavba a pritom u protinozcov ti to vyrobia za polovic lebo to robia seriovo tak je nezmysel si to davat robit tu. Nenazyval by som to expedicne karavany nieje vnich vlastne nic viac ako v modernom anglickom karavane len to ma offroad podvozok a tento konkretny je z pur panelov a nabytok je robeny z hlinokovych jaklov spajanych plastovymi spojkami (neviem ako sa to vola) a oblozene tensim pur panelom.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
aby som pravdu povedal, nevidím v tom veľký zmysel, ťahať 2,5 tony príves (bez náplní a doplnkov) niekam do ťažkého terénu, kde má problém s trakciou už samotné auto.
To je tak pre tú Austráliu, na ich prašné cesty, kde sa tvoria rolety, a občas nejaký brod.

A za tie peniaze by som asi radšej pozrel Weinsberg Lev 4x4 na Sprinteri. Aj keď už ho pár rokov nevyrábajú. To je to, čo som mal na mysli, že by som o niečom aj vedel.

squob.com/wp-content/uploads/2008/10/weinsberg_lev_3.jpg
A
allroadČlen
Přidáno před 6 let
Pekne ale ja nechcem dalsie auto a napr na balkane je kopu krasnych miest kde by to slo v pohode s privesom ale nie klasickym a to co robia australcania je nato ako stvorene, nastastie sa tam este da jazdit vo volnej prirode.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
no jo, no :)
čo by bolo, keby. Treba prelúskať austrálske inzeráty a DHL-ka to dovezie až pred barák.
A
allroadČlen
Přidáno před 6 let
Tak to je ta najjednoduchsia cast to dat doviest, ale ako by sa tvarili technici pri homologacii to by ma zaujimalo, teda o napravy by som sa nebal tam to nieje nic zvlastne ale to spojovaci kriz a hlavne tie elektricke brzdy, tie pouzivaju aj v USA a napr airstream ma pre eu trh klasiku najazdovku tak je otazka ci sa to neoplati homologovat alebo to v eu ani nejde.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Airstream je hlavne príliš široký na naše normy, len niektoré menšie modely sa zmestia do 255 cm šírky. Ďaľšia vec je zvislé zaťaženie na gulu resp. oko - tuším že v USA až do 600 kg.
V USA majú všelijaké zvláštnosti - napr. ťažná guľa, v EU štandardný priemer 50 mm, a v USA majú 4 rozličné priemery. Preto používajú také adaptéry, ktoré otáčajú podľa potreby.
mobileimages.lowes.com/product/converted/042899/042899703983.jpg


Elektrické brzdy sa určite v EU homologovať dajú - niekedy sa pozri, aké karavany majú kolotočiari a cirkusanti. A majú to na našich, alebo českých, nemeckých, holandských značkách. Na obytnom návese za pickupom by si tiež nemal ako použiť nájazdovú brzdu.
Len neviem, ako je to teraz, keď už podľa novej normy musia mať prívesy nad 3.5 tony ABS.
A
allroadČlen
Přidáno před 6 let
Aha ty cirkusanti ma nenapadli ty maju fakt vselico aj tie americke, inak u tych australskych som este nevidel zeby mal nejaky nad 3.5 celkovu a zatazenie na gulu mavaju okolo 150kg co vsetky velke offroady zvladaju v poho.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: allroad, hasky, copy, Pavka01, sipadan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,272 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13086 sekund | Průměrně za: 0.13086 (0) sekund | Dotazy: 72 | Použitá paměť: 1.75MB/4MB