Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Výměna bojleru Truma TT2 za jiný s větším objemem: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Výměna bojleru Truma TT2 za jiný s větším objemem

Poslední aktualizace před 6 let
1
AnonymČlen
Přidáno před 6 let
Doufám, že to dávám do správného vlákna, pokud ne, tak se omlouvám. Chci větší objem teplé vody v bojleru, proto chci vyměnit TT2 za Elgena Nautic Therm 15 l, 230 V, 330 W. Truma má příkon 300 W a to je důvod, proč se ptám. Bude problém, že příkon většího bojleru bude o 10 % vyšší? Mám si dát pozor na něco specifického při výměně? Můžu to napojit na stávající vypínač Truma? Pro upřesnění, nadivoko nejezdím, přípojku mám vždycky k dispozici.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

1779 napsal:

Doufám, že to dávám do správného vlákna, pokud ne, tak se omlouvám. Chci větší objem teplé vody v bojleru, proto chci vyměnit TT2 za Elgena Nautic Therm 15 l, 230 V, 330 W. Truma má příkon 300 W a to je důvod, proč se ptám. Bude problém, že příkon většího bojleru bude o 10 % vyšší? Mám si dát pozor na něco specifického při výměně? Můžu to napojit na stávající vypínač Truma? Pro upřesnění, nadivoko nejezdím, přípojku mám vždycky k dispozici.


Ahoj.10% po elektro stránce vůbec neřeš.30W nic není.
Hasky
1
AnonymČlen
Přidáno před 6 let
Jj, to je mi jasný, ale karavan není zděnej barák a nevozím s sebou nádoby na popel. A elektro v karavanu umí zlobit, tak raději sonduju.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

1779 napsal:

Jj, to je mi jasný, ale karavan není zděnej barák a nevozím s sebou nádoby na popel. A elektro v karavanu umí zlobit, tak raději sonduju.


Ahoj.Tak teď nechápu co jsi chtěl vlastně vědět a nevím proč by elektro při zvýšení proudu o 0.13 A mělo zlobit.Pokud chceš nějaké jiné info,musíš napsat jaké.Bát se nemusíš,zlobit to nebude.
Hasky
Upravil hasky dne 12.04.2018 04:44, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hasky, 1779-zrusen

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,829 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12196 sekund | Průměrně za: 0.12196 (0) sekund | Dotazy: 59 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB