Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Polsko moře: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Polsko moře

Poslední aktualizace před 6 let
L
LincakNováček
Přidáno před 6 let
Prosim o nejake informece o kempech u moře v červenec a zača tek srpna moc dekuji za kazdou radu jedeme poprve Fiat Croma +Swift
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Doporucuji lokalitu Leba a poloostrov Hell kempu je tam vsude plno je to tam hezky a neco malo o Polsku jsem napsal.Libilo se mne a zas se tam vratim.Na satelitu a mapach najdes plno kempu jen si vybrat , ale da se tam jet i jen tak a na miste si najit kde se ti to bude libit. Tom
F
fifa32Člen
Přidáno před 6 let
No nevím, jedeš s karavanem, v Lebě jsme nebyli ale na Hellu bylo dost plno, a to jsme tam byli v červnu, viz můj článek, najdi su pro jistotu to parkoviště, co tam o něm píšu. Leba a Hell jsou na Baltu jedny z nejfrenkventovanějších míst.
J
Jana a LadaČlen
Přidáno před 6 let
Na Lebě jsou kempy narvaný a dál od pláže.My jsme stáli za přístavem Jachet,tam je taky malý kemp a nebo dál stání na parkovišti hned u pláže. Nám se tam líbilo.
librilibriČlen
Přidáno před 6 let
V Lebě jsme byli předloni, přelom červenec a srpen, chytli jsme místo bez objednávky v kempu No 47, na pláž asi 100 m. Dostali jsme čip k zadnímu vchodu. Takto umístěny kemp tam byl ještě jeden, ostatní kempy byly ve větší docházkové vzdálenosti. Ale na hlavní ulici tam nocovalo víc karavanů. Jinak nádhera,cenová lace a stále je co navštěvovat. Nezapomenutelné západy slunce, písčité pláže a i přes spoustu lidí bylo dostatek místa u moře a relativního soukromí. Doporučuji návštěvu národního parku, dun - kde jsem si připadal jako na Sahaře, oceanologického muzea, bývala raketová základna atd.
Libor + Šárka + pes
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ramtlah1, fifa32, Jana a Lada, libri, Lincak

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,652,562 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.47589 sekund | Průměrně za: 0.47589 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB