Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Výměna ventilků každě 2 roky - nevěděl jsem a bouchlo nám zadní kolo, bacha: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Výměna ventilků každě 2 roky - nevěděl jsem a bouchlo nám zadní kolo, bacha

Poslední aktualizace před 6 let
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,

prave jsme se vratili z 16ti denní kazdorocni jarni dovolene. Hned po prejezdu hranic mezi AT/DE nam bouchlo kolo, resp. utrhl se ventilek, ten rozmlatil cele kolo zevnitr (ten trzeny kousek) a kdyz to zacalo horet, tak vyletel zbytek a kolo komplet splasklo

Nastesti se to stalo az na krasne prehlednem a rovnem useku na silnici B2 smer Garmish. Takze volam ADAC, prijizdeji, odvazeji nas, tam nechavam 7200 za nove zadni kolo a jedeme dal. Co jsem nevedel (a rekli mi v ADAC servisu VW, kde kolo menili), ze ventilky se maji menit kazde 2 roky, dokonce to tam maji i na plakatu.

Nase zimaky maji 7.sezonu, par echt dlouhych (vice jak 3tis km) cest na jih, a prendavam si je na letnaky sam. Vzdy sem resil pouze vzorek, ten mam na kolech i nadale v pohode, ovsem ze sem mel nechat vymenit i ventilky, to sem netusil.

Takze bacha, az budete priste menit kola, vemte kombinacky a poradne zatahejte za ventilek. Lepsi resit doma nezli se pak klapat 300km zpet, jestli se mi nepodela treba presni kolo.

Jo, chybama se clovek uci a zazitek jizdy na odtahovce a pritom vareni obeda se take pocita :)

Mejte se pekne
upman
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
P
petr63Člen
Přidáno před 6 let
Mám alu kola a v pneuservisu mi měnili ventilky za šroubované kovové. Ty by tam měly být a je pokoj. Zdar
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Kazde pneu,kolo,které se fouká na víc než 3 atm musí mít kovové ventilky,včetně lehkých motorek... Mě spíš zajíma, jestli jsi tam kovové měl a jestli se musí měnit i ty kovové... Dik

Jinak vím asi jak Ti bylo, jednou mi prasknul disk na A dálnici, bylo to v neděli ráno a i tak velmi nepříjemné... Jsem rád, že se Vám nic horšího nestalo!
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
Napr. Boxer/Jumper/Ducato ma na 16-kach tlaky 4,5 a 5 a original ventily su gumove s kovovou vlozkou... a prave to spojenie byva casto kamenom urazu - dojde k oddeleniu gumovej casti od kovovej a uz to je....
Peter, Zuzka a deti
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: upman, petr63, Koralovci, PeterL

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,870,825 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15985 sekund | Průměrně za: 0.15985 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB