Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Cúvacia kamera - modrá tráva.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Cúvacia kamera - modrá tráva.

Poslední aktualizace před 6 let
LerryLerryČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj - néé, niesom zhulený ;) Zapojil som si pomerne kvalitnú cúvaciu kameru na prdel hore - takú s krytkou a nočným videním. (foto sa ani nepokúšam priložiť - po asi 50 neúspešných pokusoch som to raz a navždy vzdal) Musel som rozrezať a predĺžiť kábel a teraz mi to ukazuje modrú trávu za slnečného dňa. Skúsil som na monitor (7") pripojiť čínsky šunt a ejhle = zelená je tráva. Kde udelali soudruzi z NDR chybu? Ví to někdo? Může mi to někdo říct? (citát - Donutil v Pelíškoch) Dík Lerry.
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 6 let
Jak jsi napojoval ten kabel. Zkontroluj vodiče signálu RGB. Jsou to signály jednotlivých barev. Zrejme se ti nepodařilo spojit drátek s příslušnou barvou (R ruda, G zelena, B modra).

Automatické sloučení 16.04.2018 12:39:
Ještě mne napada, nepřekáží jsi nektere vodiče? Dej před kameru nějaký barevný obrázek a uvidíš co to provede. Jestli bude chybět jen zelena barva, asi bych hledal na vodiči G. Jestli budou barvy promichane, hledej prekrizene vodiče.
Upravil Willik68 dne 16.04.2018 11:39, před 6 let
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
souhlas, máš na prdel zapojeny RGB kabel
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
To mi řekněte, jak mohl porušit RGB signály, které jsou pevně nastavené v kameře. Výstup z kamery je video výstup konektorem cinch drátem, nebo BNC koaxiálem. Spíše bych hledal chybu v napětí, nebo rušením ze souběhu drátů. Cinch dráty to dělají často.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
V kabelu z kamery vede RGB ? To jsou rady.... :o
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Lerry, Willik68, Hreny, Vasu, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,490 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15061 sekund | Průměrně za: 0.15061 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB