Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Internetová televize: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Internetová televize

Poslední aktualizace před 6 let
M
mileČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, nemáte někdo vyzkoušeno?


https://www.xn--l..._programu/
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mile napsal:

Ahoj, nemáte někdo vyzkoušeno?


https://www.xn--l..._programu/


My máme vyskoušeno tohle:

https://www.skyli...
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
M
mileČlen
Přidáno před 6 let
Vypadá to že sat. anténám na bydlíkách bude brzy konec. Někde už tady podobná diskuze probíhala, jen jsem ji nemohl najít.
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Za mne ano, satelitum je konec. Tel pres internet mam vyzkouseno. U nas to funguje super . Je cesta jak to rozchodit i v zahranici uz jsem o tom psal,ale vyzkouseno mam v cizine jen pres data ne pres wifi v kempu.
J
JURČlen
Přidáno před 6 let
My jsme si docela zvykli koukat na HBO GO nebo Netflix, at uz pres Chrome Cast do HDMI nebo pres Apple TV do HDMI, jelikoz mame male deti, tak k Apple TV muzete propojit bluetooth sluchatka a obcas aj vklidu koukat ;)

Je pravda, ze to je ale docela zrout dat, pokud nepouzivame wifi, na online streaming velmi casto v kempech vsak nepouzitelne.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let
[quote]JUR napsal:

My jsme si docela zvykli koukat na HBO GO nebo Netflix, at uz pres Chrome Cast do HDMI nebo pres Apple TV do HDMI, jelikoz mame male deti, tak k Apple TV muzete propojit bluetooth sluchatka a obcas aj vklidu koukat ;)
Je pravda, ze to je ale docela zrout dat, pokud nepouzivame wifi, na online streaming velmi casto v kempech vsak nepoužitelné.



Taky si myslím, že WIFI v kempech jde obvykle jen tak tak, a týden na dovolené a TV přes mobilní data bude asi problém
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
KrupkaKrupkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj
Jen se vložím se svým pokusem
Máme doma UPC a aplikace Horizon Go je v ceně -tedy neplatíme
Nově je v celé EU bez omezení
Data mám Vodafone videopass za 199/měs ale jde to odhlásit a přihlásit dle potřeby
Zkouším nyní, jestli bude fungovat na místech kam jezdíme
Zatím ano a neseká se, jako pozemní vysílání
Jde hlavně o možnost pustit si v cizině zprávy...
Satelit nemáme, je drahý a těžký
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
sice nemám v bydlíku TV, ale mám doma O2 TV a jako bonus můžu veškeré kanály sledovat na mobilu, tabletu, nebo přes stránky O2 na notebooku. Pro jakoukoliv TV je bohužel nutný O2 set top box. Ale lze ho nahradit např raspberry Pi, jen ovládání pak bude trošku krkoloměnjší.
Tuhle možnost už nabízí většina kabelovek myslím.
To jen tak pro info.
KlikosKlikosČlen
Přidáno před 6 let
Nemám sice vyzkoušené, ale např. T-mobile dnes nabízí službu StreamOn, kde píšou, že můžete sledovat TV a poslouchat hudbu bez omezení dat. Řešil jsem na zákaznické lince variantu, že bych si koupil LTE router, dal do něj SIM kartu s datovým balíčkem + TV balíčkem + StreamOn a chtěl jsem vědět, jestli to pak pojede na více zařízeních = třeba 2 nebo 3 tabletech = na to mě nebyli schopni odpovědět, protože prý je služba zatím hodně nová... Navíc EU nařídila, že TV s českou IP nesmí být blokována v kdekoli EU, jen nevím jak je to s daty v těchto zemích a zda třeba služba StreamOn zde bude fungovat, ale do budoucna určitě ano... Satelity mají rozhodně silného konkurenta...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mile, Zdenek a Alena, ramtlah1, JUR, Krupka, dracekvo, Klikos

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,726,557 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14262 sekund | Průměrně za: 0.14262 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.94MB/4MB