Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Cristall MOOREA: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Cristall MOOREA

Poslední aktualizace před 6 let
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Víte něco o těchto karavanech,kdo má zastoupení nebo díly. Jedná se o ročník 2000 a mladší.
Díky za info. Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

gut napsal:

Víte něco o těchto karavanech,kdo má zastoupení nebo díly. Jedná se o ročník 2000 a mladší.
Díky za info. Gut


znacka jako takova uz neexistuje, mel jsem Cristall Samoa z roku 2003. Crisatll/Beyerland byl snad vyrabeny v Chateau Karavan.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
R
RobaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Měl jsem Cristall Moorea 530 DB r.v.2003. Výborný karavan, za čtyři roky užívání žádný problém. Výborný na zimní kempování. Někdy litujeme, že jsme ho prodali. Co se týče náhradních dílů, tak podle mě je jedno jakou značku máš, náprava alko, topení, lednice, bojler stejný jak v Hobby nebo Burstner. :^
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Jedná se mi o specifické díly které jsou nepoužitelné z jiného typu. např okno, nárazník a.t.d.
Taky nevím kde budu shánět třeba potvrzení že je konstrukční rychlost 100 Km.

Díky za reakce Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
R
RobaČlen
Přidáno před 6 let
Ten můj byl podle dokladů kupovaný nový ve Strakonicích, tak jestli tam. Výrobce byl Chateau, stejný karavan prodávali i pod značkou Beyrlland (asi to nepíšu správně), teď je jeden na prodej na Bazos... Jestli není bouraný, tak bych se nebál. Všechny plasty (nárazníky ) se mi zdáli pevnější než u Hobby. Já měl ten hladký typ, ten měl i boky z laminátu, nebo co to bylo, jen střecha byla hliníková. :^
E
eukaliptNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj , mám dotaz ohledně karavanu Cristall SAMOA , nevíte někdo kde by se dala najít nějaká dokumentace ? Zajímá mě síla tepelné izolace stěn a střechy.
Díky
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

eukalipt napsal:

Ahoj , mám dotaz ohledně karavanu Cristall SAMOA , nevíte někdo kde by se dala najít nějaká dokumentace ? Zajímá mě síla tepelné izolace stěn a střechy.
Díky


Samou jsem mel presne Samoa 460 TK kid s paketem LX bocni sendvic byl stejne silnej jako jakejkoli jinej karavan, cca 3cm polystyren, ale extrudovany, delal jsem napousteci hrdlo pro nadrz pro vodu a tak jsem vykruzoval dirku :))) dale mel strechu GFK z laminatu, odolnou proti krupobiti.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
E
eukaliptNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

eukalipt napsal:

Ahoj , mám dotaz ohledně karavanu Cristall SAMOA , nevíte někdo kde by se dala najít nějaká dokumentace ? Zajímá mě síla tepelné izolace stěn a střechy.
Díky


Samou jsem mel presne Samoa 460 TK kid s paketem LX bocni sendvic byl stejne silnej jako jakejkoli jinej karavan, cca 3cm polystyren, ale extrudovany, delal jsem napousteci hrdlo pro nadrz pro vodu a tak jsem vykruzoval dirku :))) dale mel strechu GFK z laminatu, odolnou proti krupobiti.


Super , díky moc , přemýšlím o nějaké formě zateplení pro potřeby zimního campování.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: eukalipt, Roba, Dudla, gut

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,040,792 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18852 sekund | Průměrně za: 0.18852 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.91MB/2MB