Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sen splněný po dvaceti letech....: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sen splněný po dvaceti letech....

Poslední aktualizace před 6 let
M
Martina2103Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj všichni, jsme tu noví a tak se sluší se představit. Jsme manželé, kteří si po dvaceti letech konečně splnili sen a zakoupili starší karavan. Začali jsme snít když byli naši tři synové malí a my s nimi byli na první dovolené v kempu pod stanem. Absolvovali jsme ještě několik dovolených pod stanem tady u nás doma (a bylo to fajn), pak, jak kluci postupně odcházeli do vlastního, jsme mohli "postoupit" k dovolené v apartmánu u moře. Ale sen o karavanu nás stejně neopustil. Manžel je rybář, já s ním jezdím na ryby moc ráda a vlastní "bejvák" nám umožní zůstat někde přes noc
a nebudeme muset ve 23,45 skládat pruty a ujíždět domů (rybáři pochopí...;))Toto fórum sledujeme už dva roky a díky Vám všem jsme se hodně
dozvěděli. Letos plánujeme dovču s karavanem v Chorvatsku, takže už začínáme hltat nové info. Nepřestávejte prosím radit, dobrých rad není nikdy dost!!!
Martin a Martina, Honda CRV, Knaus 8103
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Plno krasnych okamziku s karavanem a pohodovych km. Sny se maji plnit nejen o Vanocich :) Skoda ze jste si ho nemohli splnit jiz drive i s detmi. Osobne to u mne povazuji za to nejhezci obdobi, ktere jsem s karavanem zazil.Nyni mne ceka to bez deti,ne ze bych mel strach,ale bude to proste jine.Tom
M
Martina2103Nováček
Přidáno před 6 let
Tome, děkujeme za přivítání. Taky nás mrzí, že jsme nemohli jezdit s dětmi, ale nebudu lhát, nebylo moc peněz a v té době jsme byli rádi, že vůbec můžeme někam jet. Ale nezoufáme:) - jeden syn už nás obdaroval vnoučátkama - dvojčátkama (holčička a kluk, nyní 5 let) - a jsme rozhodnuti (pokud zvládneme sami dva letošní dovolenou v karavanu) jezdit s nimi. Tyhle děti jsou vyloženě naše "krevní skupina" - karavan milují od první chvíle a hned první víkend po zakoupení jsme v něm museli spát aspoň na zahradě (nemohli jsme hned vyjet, potřeboval menší opravy). Už je dokonce jedna skříňka plná jejich her, karet, pastelek apod. Pořád se ptají, kdy už pojedeme, takže čekáme jen na trochu teplejší počasí.
Martin a Martina, Honda CRV, Knaus 8103
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
U nás to bude stejné za našich děti to bylo nedosažitelné i díky té šedé době levice , tak už máme na cestě vnoučata , NO uvidíme zda to s nimi zvládneme v autě doma to je jiné .
Žijeme jen jednou.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,karavan snad mají rádi všechny děti.Já s nima na zahradě v karavanu spím kdy jen to jde.Já to mám taky rád,než usnu tak koukám po karavanu a vymýšlím co a jak ještě vylepšit.Tak at se cestování s vnoučata daří.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 6 let
Vítej v klubu!
Jste lepší!
Mně to trvalo let třicet!
Kamil :_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
My na 20. výročí svatby. Myslím, že se zde hodí můj oblíbený citát z Bible:
"Odkládaným očekáváním onemocní srdce, ale když vytoužená věc skutečně přijde, je stromem života.":q
Knaus Van i650MEG, 2017
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: DDT, Hatiti, Laky, bleriot11, Martina2103, ramtlah1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,819,324 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16071 sekund | Průměrně za: 0.16071 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB