Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Lednice dometic electrolux 4505: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Lednice dometic electrolux 4505

Poslední aktualizace před 6 let
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
Prosím dotaz:
Kde by se dala sehnat řídící jednotka k této lednici?


Dometic Electrolux caravan fridge pcb control panel RM4505

Automatické sloučení 16.04.2018 21:40:
Nejde mi sem vložit obrázek pro představu.:c:@
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
Upravil RomanPatrol dne 16.04.2018 20:40, před 6 let
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Něco takového ?

https://www.carav...d_id=26600

Pěkný den Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
A
ajziČlen
Přidáno před 6 let
Trošku snad přispěji k tomuto problému , během 4 let s AES II odešla již 2 řídící jednotka (11 tis nová). (RM 4505 a RM 6505). Dle českého servisu bez náhrady ukončen prodej a jediná možnost jiná lednice.
Lednice přestávala občas fungovat na 220 a i při připojení na elektřinu spínal plyn, samozřejmě jsem to začal sledovat a zjistil jsem že plyn občas spíná i za jízdy. Dle zahraničních diskusí problém snad u každé této lednice. Problém přehřívání a špatná konstrukce originální jednotky.
Povedlo se kontaktovat pár lidiček v zahraničních fórech a dopadlo to tak , že tento týden čekám na zkušební novou řídící jednotku, která již pár let nahrazuje tu původní a podle recenzí jde o mnohem lepší jednotku než originál, cena i s dopravou do ČR je do 8 tis., navíc nám byl nabídnut i ovládací panel , který má navíc možnost a kontrolu co jde a co nejde přes barevně rozlišené diody. Tam jsem zatím cenu neřešil, ale možnost tam je. Navíc vše je prostorově řešeno jako původní díly.
Takže snad řešení .
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 6 let
Super, tak dej pak prosím vědět jak jsi dopadl. Asi bych pak byl nucen jít touto cestou. Skoro jsem se už rozhodoval koupit lednici nějakou kompresorovou.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: RomanPatrol, gut, ajzi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,616 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16778 sekund | Průměrně za: 0.16778 (0) sekund | Dotazy: 59 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB