Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mytí dodávek a karavanů - beroun a okolí, Praha: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mytí dodávek a karavanů - beroun a okolí, Praha

Poslední aktualizace před 6 let
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
S pořízením nové dodávky Peugeot Boxer jsem se stal bezradným ohledně mytí velkých vozů, protože se nevejdu do myček, kam jsem jezdil dosud a kam se mi vešla i Hyundai H1 blahé paměti. Objevil jsem jen jednu v areálu bývalé Mototechny u Rozvadovské spojky, ale tam přes víkend nejsou, jen v sobou od 8 do 12 hodin, obsluha tam ale ještě byla a prý to o všedním dnu nemám ani zkoušet, pro kamiony se tam nedostanu. O další vím u výjezdu z D1 na Říčany, ale tam o víkendu také nejsou.

Nevíte prosím někdo kam v Berouně a okolí a v Praze do velkých myček?
antantČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj normalně zajed do arealu kde se myjou autobusy v Králováku je tam hned vedle cvičení jogy,pilates atd Eden je to myslím..LK
teamviewer, Dell partner, Hp reseller, Zyxel partner
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
Dík, podívám se tam.
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 6 let
Máš na mysli kartáčové mytí, nebo ruční?
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem na mysli hlavně kartáčové, ale někdy i ruční.
Byl jsem se na tu myčku podívat. Klasická ČSAD, pouhé 3 kartáče, 2 svislé, jeden podélný. Příliš dobře nepůsobila, řekl bych, že kartáče dost opotřebené. Cena šílená. Za umytí jen vodou chtějí 250, za pěnu dalších 120 a pokud i budu chtít umýt kola, pak dalších 65. Celkem tedy nějakých 435. Je to stejná cena, za kterou tam myjí kamiony i s návěsem. To vše jsem u H1 zvládl v Globusu za 115.
Takže k tomu všemu, co teď musím, přibude ještě ruční mytí vapem v boxech (tedy od dubna do listopadu), tam myslím to zvládnu do 150. Akorát, že si budu muset vozit židli, abych se dostal na střechu.
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Espero napsal:

Měl jsem na mysli hlavně kartáčové, ale někdy i ruční.
Byl jsem se na tu myčku podívat. Klasická ČSAD, pouhé 3 kartáče, 2 svislé, jeden podélný. Příliš dobře nepůsobila, řekl bych, že kartáče dost opotřebené. Cena šílená. Za umytí jen vodou chtějí 250, za pěnu dalších 120 a pokud i budu chtít umýt kola, pak dalších 65. Celkem tedy nějakých 435. Je to stejná cena, za kterou tam myjí kamiony i s návěsem. To vše jsem u H1 zvládl v Globusu za 115.
Takže k tomu všemu, co teď musím, přibude ještě ruční mytí vapem v boxech (tedy od dubna do listopadu), tam myslím to zvládnu do 150. Akorát, že si budu muset vozit židli, abych se dostal na střechu.


!M vem si židli, já vozím na mytí 5.štafle. Jinak samoobslužky fungují celou zimu, teda alespoň ta ve Vestci poblíž Jesenice u Prahy. Alkovnu umyju tak za 100 - 150,- Kč.
Upravil Majli dne 11.04.2018 07:48, před 6 let
T
tbČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
mam Ducato L2H2 a v tebou popisovane lokalite

1) se vejdu do samoobsluznych mycich boxu Safranka ( Jeremiasova 1 ) a OMV ( Plzenska )
2) jen kousek od sjezdu z Rozvadovske spojky je www.truckwash-sto... ( ale nezkousel jsem )
3) na te Safrance je i bezkontaktni mycka pro vozy myslim do 2,3 m ( to nevim jiste, protože na me je to malo, ale s L2H1 by jsi se vesel )
5-clenna posadka ( 47, 43, 15, 12, 1 ) ve vestavbe na Ducatu
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
Na té Šafránce jsem byl, ale vyhodili mě, vyběhli ven a slušně mě odkázali jinam. Jde o to, že to sice je do 2,3 metru, to auto má 2,254, ale na střeše je ještě asi tak +-3-4 cm vysoký baznek na anténu. A báli se, aby nedošlo k poškození. Na to Truckwash jsem byl, píšu o tom nahoře tuším v prvním příspěvku. Samoobslužných boxů je v Berouně hafo, jenže ne vždycky máš na to čas s tím ztratit hodinu, jet se převlékat do pracovního atd.
Jirka CanonJirka CanonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Majli napsal:
... teda alespoň ta ve Vestci poblíž Jesenice u Prahy. Alkovnu umyju tak za 100 - 150,- Kč.

Máš na mysli ty Boxy u Alberta ? Tak malá rada: popojeď k Vodním Stavbám (Za novým PENNY u kruháče) a tam v HS Busy ti opravdu šetrně za 200,- Kč s Babišem (jako s dokladem) umyjí pěnou parádně obytňák. Vyhnou se kartáčema raději parabole a všemu co potřebuješ na střeše nebo ... Normálně tam mejou autobusy. Doma to jen domazlíš ... kdyžtak napiš.
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jirka Canon napsal:

Citovat

Majli napsal:
... teda alespoň ta ve Vestci poblíž Jesenice u Prahy. Alkovnu umyju tak za 100 - 150,- Kč.

Máš na mysli ty Boxy u Alberta ? Tak malá rada: popojeď k Vodním Stavbám (Za novým PENNY u kruháče) a tam v HS Busy ti opravdu šetrně za 200,- Kč s Babišem (jako s dokladem) umyjí pěnou parádně obytňák. Vyhnou se kartáčema raději parabole a všemu co potřebuješ na střeše nebo ... Normálně tam mejou autobusy. Doma to jen domazlíš ... kdyžtak napiš.


Ahoj, díky za tip. Někdy vyzkouším. Do myčky musím zakrývat mřížky na lednici aby mi tam nenacákali vodu a to jsem většinou línej. :)
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
To už je pro mě od Berouna moc daleko, skoro 50 km.

Automatické sloučení 16.04.2018 14:19:
Včera jsem objevil v Praze myčku, kam se Boxer vejde. Je to u OMV pumpy v Praze na Kotlářce, Plzeňská ulice, směr do centra. Vjezdová výška tam je 2,5 metru. Sice jsem jí nepoužil, byl jsem tam v boxu, já už tam jezdím léta, ještě když jsem bydlel v Praze Motole a dělá se mi tam tak dobře, že jsem (téměř) tuto činnost do Berouna nepřevedl. (U malého vozu někdy ano, ale jen zřídka.) Dá se tam totž dobře i leštit, dělat konzervaci laku, na což malé privátní VAP myčky nemají prostor. Je tam hodně místa. No a když jsem skončil a šel jsem se na pumpu umýt, zeptal jsem se, jak to mají s myčkou a oni s menšími dodávkami počítají.
Upravil Espero dne 16.04.2018 13:19, před 6 let
caprighiacaprighiaČlen
Přidáno před 6 let
MOL Štěrboholská směr Černý most za sjezdem na Průmyslovou (lze tam sjet i
k Europarku) je vjezd 2,70 m.
Na sever, východ, západ, jih - ať je slunce, horko ,déšť či sníh....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jirka Canon, Majli, Espero, tb, ant, Cattani, caprighia

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,325 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21950 sekund | Průměrně za: 0.2195 (0) sekund | Dotazy: 99 | Použitá paměť: 2.33MB/4MB