Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Výfuk lednice: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Výfuk lednice

Poslední aktualizace před 6 let
Pavel TPavel TČlen
Přidáno před 6 let
Hezký den přeji. Před 3 týdny jsem zde žádal o pomoc u zapáchající lednice z komínku a očouzení nad mřížkou výfuku. Na vaši radu jsem komínek vyčistil a zápach ustoupil. Nyní jsme byli s karavanem na víkend a 3 dny používání lednice, opět silný zápach i uvnitř karavanu a opět začouzená stěna nad mřížkou. Plamínek v lednici je modrý a vždy mám nastavený max výkon lednice. Byla by ještě nějaká rada?
Hobby 440 De luxe + Škoda Superb III TDI 140kw
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
To by se muselo asi videt. Takhle dostanes spis radu kam to smerovat. Pak s tim musis sam pracovat. Pokud se to takto vratilo tak tipuji na horak. Tam koroduje ten prostor mezi tryskou a vlastnim horakem. Pak je malo vzduchu. Modry musi byt cely plaminek pokud je konecek do cervena tak je to ono.
Miloš
Pavel TPavel TČlen
Přidáno před 6 let
nedalo mi to a konečně doma s potřebným vybavením jsem se pustil ještě jednou do vyčištění kouřových cest. Čistil jsem je v provizorních podmínkách na dovolené a pomohlo to na pár dní. Nyní jsem měl k ruce kompresor, vysavač a nářadí. Na dovolený jsem vyndal vrtulku z komínku, kterou jsem vyčistil a k mému překvapení, když jsem jí po 6 dnech provozu vytáhl a byla celá obalená sazemi, tak jsem docela koukal. Vše jsem tedy mechanicky pročistil a poté s citem vyfoukal a vysál, včetně hořáku a následně poskládal zpět dohromady. Překvapilo mě, že lednice chytla hned na první jiskru, plamínek je celý modrý, jen mi přijde že nereaguje na regulaci výkonu. Ted ji mám zaplou a uvídím co to udělá tak za dva, tři dny. Dám pak vědět... Zatím děkuji za radu. Pavel
Hobby 440 De luxe + Škoda Superb III TDI 140kw
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Dudlajsaci, Jiri Majki, Pavel T, Michal, petak, Vasu, Jana a Petr V, Petr a Jitka, Tompetr, Discoverfun, Majli, Fun, Jirka W, Garda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,726,307 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13780 sekund | Průměrně za: 0.1378 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB