Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Poslův Mlýn organizační hlášení.: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Poslův Mlýn organizační hlášení.

Poslední aktualizace před 6 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Odkaz na výjezd zde: Výjezd Poslův Mlýn Máchovo Jezero

[big]Tady Karel: Pozor hlášení:[/big]

Protože mi karavanistická obec dost dala, tak jsem měl pocit, že bych jí měl něco vrátit.
Takže když mi Míra „Fun“ zavolal o plánu „udělat“ akci, tak moje re-akce byla celkem předvídatelná, což Mirek lišácky předpokládal, ba přímo věděl.
Bohužel pro mě jsem poměrně jednoduchá, nesložitá figurka, takže to nebylo tak těžký uhodnout, viď Míro.


Koordináty k akci „the Poslák“
Přihlásilo se opravdu nečekané množství posádek, musíme si trošičku udělat řád, abychom se na plac všichni vešli.
Protože většina organizačních a technických věcí jde za mnou, dovolil jsem si vysmolit pár řádků s návrhy:
Pokud máte nějaké připomínky, neváhejte se o ně podělit.

Příjezd do kempu:
Příjezd je možný již ve čtvrtek - já tam večer budu a budu se snažit být k dispozici všem posádkám
RECEPCE JE OTEVŘENÁ OD 8.00 DO 18.00 (posádky které přijedou mimo tuto dobu se ubytují a na recepci přihlásí dodatečně, avšak nejpozději další ráno)

posádka se zastaví u vjezdu a nahlásí si typ a místo ke stání (s elektrikou nebo bez) a případný počet kamarádů (kvůli rezervaci prostorů jednotlivých skupin a spřátelených posádek které budou chtít kempit spolu)
• koordinace je nutná = abychom se tam vůbec všichni vešli
• rozdělí se posádky na elektricky samostatné a elektricky závislé (máme tam omezený počet přípojek a né všichni se budou moci připojit, samostatné posádky potřebuju mít co nejdál od budov, aby nemuseli ostatní tahat kilometry kabelů)
To, že nebudete topit elektrikou - nemusím zdůrazňovat = všichni si budou topit (vlastním) plynem.
Nechci, aby zas zkolabovala přípojka v celým kempu jako posledně.
Uvědomte si prosím, že jsem elektrikář a případnému viníkovi bych byl nucen klást nepříjemné sugestivní otázky.
Což fakt nechci.

p.s. pokud někdo přeci jen nemá funkční plynové topení ,tak se mi nahlásí a já mu zkusím opatřit separé přípojku, která to utáhne.
posádka se nahlásí na recepci , zaplatí si ubytování a případná objednaná jídla (dostane stravenky,
které se pak odevzdávají u výdeje jídel)
posádka se ubytuje po dohodě s umisťovací službou (jde o to, abychom se všichni vešli a
neumisťovali se nahodile a chaoticky) páč bohužel v tomto počtu nedokážu zařídit parcelu á 200m2 pro každou posádku
• vstupenku si všichni umístí za přední okno auta (obytky) aby případná kontrola ze strany majitele kempu byla jednoduchá (kontrolu si určitě udělají)
Akce:
popsal Mirek ve výjezdech celkem jasně, samozřejmostí je volný příjezd a odjezd - jen prosím dbejte na viditelně
umístěné vstupenky za skly Vašich aut.

Gastro:
kuchyně vaří paralelně s námi ještě pro školu v přírodě, takže bude docela přetížená: proto prosím nahlásit počty jídel na každou posádku(viz návod níže.), protože do neděle 15.4.18 musím odeslat uzávěrku na objednávky jídel do kuchyně

večeře se podává - 17.30-18.00 a 18.45-19.30 mezitím (18.00-18.45) má výdeje škola v přírodě
snídaně se podává - 7.00-8.00

Výběr jídel a nápojů:
pátek večeře – moravský vrabec se zelím a špenátem, bramborový knedlík
sobota snídaně – sýrová pomazánka,rohlík,chléb,máslo,marmeláda,čaj
sobota večeře – srbské rizoto se sýrem ,červená řepa
neděle snídaně – šunka,houska,chléb,máslo, čaj
cena za večeři je 60,-Kč a dětská porce (do 9 let) je 45,-Kč
cena snídaně je 45,-Kč dětská porce (do 9 let)je 30,- Kč

Na baru:
klasická minutková kuchyně (smažák, řízek, hranolky,….)
klasická studená kuchyně (nakládaný Hermelín, utopenci,….)
k dispozici po celý den budou na výčepu Krušovice
nealko nápoje
a samozřejmě klasický bar,….
detaily na stránkách www.posluvmlyn.cz
jen je třeba počítat s časy na přípravu - protože když se tam naráz přiřítí 300 lidí, tak kuchyně bezpečně zkolabuje,… Personál s námi samozřejmě počítá, nicméně bude třeba být shovívaví,….

Táborák:
Táborák je k dispozici - ohýnek uděláme - ale musíme si dovízt (natěžit) dřevo - protože dřevo si musíme zajistit sami a nelze, aby někdo někde lámal stromoví, to si zajistíme po dohodě s majiteli kempu.
Já zajistím čtyřkolku s vozíkem a pilku, abychom měli dřevo na pátek a sobotu na řádnýho táboráka.
Předpokládám že večer se nás většina u ohně sejde a to jak v pátek tak v sobotu, takže spotřeba dřeva tam asi nějaká bude.
Pícháky na opékání buřtů nám zapůjčí recepční, ale mají jich omezené množství, takže kdo můžete- dovezte prosím i vlastní.
Uzeninu na opékání nelze zakoupit v areálu kempu -je třeba si dovézt, nebo lze zakoupit v Doksech (cca 1km na náměstí nebo cca 1,5km Lidl nebo Penny.
Ještě poprosím posádky které přijedou ve čtvrtek, případně v pátek o něco dříve - o pomoc s přípravou dřeva. Jinak to celý zbyde na mě, já tam chcípnu a víckrát žádnou akci neudělám.
Pravda, vím vo pár lidech který by pohled na to, jak se moje vakovitý tělo stává součástí potravního řetězce lesní fauny patřičně rozesmál,…..

Prosím všechny kdo mají zájem o jídla:
napište do Funova mejlu: vyjezdy@caravan24.cz

======email objednávky stravy=======================================
Předmět zprávy: "Objednávka stravy"
Hlavně uveďte: přezdívku (nick),
pátek večeře = počet jídel dětských, dospělých,
sobota snídaně = počet jídel dětských, dospělých,
sobota večeře = počet jídel dětských, dospělých,
Neděle snídaně = počet jídel dětských, dospělých,
======konec emailu objednávky stravy=======================================

Tabulku objednávek odešlu v pondělí 16.4.18 ráno do kuchyně, aby se dala zajistit příprava a při příjezdu už na Vaše jména (nicky) budou připravené stravenky.
Posádkám které se včas nenahlásí (nepošlou rezervaci na jídlo) nemohu zaručit, že budou všechna jídla k dispozici (nápoje jsou bez omezení).
V Doksech je Lidl, Penny a dva krámky na náměstí (cca 1-1,5km).

Odkaz na výjezd zde: Výjezd Poslův Mlýn Máchovo Jezero
Fun
Smile
Upravil Fun dne 06.04.2018 14:13, před 6 let
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 6 let
Karle, smekám, máš to dokonale zmáknutý a pevně věřím, že to za přispění všech účastníků výjezdu dopadne na výbornou! :^!r:_ Zdenek
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
čau :_ Zdenku:
ale jó, smekám se. Jen tak vopatrně, zlechka.
V pondělí jedu s lesmistrem městských lesů Doksy vybrat dřevní hmotu na ohníček.
Ono při tom počtu lidí se něco spálí, a bude-li hezky, (v což úpěnlivě :x doufám) budou všichni sedět u ohně, píct buřty a poslouchat Tomáše. A na to nám počítám "půl kubíčku" stačit nebude,....Páč první vatra vzplane určitě už v pátek večer a při večerním chladu od vody nechci aby mi (hlavně ženská část posádek) mrzla.

p.s. pro ženskou část posádek mám připravené samostané překvápko !!!! (vědouce, že žena je hybnou silou lidstva) nikdy tento fenomén nepodceňuju, pánové,....

a eště jeden lahúdkovej drb:
všichni kdo se zajímáte o LiFePo - tak pro Vás taky něco mít budu !l
Budou to dokonce dvě novinky !!!!
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

čau :_ Zdenku:
ale jó, smekám se. Jen tak vopatrně, zlechka.
V pondělí jedu s lesmistrem městských lesů Doksy vybrat dřevní hmotu na ohníček.
Ono při tom počtu lidí se něco spálí, a bude-li hezky, (v což úpěnlivě :x doufám) budou všichni sedět u ohně, píct buřty a poslouchat Tomáše. A na to nám počítám "půl kubíčku" stačit nebude,....Páč první vatra vzplane určitě už v pátek večer a při večerním chladu od vody nechci aby mi (hlavně ženská část posádek) mrzla.

p.s. pro ženskou část posádek mám připravené samostané překvápko !!!! (vědouce, že žena je hybnou silou lidstva) nikdy tento fenomén nepodceňuju, pánové,....

a eště jeden lahúdkovej drb:
všichni kdo se zajímáte o LiFePo - tak pro Vás taky něco mít budu !l
Budou to dokonce dvě novinky !!!!
Karle už sem nic nepiš nebo se nevejdem..:_
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
Samotěžba dřeva na táboráka dnes vyřešena.
Waldmajstr mi vytýčil listnatou i jehličnatou hmotu.
Prosím o info - kolik lidí by přijelo ve čtvrtek (pátek) a mohlo mi pomoci se dřevem.
Beru všechno, i levnou dětskou sílu. Budou do vozíku sbírat malý větve.
Musíme si pokácet stojaté suché stromy, nařezat, navozit čtyřkolkou s vozíkem z přilehlého lesa do kempu (asi 800m).
Ideální varianta:
3-5 dospělých pro nakládku a hromada dětí. U táboráku dva dospělí a děti pro vykládku a naštípání a máme vyřešeno.


Co vy na to?
zn. nehlaste se všichni,.....
Karel Prokop Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
J
Jirka WČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Karle, pomůžu rád, zkouším ale zrovna v divadle, tak když mě režie pustí, dorazím v pátek dopoledne. Jirka
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Ahojda Karle, v pátek dopoledne dorazíme. Sice bez dětí, zato obě mé levé ruce ti budou k dispozici a Inka bude plnit funkci svačinářky :-) .
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Karle,když mi půjčíš jednu pilu, tak přijedu ve čtvrtek odpoledne ti pomoc něco upižlat.

Jirka
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
Pánové,
bude mi velikou ctí Vám u Vaší bohulibý práce překážet,....
Jirkaj: můžeš si vzít co chceš: úplně novou Stihl 60 profi (umřela mi moje stará Oleo Mac 62) nebo Oleo Mac 56 farmářku nebo Stihl malou arboretku na odvětvování,...
Takže předpokládám že něco proti "dehydrataci" bude dobrý vzít už na čtvrtek,....
Hroch: Tome, my na tebe rádi počkáme, hlavně s tou hrubou, debilní !M dřinou,...
RUZA017RUZA017Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,byli jsme 3 karavany v Poslově mlýnu minulý víkend,to byla ještě pěkná kosa!!!!!!
Pokud půjdete ,či pojedete na Bezděz ,určitě se stavte v restauraci U Výra!!!!!!!!!
Jde o nezapomenutelný gastronomický zážitek!!!!!!!
Je tam úžasně šikovná a skromná Paní Kuchařka.
A pokud budete stejně nadšení jejím uměním ,tak jí můžete jako já poděkovat kytičkou ,to má nejraději!!!!!!

Přeji Vám krásné počasí a tiše závidím,hlavně večer u táboráku s kytarou......

Třeba se mi taky někdy podaří k vám přidat a užít si to...

Zdraví Růžata
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
Ruza: no :^ jasný, do tý hospody jsme jezdili když jsme dřív jezdili enduro. Patřila k těm nejlepším na Bezdězu.
Počítám, že tam bude stravovací pauza kolistů před výstupem na Malej Bezděz.
S plným panděrem se vůbec dobře leze na kopec :D !t !M.

All: doplněn Plzeňský URQUELLLLLL !!!!
Takže na čepu budou Krušovice a Pilsen.
Stánek bude otevřen do pozdních nočních hodin (dle zájmu)
J
JagrovciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Samotěžba dřeva na táboráka dnes vyřešena.
Waldmajstr mi vytýčil listnatou i jehličnatou hmotu.
Prosím o info - kolik lidí by přijelo ve čtvrtek (pátek) a mohlo mi pomoci se dřevem.
Beru všechno, i levnou dětskou sílu. Budou do vozíku sbírat malý větve.
Musíme si pokácet stojaté suché stromy, nařezat, navozit čtyřkolkou s vozíkem z přilehlého lesa do kempu (asi 800m).
Ideální varianta:
3-5 dospělých pro nakládku a hromada dětí. U táboráku dva dospělí a děti pro vykládku a naštípání a máme vyřešeno.


Co vy na to?
zn. nehlaste se všichni,.....


Ahoj Karle, dorazím ve čtvrtek odpol. a rád pomůžu.
Jaroslav, Zdena a Nikolka (59/72/00)
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
Jagrovci: :^ Dankešén !!!

Automatické sloučení 14.04.2018 19:40:
Pozor hlášení:
Protože se přihlásilo skutečně nečekané množství posádek, nepojedeme společný kolistický výlet (takovej balík nejde urejdovat).
Prosím všechny - aby si udělali skupinky které mohou jet natrasované výlety samy. Doporučuji si trasy vytisknout na kus papíru nebo nahrát do telefonu nebo navigace. Trasy jsou velice dobře značené široké a přehledné. Trasy jsem dnes osobně projel a jsou naprosto v pohodě = lehčí trasy pro všechny kola, jak horská tak i městská nebo skládačky. Cyklostezky vesměs po asfaltu, občas lesní cesty hliněné, ale zcela pevné (žádný písek). Jenom Máchova cesta (červená z Bezdězu dolů) je občas mírně písčitá, ale bez problému sjízdná i na městském kole.
Hospody na Bezdězu jsou v provozu a vaří.
"Těžší cesta" je sjízdná pro horská, případně i krosová kola, městská kola nedoporučuji (i když by to asi taky dali).

Bohužel moje tělesná schránka ještě stále ošklivě postonává a na kole nemůžu jet, páč bych to neudejchal.
Tímto se velice omlouvám všem kdo chtěli jet se mnou, že nebudu moci vést cyklovýlet.

Nicméně trasy byly dnes mnou osobně zkontrolovány a na všechny se těší Karel, Váš servisák v aktivní službě.

Konec hlášení :_
Upravil Karel Prokop dne 14.04.2018 18:40, před 6 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Karlíku, my to chceme jet s tebou a potřebujeme tvůj výklad o místních zajímavostech. Vyléčí tě valašská slivovička a frgál ? Šlapat moc nemusíš, jelikož tam jeden šikula bude předvádět elektrokola. Ukecáme ho, aby ti jedno půjčil :-) .
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hroch napsal:

Karlíku, my to chceme jet s tebou a potřebujeme tvůj výklad o místních zajímavostech. Vyléčí tě valašská slivovička a frgál ? Šlapat moc nemusíš, jelikož tam jeden šikula bude předvádět elektrokola. Ukecáme ho, aby ti jedno půjčil :-) .
Na Valachách slivovička léči x -let,nevím jak v Č.Lípě ,aby Karel z toho neměl sr......,
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,

my dorazíme ve čtvrtek, po práci, takže k večeru. Já + 3 pinďouři schopni práce se dřevem :-)

Viděl bych to tak okolo 17 hod.

S pozdravem Vlastik.

PS : Bude točená Plznička !j !^ ?
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Karel Prokop, Jagrovci, RUZA017, Hroch, jirkaj, Jirka W, Pepi, zdenek a Irena Lbc, Fun, traktorista2

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,196 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25496 sekund | Průměrně za: 0.25496 (0) sekund | Dotazy: 119 | Použitá paměť: 2.18MB/4MB