Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prosím o radu - plyn: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prosím o radu - plyn

Poslední aktualizace před 6 let
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
Prosím zkušené o radu.

V zimě jsem nevyjel a po delší době jsem teď zkusil nahodit topení. Protože se to nepovedlo, zkusil jsem hořáky i lednici. Nakonec to vypadá tak, že jde do systému málo plynu (na jeden hořák to jede, když přidám druhý, ztlumí se i ten první..., zda se mi, že se to trochu zlepšuje, ale nefunguje to tak, jak má).

Nemáte někdo, prosím, schopnost to takhle na dálku zdiagnostikovat? Četl jsem tady v diskusích o zaneseném regulátoru, ale trochu pruchodné to je..

Díky předem.

Víťa
Roman12Roman12Člen
Přidáno před 6 let
Zkus vyměnit regulátor ,v tomto případě to vypadá že se ti do membrány dostal plyn a ona se nafoukla (regulátor je většinou nerozebyratelny)
karavan hobby 540 fu + bmw x5
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman12 napsal:

Zkus vyměnit regulátor ,v tomto případě to vypadá že se ti do membrány dostal plyn a ona se nafoukla (regulátor je většinou nerozebyratelny)


Díky moc za reakci.

Toho jsem se trochu bál - mám truma monocontrol cs, takže když výměna, tak asi za duocontrol cs + filtry + další hadici .... :c (a v pátek chci vyrazit..)

Já měl celou zimu lahve odpojené. Četl jsem tady v jiných vláknech o zanesení regulátoru olejem, tak jestli to nebude spíš to.. Každopádně to přeci je trochu plynu dává, tak nevím.

Díky.

Víťa
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 6 let
Neboj, brzo Ti to nepustí ani na jeden hořák. Monocontol jsou pěkný sráče, prej tam používaji nějaký gumy který se rozleptaj. Mě vydržel ani ne jeden rok, druhej to samý. Možná pomůže filtr.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
Díky moc za reakci.

Už si vezu obyč regulator a před zimou se rozhodnu, co dál. Jestli duocontrol + filtry, nebo nádrž pod auto.

Víťa

Automatické sloučení 25.04.2018 20:19:
Tak vše běží, jak má. Díky moc všem. V.
Upravil pajovi dne 25.04.2018 20:19, před 6 let
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pajovi napsal:

Díky moc za reakci.

Už si vezu obyč regulator a před zimou se rozhodnu, co dál. Jestli duocontrol + filtry, nebo nádrž pod auto.

Víťa

Automatické sloučení 25.04.2018 20:19:
Tak vše běží, jak má. Díky moc všem. V.


Ten filtr tam dej i když tam budeš mít tu nádrž na LPG ten je nejhorší na mastnoty a jsi v tom znova , s propanem je to nejlepší pro lednici .
Žijeme jen jednou.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Když si prohlédnete regulátor na zkapalněné topné plyny, tak na straně, kde jsou nápisy, tak objevíte malou dírku. Slouží jednak k přivedení atmosférického tlaku, jenž je pro regulátor tlakem referenčním, tedy řídícím, který působí na membránu proti tlaku plynu spolu s pružinkou. Tlak plynu pak vyplývá z tlaku pružinky, která se přidává k tomu řídícímu tlaku a z napětí (a druhu pružinky) pak vyplývá výstupní tlak buď 30 hPa, nebo 50 hPa. Dírka je tam také proto, pokud by se nějaký tlak (nějaký plyn) dostal nad membránu, tak aby unikl, neboť by mohl zvýšit výstupní tlak. Nejstarší provedení regulátorů (z ocelových výlisků) měly místo dírky trubičku, na kterou se navlékla hadička a musela být vyvedena do volného prostoru. Duocentral neznám, myslím, že to bude podobné. Mínusy mi nevadí. Čáo, Pepa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pajovi, Roman12, gruntik, Laky, Doskocil

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,131,187 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13258 sekund | Průměrně za: 0.13258 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 1.88MB/4MB