Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Načipování Honda CR V: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Načipování Honda CR V

Poslední aktualizace před 6 let
daniel cisardaniel cisarČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte, nemáte někdo zkušenost, nebo přímo kontakt na někoho solidního, kdo je schopen upravit softvér na Hondu CR V, motor
2,2ltr CTDi. R.V. 2015. nyní má papírových 110kw
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Kontakt nemám,ale než se to toho pustíš,tak bych se informoval na STK jestli nebude na další kontrole problém.Dnes už tam zkounaj kde co a uprava řídící jednotky se jim asi líbit nebude.
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
Pokiaľ bude úprava sw profesionálna na STK to nemajú ako zistiť... Samozrejme pri aute v tomto ročníku to treba zveriť niekomu kto naozaj vie čo robí, aby všetky eko zázraky fungovali tak ako majú (egr, dpf,...)
Peter, Zuzka a deti
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Vím, že jsem mimo téma, ale co tě vede k tomu navyšovat výkon ze 110 kw ?
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

daniel cisar napsal:

Ahojte, nemáte někdo zkušenost, nebo přímo kontakt na někoho solidního, kdo je schopen upravit softvér na Hondu CR V, motor
2,2ltr CTDi. R.V. 2015. nyní má papírových 110kw


Nějak bych se spíš poradil v Hondě.např.V Pardubicích je dobrý technik.777794235 p.Provazník.a ceny oprav v jeho podání jsou dost luxusní -na Hondu.Jinde servis o třetinu dráž.Poradí a řekne na rovinu co a jak.ale osobně,ten motor je dobrý.Nečipoval bych ho ani náhodou.jen docílíš problémů v pozdější době.Pokud si to nehodláš nechávat tak to klidně udělej.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
daniel cisardaniel cisarČlen
Přidáno před 6 let
měl jsem Oktávku 110kw a byl problém při tažení karavanu mezi pětkou a šestkou. Proto chci větší výkon. Nepotřebuju se někde předvádět a auto honit, ale ten výkon je prima. Nechal jsem načepovat i Oktávku a s lehkou nohou na plynu, jak obvykle jezdím, mi šla spotřeba o 1ltr dolů. Krom toho je v motoru uložený výkon pro rychlejší předjetí.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Asi bych být tebou nejdříve napsal odkud jsem. Případné bych si v profilu vyplnil bydliště.
daniel cisardaniel cisarČlen
Přidáno před 6 let
jestli je to pro dané téma natolik nosné a bude to mít vliv na funkci, tak ze Svitav :-)
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Mám ten motor ve dvou autech a jsem přesvědčen, že jeho výkon na tahání karavanu stačí. Jedná se o jeden z nejlepších a hlavně nejspolehlivějších dieselů v dané kategorii. Osobně bych do originálního naladění Hondy nezasahoval.
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

daniel cisar napsal:

jestli je to pro dané téma natolik nosné a bude to mít vliv na funkci, tak ze Svitav :-)


Na funkci to žádný vliv mít nebude:r
Jde o to, že doporučení firmy např. z Chebu je pro tebe asi zbytečné.
Já bych nečipoval, ale je to tvoje volba.
https://www.carav...ad_id=2384
https://www.carav...rowstart=0

Pár odkazů, dají se tam najít kontakty
tabbitabbiČlen
Přidáno před 6 let
Chipu bych se vůbec nebál, ale pečlivě bych vybíral kdo to bude dělat.
Zeptej se tady
www.dieselpower.cz
nebo tady:
www.tdifun.cz

Myslím, že nikoho lepšího asi nenajdeš.

Já jsem před čipem při jízdě s karavanem po dálnici musel neustále řadit mezi 5 a 6. Po čipu dám 6 a jedu.
Laika X650R
daniel cisardaniel cisarČlen
Přidáno před 6 let
kluci, díky za názory, zvážím a dám vědět. už jsem našel firmu v Brně. Tak uvidím :-)
Puclik 308Puclik 308Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj asi takto to dělám já se zápisem do TP více do sz nebo po telefonu

Před
úpravou úprava se
zápisem do TP Rozdíl
se zápisem do TP úprava pro
sportovní účely Rozdíl pro
sportní účely
Výkon 110 kW 132 kW 22 kW 139 kW 29 kW
Kroutící
moment 350 Nm 420 Nm 70 Nm 420 Nm 70 Nm
Výkon v KW

Celkem: 10 950 Kč | 406 EUR *
Cena úpravy zahrnuje
diagnostika vozu
kontrola software
záloha originálního software
individiuální uprava vašeho vozu
Záruka
dva roky na řídící jednotku a software
doživotní záruka na přehrání softwaru zdarma

Ahoj Vlastík

Automatické sloučení 04.04.2018 13:36:
Zápis do TP cituji
Provedena přestavba vozidla schválení ministerstvem dopravy pod č.HP-0296
č.j.1101/2017-150-SCH2 ze dne 17.07.2017 Provedením (odstraněním) dodatečných softwarových úprav řídících systémů motoru.Dále se mění údaj:
P.2 max.výkon 110KW na 132KW Dne den měsíc rok

Ahoj více na https://www.faceb...roficarmax
Upravil Puclik 308 dne 04.04.2018 12:36, před 6 let
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Pokud 110KW nestačí, kup auto s vyšším výkonem.
Vím,je to ta nejhorší rada,ale má své odůvodnění.
Věř, že si můžeš špatnou volbou, docela udělat díru do peněženky.
Rv2015, máš ještě taky auto v záruce,ne?
Nechci se pouštět do planých diskuzí.
Proto další info po tel.
Leoš 608464601
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
daniel cisardaniel cisarČlen
Přidáno před 6 let
Borci, díky za vše, psal jsem se text dlouhý jako prase a při odesílání mi spadlo připojení. Určitě chápete, že se mi to nechce psát znovu :-) . Vyřešil jsem to po dlouhém mozkovém hloubání a dloubání v Brně. Z brna v kurevských zácpách do Svitav spotřeba pod 5 ltr. Výkon mě fakt baví. Doufám že se něco neposere....... Časem můžu dát reference o tom, jak to vypadá. Dííííky za vše, Dan
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Ono to není jen o výkonu. Co ti je platné že máš 200 koníků a jedeš na 6ku když ti motor točí tisíce ot. Ono je to především o průběhu krouťáku a převodech.
S
spagyNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,pokud ti mohu poradit nedělej to-rapidně snížíš životnost spojky-začne klouzat.
Puclik 308Puclik 308Člen
Přidáno před 6 let
A co když má automat ? A kdyby netahal karavan by bylo asi nejlepší.Čipování je diskuze vždy o ničem.Mějte hezký večer. ! :)
daniel cisardaniel cisarČlen
Přidáno před 6 let
hoši, já si primárně myslím, že je to dost o stylu jízdy. Když se ten výkon bude užívat s hlavou na krku a v prdeli, tak si nemyslím, že by to měl být zásadní problém. A to i pro tu spojku..... Ale každopádně uvidíme co řekne čas. Teď o víkendu jedu s karavenem na Seč. Jsou to Železné hory a nějaké to drobné stoupání tam taky bude. Tak jsem zvědavej :-)
D
diverČlen
Přidáno před 6 let
hele Kaštane, piš častejc kam pojedeš...
Dnešek je žákem Včerejška
Upravil diver dne 30.04.2018 21:26, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Puclik 308, daniel cisar, spagy, Tomik Kralu, leosmalik, tabbi, Rudy, hugo 007, PPPmyto, bleriot11, PeterL, diver, Prying

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,128 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22671 sekund | Průměrně za: 0.22671 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB