Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 koberce do karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

koberce do karavanu

Poslední aktualizace před 5 let
S
shamrNováček
Přidáno před 6 let
kde nechat udělat do karavanu koberce na míru.Severní Morava

Děkuji
Upravil Fun dne 23.03.2018 18:44, před 6 let
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj ja som raz potreboval domou a kupil som normalne koberec a mi ho obišli maju nato takú masinu vtedy stalo meter asi euro ale nepamätám si presne bolo to Albero alebo diego najlepsie si to vymerat a šablóny doniesť do predajne tam to vyrobia a obsijuale co som pozeral video jeden pan z Nemecka kupil normalne koberce z Ikei take tie cvernove co maju take uzlíky alebo strapce a ten sa da rozrezať presne aby to vypadávali lebo je to urobene tak ze cez mriežku je to poprel orkáne takze netreba nic obsivat

Automatické sloučení 22.03.2018 20:53:
Pripájam video z montáže toho pána
https://m.youtube...VGCsqkz4Zw
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Upravil maregree dne 22.03.2018 21:53, před 6 let
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, vyráběl jsem si koberce na míru sám, jen jsem si jej kus vždy musel koupit. Po povodni 1997 jsem musel vyrobit nový, vždy velmi složitý rozvinutý tvar, ale šlo to. Kde vidíte problém? Čáo, Pepa
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

shamr napsal:

kde nechat udělat do karavanu koberce na míru.Severní Morava

Děkuji


1. Jednoduchá cesta je koupit vhodný koberec, aby se dal dobře udržovat, tedy zametat. Z papíru uděláš šablonu ve tvaru podlahy, podle ní vyřízneš tvar koberce a v
obchodě, kde jsi ho koupil, si ho potom necháš obšít. Měli by na to mít stroj, nám to udělala paní na počkání a stálo to pár korun.

2. Najdi si ve svém okolí nějakého podlaháře. Ti pokládají i koberce a neměl by pro ně být problém dodat podle Tvého výběru koberec a upravit ho na míru. Jen mašinu
na obšití asi nevedou.
Zdraví
Luboš a Dáša
P
petr a pajaČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý den,
loni jsem řešil to stejné do obytného auta,našel jsem firmu pan Křístek z Frenštátu pod Radhoštěm,vyrobil jsem si přesnou šablonu z papíru tu jsem mu poslal a on koberec vyrobil .
Sedí perfektně,i logo fiatu vyšil,celé je obšité zkrátka můžu doporučit.Možná se k němu dá i obytka dovézt a on si to naměří sám.
Petr
V
vaclawČlen
Přidáno před 6 let
Když si zakoupíš v prodejně koberců zátěžový koberec tak netřeba jej obšívat. Podle šablony ostrým nožem vyřežeš. Takto jsem minulý rok řešil problém s kobercem. Vůbec se netřepí a pěkně drží na podlaze.,
malinamalinaČlen
Přidáno před 6 let
Koberec vybereš na prodejně, podle papírové šablony si vyřízneš dílce, podle typu koberce okraje zatavíš horkovzduškou, nebo necháš elegantně obšít .....

https://www.akcni...9.46,18.14

Vhodnější je mít 2-3 díly podle členitosti podlahy, líp se manipuluje a můžeš čistit jednotlivě rozdílně znečištěné díly.
Zátěžový nedoporučuji (moje zkušenost) špatně se vyklepává, do obytky kde nechodím v botech jsou příjemnější povrhchy. Toť můj názor.....
caprighiacaprighiaČlen
Přidáno před 6 let
Vyřešil jsem kobercem zvaným "čistící zóna". Neklouže, dobře se řeže, netřepí se. Místo z jednoho kusu (což by samozřeimě šlo) jsem to rozdělil na více kusů kvůli manipulaci. Pro jistotu je každý díl ještě připevněn k podlaze na patentky, místo spojení dvou kusů není znatelné (pokud nevíš, že tam je, tak si nevšimneš). Kupodivu mi to poradili přímo v prodejně, kam jsem původně šel koupit jiný druh s tím, že si to u nich nechám hned obšít. Takže přesto, že přišli o kšeft za obšití (cca 50 Kč/m) poradili a předvedli snadnější a levnější řešení. Vyříznuto a položeno za cca 2 hodiny. Stejně tak se s trochou šikovnosti dá ušít i nový potah na sezení s různými patvary, to tedy zabralo celou sobotu.
Na sever, východ, západ, jih - ať je slunce, horko ,déšť či sníh....
BapetBapetNováček
Přidáno před 5 let
Ahoj všem,
připojuji nedávnou praxi s kobercem a přikládám fotografie, zrovna jsem řešil koberce minulý týden. Sice jsem nepoužíval šablonu, ale pouze jsem vše zaměřil a nakreslil na papír a s tím vyrazil do prodejny koberců. Já byl osobně v kobercích Breno. Tam jsem vybral koberec, aby ladil k podlaze, jelikož jsem nechtěl řešit úzké proužky v rozích hlavně z důvodu manipulace při vyklepávání nebo čištění. Mám koberec rozdělený na tři části, hlavní vstup, pod stolem a zadní část před koupelnou. Cena koberce včetně prořezů 1.400,-Kč chtěl jsem něco příjemného na zimu, 200,-Kč jsem dal chlapíkovi na prodejně, aby mi vše vyřezal podle plánku a pak jsem to nechal obšít za 780,-Kč asi 16bm. Kdybych koupil zátěžák s gumou, nemusel bych nic obšívat, bylo by to o něco levnější, ale ten komfort a možnost barevného výběru je k nezaplacení. Zátěžák s gumou za 320,-Kč jsem dal v jednom kuse do celé kabiny (Fiat Ducato 16) a ten originál co se stále kroutil pod nohama jsem vyhodil.
Upravil Bapet dne 15.11.2018 00:00, před 5 let
Bapet Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 5 let
Po trampotách s propálením koberce díky el. topnému koberci z TERKA ve Mšeně (viz https://www.carav...---------) jsem si musel pořídit do obytky koberec nový. Původní záměr byl, že si jej položím sám, že vystřihnu šablony a pak vše nechám obšít.
Obšít jsem to potřeboval, protože jsem nechtěl zátěžový koberec, ale koberec s vlasem.
Problém nastal v okamžiku, když jsem se začal pídit, kdo mi to u nás v Ostravě, obšije.
Všude mají stroje pouze na vnější lemy, ovšem já jsem potřeboval koberec vystřihnout dokulata i kolem teleskopické nohy stolu a tudíž obšít i lem vnitřní.
A to tady nikdo nedokázal.
Vše jsem pomalu viděl černě, až do doby, kdy jsem našel kontakt na firmu pana Křistka v Tiché u Frenštátu pod Radoštěm a který se zabývá výrobou autokoberců.
Po telefonické dohodě jsem mu obytku přistavil a druhý den bylo vše, k mé spokojenosti, hotovo.
Rychle, profesionálně zručně a kvalitně.
Cena taky byla příznivá a odpovídala mé představě.
A když to tak vše sečtu, tak já bych to při tak složitých tvarech koberce, neměl do dnešního dne ani vystřihnuté.:)
Budete-li někdo potřebovat pomoci s kobercem, pak se v klidu na pana Křistka obraťte - doporučuji.
M
maserČlen
Přidáno před 5 let
Také jsem řešil koberce: do kabiny řidiče a spolujezdce a do obytného prostoru a ještě do police na boty. Našel jsem si na netu jednu firmu z Nového Města na Moravě. Když jsme jeli na víkendový výlet, jeli jsme okolo a stavili se přímo ve firmě. Velice ochotný pracovníci, hnedka nám paní ukázala možnosti, co si berou ostatní do obytek, jaké jsou možnosti... Původně jsem chtěl zátěžák nebo autokoberec. Nakonec máme klasický.
Domluveno tak, že je nejlepší poslat jim papírovou šablonu, napsat typ koberce, barvu obšití a do 14 dnů přijde vše hotové zpět. Cenově dle typu vybraného koberce. Stránky mají www.vopi.cz
Z
zigi57Člen
Přidáno před 5 let
ahoj Vlasto49
mohl bys mi napsat nějaký odkaz nebo www. na pana Křístka? Asi jsem špatně hledal, ale jeho firmu jsem nenašel. Díky
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 5 let
Já to našel asi hned.(y) Stačil mi na to strejda Google.

http://www.autoko...
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
Z
zigi57Člen
Přidáno před 5 let
Díky moc, člověk se musí učit celý život.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

zigi57 napsal:

ahoj Vlasto49
mohl bys mi napsat nějaký odkaz nebo www. na pana Křístka? Asi jsem špatně hledal, ale jeho firmu jsem nenašel. Díky


RomanPatrol mne předběhl :)

Uvažoval jsem dá plný kontakt příspěvku, ale říkal jsem si, aby to někteří neberali jako reklamu.
A ten kdo bude mít zájem, tak ten se ozve a nemám problém mu odpovědět.
Vlasta
alex1971alex1971Člen
Přidáno před 5 let
Pana Kristka z Frenstatu p. R. muzeme vrele doporucit - v patek dotaz, zda by to slo, v pondeli jsme vecer pristavili auto a v utery vecer jsme odjizdeli s hotovym kobercem. Vse si sam zmeril, vyrobil sablony ...
D
Duro103Člen
Přidáno před 5 let
Čo to stalo taký koberec do OA?

Ďakujem.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,671,644 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21849 sekund | Průměrně za: 0.21849 (0) sekund | Dotazy: 128 | Použitá paměť: 2.2MB/2MB