Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Promazání moskytiéry a zatemění: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Promazání moskytiéry a zatemění

Poslední aktualizace před 6 let
J
Jirka WČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem, máte někdo zkušenosti s nějakým přípravkem, kterým by se dal namazat plast, v kterém jezdí u oken moskytiéra a papírová "harmonika" zatemění? Zkoušel jsem mýdlo, ale to se zdálo lepší jen chvíli, dost to jde ztuha a drhne. U dveří jezdí moskytiéra v hliníku a to se mi zdá lepší, ale ani té by neuškodilo něčím pomoci. Díky, Jirka
prokydaprokydaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
já na podobné věci používám suchý silikon - McLube Sailkote. Je sice trochu dražší (cca kolem 500,- za menší balení ve spreji), ale zato funguje a nešpiní!
Nejsnáze to seženeš v obchodech s jachtařskými potřebami - jachtaři to používají na lodích skoro na všechno.
Petr

Edit: prodávají ho třeba tady: http://www.harkensport.cz/mclube/
P
PilotekČlen
Přidáno před 6 let
Skús hygienické bezfarebné teflonové mazivo RAVAK (na mechanizmy sprchových kútov) - predáva sa v malej 30ml tube - vygoogliš.
Peugeot J5 2.5D Knaus Traveller 570 1992 náš veterán :-)
J
Jirka WČlen
Přidáno před 6 let
Díky za typy, vypadá to dost dobře, vyzkouším. J.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jirka W, prokyda, Pilotek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,358,702 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13600 sekund | Průměrně za: 0.136 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB