Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Brzdy AlKo: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Brzdy AlKo

Poslední aktualizace před 6 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím lidičky.Nevíte někdo kde se dají v okolí Ústí nad Labem nechat seřídit brzdy na karavanu???
Hasky
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, seřiď sije sám, třeba s pomocí kámoše, který je manuálně zručný. Jak se to dělá je tady:
http://www.kk50.c...ticle_id=4
Čáo, Pepa
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj, seřiď sije sám, třeba s pomocí kámoše, který je manuálně zručný. Jak se to dělá je tady:
http://www.kk50.c...ticle_id=4
Čáo, Pepa


Ahoj Pepčo.Zručnost není to co by chybělo,ale článek jak na KK50,tak na C24 je velice obsáhlý a člověk se po přečtení "ztrácí".Když ti dám já návod na elektro,datové sítě,EPS atd.ze svého oboru v takovém to rozsahu,také se ztratíš.Ale pokud ti to napíši v bodech 1 až ???,nastavíš i pro tebe neznámou věc.Tímto nijak tvůj článek nehaním,ale smekám před jeho obsáhlostí.Já bych neměl trpělivost psát takovýto román.
Hasky
Upravil hasky dne 09.04.2018 06:35, před 6 let
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Článek je rozdělen na jednotlivé díly, vlastní seřízení brzd je jen na několika řádcích. Je tam ale popsaná celková repase brzd vč. event. výměn ložisek v kolech. Z toho důvodu je článek velice obsáhlý. Když už, tak už (od A až po Z). Čáo, Pepa
rodinny_typrodinny_typČlen
Přidáno před 6 let
Pokud to někoho zajímá, podělím se o čerstvou zkušenost s brzdami Al-ko na karavanu.
Během cesty z Francie se mi začalo poněkud hřát levé kolo, i na rovinách, a zdálo se mi, že ta strana málo brzdí. Po opatrném dojetí jsem to rozebral a vykoukly na mě holé kovové čelisti. Koukám, kde je sakra obložení, a zbytek byl v bubnu v podobě šupinek jak lupínky do mlíka k snídani. Mělo asi 4,5mm (tloušťka nového 5mm, opotřebeného min. 2,5mm).
Brzda ve druhém kole fungovala dobře, ale po rozebrání jsem čelisti opatrně položil na zem, ozvalo se cinknutí a z jedné pakny odpadlo obložení taky.
Uznávám, že 19 let stará technika má svoje práva, ale na to, že originál náhradní čelisti Al-ko stoji pětkrát víc, než třeba pakny na osobák, tak to nic moc zázrak není. Koupil jsem sadu OEM náhradu schválenou Alkem za 11 stovek, pasuje bez problémů.

S pomocí článku od Pepy Doskočila jsem se v brzdě bez potíží zorientoval, díky!
L + Z + (D+A+H 2004-2009);
TEC 510TR Siena, Citroen C4GP 1,6HDi
-----------------------------------
Ze země nic nespadne.
rodinny_typ Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Doskocil, hasky, rodinny_typ

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,667,334 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17697 sekund | Průměrně za: 0.17697 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB