Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Koupím karavan, případně jen vnitřní vybavení: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Koupím karavan, případně jen vnitřní vybavení

Poslední aktualizace před 6 let
R
rkarcNováček
Přidáno před 6 let
do karavanu může zatýkat, být nabouraný atd. jde mě pouze a o jen vnitřní vybavení a to dřez, lednici, topení, ideálně záchod a sprchu. Stavím obytný auto apoužil bych to do něj, děkuji. Případně nabídky a foto na mail rkarc@seznam.cz či sem.
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
napadlo mě, že tu mám jeden karavan a mohl bych ti ho nechat. Je tam vše - plynové topení 2kw, bojler Carver 9l ma plyn a elektriku, čtyřplotýnkový vařič s grilem, lednička, integrovaná koupelna. Nábytek, matrace. Měnič 220V na 12V, osvětlení12V, atd. atd

jedná se o karavan Compass merit reflection

https://plus.goog...ark2Y6XsgE
F
f900Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

caravanman napsal:

napadlo mě, že tu mám jeden karavan a mohl bych ti ho nechat. Je tam vše - plynové topení 2kw, bojler Carver 9l ma plyn a elektriku, čtyřplotýnkový vařič s grilem, lednička, integrovaná koupelna. Nábytek, matrace. Měnič 220V na 12V, osvětlení12V, atd. atd

jedná se o karavan Compass merit reflection

https://plus.goog...ark2Y6XsgE
ahoj co za to chces ?
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
nabídni, pro orientaci jsem ti do SZ vypsal cenu second hand dílů
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

caravanman napsal:

nabídni, pro orientaci jsem ti do SZ vypsal cenu second hand dílů


Je problém to napsat veřejně? Také sháním něco do vestavby.

Jirka
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
o karavan má zájem více lidí, takže kdo dříve přijde s penězi, pak je jeho. Na ceně se dohodneme, dám přednost tomu, kdo si to vezme jak stojí jak leží.

Každopádně všechny spotřebiče budou v době prodeje funkční tj. lednice trojkombinace, sporák plyn, gril plyn, bojler Carver na plyn a elektriku, topení 2 kW plyn. Záchod Theford C2, tři vodovodní baterie ( jedna se sprchou) smaltovaný dřez, měnič 220/12V, nábytek, matrace, okna, bržděná náprava, elektroinstalace. Dva stolky.

více po tel. 608 933 495, díky za pochopení
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: rkarc, caravanman, f900, jirkaj

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,517 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.47820 sekund | Průměrně za: 0.4782 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.75MB/4MB