Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Co s tím?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Co s tím?

Poslední aktualizace před 6 let
DunnDunnČlen
Přidáno před 6 let
Mám vestavbu Opel Vivaro, zůstal jsem sám 60 let.Už babu nechci, všechny stejné, začátek super a pak se ukáže omyl.Cestuji rád, ale co s tím?Sám, nic moc, ale jde to.Není to ono.Poradíte?Prodat, nebo jezdit sám, nebo zkusit jinou?Jenže toho se bojím.Měla všechno, jen byla moc chytrá a já moc blbej.Ze začátku nadšená a když se nabažila, tak už to nešlo!To je dilema co?Co vy na to borci?S ženskými je velká potíž.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Najdi si chlapa.... Muj bejvalej pan domaci ma taky vestavbu, taky je sam a rad by jeste nekam jezdil... Je mu skoro 80. Je tu taky registrovanej i kdyz tu byl snad jen jednou. Pred par lety jsem ho vzal do Chorvatska pac sam by se bal a byl totalne stastnej ze se tam takhle jeste podival.... On jel svym a ja s pritelkyni taky svym. Tam jsme se na chvili rozdelili on si prohledl svy a my taky svy ale po vetsinou jsme tam procestovali spolu a kecali vysilackama. Rad na tu dovcu vzpomina a ja jsem zas rad ze jsem mu to umoznil jet takhle daleko. Take mel jet se svou bábou co zrovna mel ale ta mu to odrekla den pred odjezdem. No... nas to nezastavilo, stejne byla k nicemu :@

Takze asi tak.... Spolucestovatel nemusi bejt zrovna jinyho pohlavi a ani nemusi ten druhej sedet v tom samym aute a stejne muze bejt cestovani prima. Varili jsme spolu, cvachtali se v mori spolu, kecali az az a spali jsme kazdej ve svym.

Preju ti at najdes toho pravyho / tu pravou :_
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Jezdi dal. Jestli jsi zvykly cestovat tak doma se utrapis. Venku vzdy najdes nekoho kdo je na tom podobne a pak se muzes pridat pokud si tim clovekem budes trochu rozumet.
Miloš
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Aspoň naznač odkud jsi, něco ti pověsíme na krk ,třeba potom přijdeš do nebe.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Jezdi dal.A myslim,ze se zenska co to s tebou bude sdilet a ne jen chvili se najde. Hledat k sobe vhodny protejsek neni jednoduche je to jak hledat jehlu v kupce sena,ale neni to nerealne.Neber to ve zlem,chyba muze byt i v tobe ,ale to nema smysl rozebirat v diskusi. Tak pokud te cestovani bavi zkousej to dal formou pokus omyl. Cestovat sam by mne nebavilo nastesti toto resit nemusim.Jsem zenatej 26 let a asi to tak zustane i nadale.Osobne se zenou jsme ne vzdy vyjeli spolu ,kazdej mame i svoje jiny aktivity a myslim si ,ze tak to ma byt.Casto jezdime spolu, ale drzime si i to, ze ja jedu s kamaradem s kolama, ona treba na kone a nedrtime to tak,ze by jsme nutne porad a kazdy vikend museli travit spolecne.Ale kazdy to ma jinak. Tak drzim palce at najdes fajn protejsek a dobre si to nastavite.Cestovani ve dvou je fakt lepsi .Troufam si rict, ze je na svete miliarda zen co oceni , ze je protejsek vezme na vejlet a ze si dokazi vazit toho ,ze se jim chlap venuje.Sehnat si ji ale budes muset sam, tady ti ji asi nikdo nedohodi.Drzim palce Tom
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, kup si psa a máš klid a můžeš jezdit dál...má to výhody, nedržkuje a máš se o koho starat..
Ale vážně, jezdi dál, když tě to baví!:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Dojdi za nami na veľkú noc na Bogacs mam dobru domácu pálenku uvidis niečo vymyslíme
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Dunn napsal:

Mám vestavbu Opel Vivaro, zůstal jsem sám 60 let.Už babu nechci, všechny stejné, začátek super a pak se ukáže omyl.Cestuji rád, ale co s tím?Sám, nic moc, ale jde to.Není to ono.Poradíte?Prodat, nebo jezdit sám, nebo zkusit jinou?Jenže toho se bojím.Měla všechno, jen byla moc chytrá a já moc blbej.Ze začátku nadšená a když se nabažila, tak už to nešlo!To je dilema co?Co vy na to borci?S ženskými je velká potíž.


Přece by jsi neprodal bydlíka pod zadkem, kvůli někomu kdo za to nestojí.
Je plno srazů a dokonce i občas nějaké vlákno přesně s tímto tématem.
Láska k bydlíkování je ta nejpevnější a nejvěrnější. Vzdát se bydlíkování je sebevražda.
Přeju hodně štěstí a hlavu vzhůru.
Je jaro, začíná nová sezóna a jistě bude lepší, než ta minulá. !c :_
A ta pravá se jistě najde, mě po dlouhých letech to asi taky konečně vychází. ;)
Martin
Facebook- Martin Havelka
L
LubosČlen
Přidáno před 6 let
Jezdi dál, přeci to nevzdáš. Je lepší vypadnout z domu a na cestách potkáš plno báječných lidí s bydlíkama a za to to stojí. Jsem na tom podobně, takže vím co píšu :_ Luboš
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Něco jsem ti našel Mirka 56let z Moravy - Mikulov ,napiš ji soukromou zprávu už se dlouho neozvala možná už někoho našla . Tak to prověř a dej vědět - můj typ normální ženská !!
My co máme ty naše nepostradatelné polovičky nemyslí si že to je někdy s nimi lehké . Prostě jim i to zdraví ubírá na elánu a také jezdím i sám nebo s někým , je to na houby ale jedu vezmu psa - alespon nekecá do řízení .

https://www.carav...rowstart=0
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 21.03.2018 00:07, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: gut, ramtlah1, mb, Michal Levice, Martin Mrak, Lubos, Laky, Garda, Dunn, floridan79

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,856,542 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23393 sekund | Průměrně za: 0.23393 (0) sekund | Dotazy: 97 | Použitá paměť: 2MB/4MB