Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vážení karacanu už i v Čechách: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vážení karacanu už i v Čechách

Poslední aktualizace před 6 let
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 6 let
pátek 13.4. kolem poledne cestou na výjezd do ZOO Dvůr Králové, na konci dálnice před Hradcem, silniční kontrola, dýchání, čísla, doklady a nakonec na váhu a kontrola správného řidičského oprávnění na celkovou zváženou hmotnost soupravy . Docela jsem si oddychl, protože karavan (max. nosnost 1600 kg) byl naložený jak v létě na dlouhou cestu a měl celkem 1640 kg, tolerují 3%, takže do protokolu uvedeno 1590. Auto bylo poloprázdné, takže ještě 300 kg rezerva. Nakonec jsem byl rád že nás vybrali, budu v létě Rakouskem projíždět s klidnou duší:-))
Petr
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Petře, během asi 15 let jsem byl s plaťákem na váze asi 8x v CZ, vždy OK díky tomu, že váží soupravu. Až to rozdělí ( jako se mi to stalo v Rakousku...) tak nevím, nevím...
Měj se fajn. Miloš
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 6 let
.. až to rozdělí bude problém, přičtou 100 kg na kouli a budu vypouštět vodu a přenášet oblečení a podobné do auta:-(
ale snad toho nebude tak moc:-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jana a Petr V, mb

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,585 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13462 sekund | Průměrně za: 0.13462 (0) sekund | Dotazy: 53 | Použitá paměť: 1.65MB/2MB