Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vrtule mariner 5 hp: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vrtule mariner 5 hp

Poslední aktualizace před 6 let
mekiemekieČlen
Přidáno před 6 let
Po dvou letech s Barakou a motorem 2,5 hp jsem vloni postoupil a koupil 3,3m gumák s dvoutaktem Mariner 5 hp. Po pár hodinách ježdění jsem zjistil, že vrtule motoru byla zřejmě přetmelená a přetřená, takže se oloupala. Část vrtule, kde byl původní lak zůstala černá, zbytek barvy zmizel a jsou vidět záseky na náběžné hraně a prohlubně na ploše. Tak jsem sloupal všechno a přemýšlím, co dál. Dá se vrtule nějak opravit nebo to nemá cenu? Hlavně co s těmi nerovnostmi na hraně? Když to obrousím, tak to musím doladit stejně na ostatních listech. Pak tedy vyvažovat a jak? Lakovat nebo prášková barva? Nebo nechat bez barvy jako rezervu a koupit novou? A jakou - pro tyto motory se nabízí jako standard 7,8x8 a potom 7,8x7 nebo 8 3/8x6. Ta velká je zřejmě pro plachetnice, ale nebyla by pro gumák lepší ta s menším stoupáním? Stejně nedosáhnu ve dvou pořádnou rychlost a motor by šel líp do otáček. A nakonec nemá někdo náhradní vrtuli, kterou už nepotřebuje - je to stejné pro Mariner, Mercury a Tohatsu.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj co sa tyka vrtule je to zliatina hlinik z niecim to ze ju mas posekanu na funkcnost nevadi ja som mal novy motor a posekak som vrtulu hned na prvej plavbe a pohoda dalej isla az keby to bolo zle tak ti zacne vzbrovat cely motor takze neries a donic ju co to pojde na tahu to nema funcnost ck sa tyka stupania tak su rychle vrtule a potom vykonove vrtule ale nepozbas ani pri 15ps ono 5ps ta do sklzu v dvojici nedostane osobe som mal 320 s 5ps merkury 4takt a na dunaji som ho dostal do sklzu ale trvalo to hlavne treba mat spravnu dlzku nohy a pevne dno s kylom a spravne nafukany clnco by som ti odporucil tak selva nasox 6 otvorena na 15ps ten som mam novy a bol som spokojny ostatne co som mal a mal som ich hodne som stale riesil vrtule a dlzku nohz a neviem co ale nebolo to ono samotny gumak je velmi zli na sklz najlepsie su laminatkz v tvare v
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
mekiemekieČlen
Přidáno před 6 let
Jsem zvyklý, že u ultralightu je poznat, když je vrtule zaprasená od much a tak mě ty zářezy znervózňují, ale asi je to jinej level. Tak to asi jen znovu natřu a uvidím.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Ono vzduch a voda je rozdiel a hlavne velkost a odpor tie motory stim rataju teda vyrobcovia ono ked ho pouzivas raz za vas sa atane ze chztis vrtulu to by si musel mat na sezonu mkn 5 nahradnych ja som chytil skoro pokazde nieco pisem skoro na dunaji ked som jazdieval tak si nikdy nèvedel co sa dole ukriva
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

mekie napsal:

Jsem zvyklý, že u ultralightu je poznat, když je vrtule zaprasená od much a tak mě ty zářezy znervózňují, ale asi je to jinej level. Tak to asi jen znovu natřu a uvidím.

To je přesně ono VRTULE na letounu je náchylná na sebemenší rozvážení a LODNÍMU ŠROUBU to při tom průměru a otáčkách tolik nevadí.To že je posekanej bych neřešil.Jen bych to začistil,odmastil a pro dobrý pocit natřel.Koneckonců i do určitý míry poškozený lopatky proudových motorů se také zabrušují.
mekiemekieČlen
Přidáno před 6 let
Díky, doufal jsem, že to tak bude.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bleriot11, mekie, maregree

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,377,724 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12993 sekund | Průměrně za: 0.12993 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB