Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 dvojitá USB integro zásuvka - zapojení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

dvojitá USB integro zásuvka - zapojení

Poslední aktualizace před 6 let
Honza2908Honza2908Nováček
Přidáno před 6 let
Dobrý den,
prosím jeslti by mi nekdo neporadil jak správně zapojit tuto zásuvku do obytného auta. Je umístěná vedle schodišťového vypínače 12V světel v nástavbě do kterého vedou 3 dráty, je možné připojit tady, nebo se musí natáhnout přívod odjinud?

děkuji moc Honza
https://www.svetk...a#lightbox
Honza
Honza2908 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
pro připojení té nabíjecí zásuvky potřebuješ +12V a -12V. U toho vypínače oboje nebude (buď tam bude jenom + nebo nebude použitelné nic), takže natáhnout odjinud.
A možná by nebylo od věci, kdyby ta nabíječka šla vypnout, protože jí používáš jenom občas (většinou maximálně několik hodin denně) a po zbytek dne velká část nabíječek přeci jenom něco sežere (záleží jak moc to výrobce řešil) a hlavně déle vydrží a je menší nebezpečí, že se něco stane, když v ní něco "odejde".
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 6 let
Zvlášť. Taky to mám přes vypínač. Jinak ta cena je fascinující.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
F
ferdasanČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem koupil nabíječku do zapalovače 2x 2,1A.Je sice o něco slabší(2,5A je lepší),ale nabiju a vytáhnu(odpojím).Stála cca270,.Kč.
NytrakNytrakČlen
Přidáno před 6 let
V podstatě stejnou zásuvku mám v Kalimeru na palubce, stála mne 195,- v prodejně s elektrem.
Mám ji jištěnou pojistkou přímo z palubní baterky, ale přes vypínač, zaprvé aby neměla zbytečnou spotřebu naprázdno, zadruhé protože svítí, což by zejména v noci mohlo být velice rušivé.
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Já mám namontované dvě nabíječky z číny:
i.ebayimg.com/images/g/GoIAAOSwEHhaubpf/s-l500.jpg


Cena 75 Kč i s dopravou za kus a mám je taky přes vypínač. Tu gumovou záslepku jsem sundal. Nabíjí bez problémů telefony i tablety. V zásuvce 2,5A to trvá +/- stejně dlouho jako z originál nabíječky na 230V.
prokydaprokydaČlen
Přidáno před 6 let
Ta cena je fakt příšerná! Hle, co my vyhodil google po jednoduchém dotazu "USB zásuvka 12V":
https://www.bmshop.eu/p/2x-usb-zasuvk...ysEALw_wcB
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: prokyda, ferdasan, Nytrak, PetrDubi, Honza2908, jarous350

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,834,812 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14618 sekund | Průměrně za: 0.14618 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.85MB/4MB