Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 přišla mi nevyplněná CCI karta: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

přišla mi nevyplněná CCI karta

Poslední aktualizace před 6 let
jenda4jenda4Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím, ahoj přišla mi od AČR karta CCI platná do konce 2018 . Ale nevím, jak ji vyplnit , karta má na sobě nalepenou vrchní fólii s číslem a k tomu mi přišel předvyplněný papírek , kde mám podle instrukcí AČR vyplnit jméno , bydliště atd. Překvapilo mě to, protože karty , které jsem dostával zde byly vždy už vyražené kompletně a zde nic není ... To mám vypsat ten papírek a nalepit na kartu nebo na tu fólii nebo snad přímo na kartu nějakou fixou ?

Už jste se tím někdo setkal ? V AČR mi nikdo neodpověděl a paní je nemocná...

Fotka mi sem nejde vložit ani do albumu ..Prostě přišel dopis , kde mi píšou, že to mám to mám vyplnit...
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let
Taky to tak mám. Ten papírek na doplnění je na samolepící fólii. Jiná cesta než vyplnit ho lihovou fixou (propiska nejde) asi není, Poláci to tak dělají taky. Štítek potom nalepit na kartu a přelepit ho tou vrchní samolepkou s číslem karty. Další možností by bylo sehnat průsvitnou samolepící fólii a na tu natisknout celý požadovaný text. Vypadalo by to inteligentněji, ale kde sehnat tu fólii?!
Zdraví
Luboš a Dáša
jenda4jenda4Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lubos a Dasa napsal:

Taky to tak mám. Ten papírek na doplnění je na samolepící fólii. Jiná cesta než vyplnit ho lihovou fixou (propiska nejde) asi není, Poláci to tak dělají taky. Štítek potom nalepit na kartu a přelepit ho tou vrchní samolepkou s číslem karty. Další možností by bylo sehnat průsvitnou samolepící fólii a na tu natisknout celý požadovaný text. Vypadalo by to inteligentněji, ale kde sehnat tu fólii?!



Super díky moc ! Ani jsem se nevšiml, že ta fólie s číslem je zespoda podlepená papírem.. Radši si to vytisknu na tiskárně přelepím tou fólií... Jinak to je teď takto normální, aby mě s tím v kempu nevyhodili :))

Honza
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 6 let
No...vim,ze jeden zdejsi s kartou vyplnenou v ruce mel problem v Rakousku. Nedivim se...vypada to podezrele. Karty pres http://www.fcc-cr.cz/ jsou normos tistene. Na ACR jsou jen líní a lakomí udělat na tisk prográmek...
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

karlosVW napsal:

No...vim,ze jeden zdejsi s kartou vyplnenou v ruce mel problem v Rakousku. Nedivim se...vypada to podezrele. Karty pres http://www.fcc-cr.cz/ jsou normos tistene. Na ACR jsou jen líní a lakomí udělat na tisk prográmek...


Polepenou kartu mi minuly vikend vratili v Celldemolku s tim ze je neplatna. Asi jsem byl za podvodnika. Budu vracet ACR :o
jenda4jenda4Člen
Přidáno před 6 let
No nazdar , byli jsme zde zvyklí na kvaliitní vypsané originál CCI karty a teď toto. Ani se nedivím, že se jim to nelíbilo, Ono i když je to předtištěné na papíře tiskárnou a pak přelepené tou fólií , tak je to vidět, že to není originál...Ale zase CCI , co vydávají tyto nevyplněné karty by měli dát info, že takové karty taky existují !!
Pak vypadáme , jako nějací podvodníci :((
PeropPeropČlen
Přidáno před 6 let
Na tom není nic divného,takto to vyplňuji již několik let. Vždy s kartou dostanu i návod na vyplnění. A nikdy jsem s touto kartou neměl problém ani v -Německu ani v Itálii. Vždy si jí brali místo pasu. Je pravda,že to není nejlepší a ani se mi to nelíbí a dříve se dala koupit i na dva roky a to také padlo. A také je pravda,že mi ji musí vyplňovat vnučka,poněvadž se mi již třese ruka a nedokázal bych tak drobně vyplnit. Přeji krásné cesty Pe.
cestovatel ze Šumavy;y
T
TFeitČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, já řeším jiný problém - jak získat kartu CCI. Do loňského roku jsem jí nakupoval přes Caravan 24 a nyní to už nejde. Nejsem členem žádného klubu (KČT, UAMK atd ) a ani se mi nechce nikde registrovat. Jde kartu někde koupit mimo registrace v jakémkoliv klubu ?? Než jsem začal kupovat kartu přes C24, tak jsem byl členem v místní organizaci KČT a nebyla to žádná sláva. Jelikož věděli, že jsem tam jenom kvůli kartě CCI, tak mi to dávali i tak najevo.
najknajkČlen
Přidáno před 6 let
tak mně konečně taky došla karta CCI z AČR a hned co mně nadzvedlo je, že hned v prvním řádku doprovodního dopisu je červeně a s výkřičníkem datum platnosti do konce roku 2018!!! To už fakt není možné, vždy měla platnost 1 rok. Takže mně letos bude platit v podstatě 9 měsíců a něco málo. Naposledy, kašlu na to, jezdil i bez ní a v sezonach jsem teda slevy většinou neměl a když tak nic moc. Máte prosím nějaký jiný návrh, jinou variantu? 140,- za členství v AČR, 300,- za kartu, která stojí (stála) 200,- a to ještě nepříjde ani vyplněná a platnost pouze do konce roku, nejraději bez nějakého členství....
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
O
opavaciČlen
Přidáno před 6 let
Pro rok 2018 došlo ke změně ve vydávání CCI a to sice, že platí pouze na kalendářní rok z důvodu obsahující pojištění vázané na kalendářní rok.
U Federace Campingu a Caravaningu České republiky je možné získat kartu za 215 Kč (karta 140, klubový poplatek 50, poštovné 25). Info na info@fcc-cr.cz
Elnagh Nobelart A900g
najknajkČlen
Přidáno před 6 let
moc děkuji za odkaz, určitě využiju
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
ErvinErvinČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,i já děkuji za odkaz kde by bylo možno získat kartu CCi normálním způsobem..Paní Burianková po měsíci a mé urgenci napsala že se vrátila z nemocnice a že můj dotaz na ni ohledně karty prověří. To bych samozřejmě pochopil ale už těžko chápu ,že za dalších 14 dní žádná odpověd.kartu Au toklubu vrátím. E.
Manželka Hana , vnuk Daneček 3r.
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý den, mohu se zeptat zkušených (nám teprve letos dodají bydlík - v minulém roce jsme měli pouzebpůjčený), kolik se za rok v prúměru ušetří při pobytu 3 týdnů v kemprch za rok? Děkuji PaMi
R
RadovanČlen
Přidáno před 6 let
Budeš-li porovnávat účet z kempu proti účtu za penzion,tak skutečně něco ušetříš... Když Ti dojde,že proto,abys ušetřil musíš nejprve zainvestovat do karavanu a věcí souvisejících,pochopíš,že jsi ušetřil leda tak kulový...
Karavanink je podle nátury člověka o lecčem,ale určitě to v celkových počtech není o ekonomické dovolené.
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Radovan napsal:

Budeš-li porovnávat účet z kempu proti účtu za penzion,tak skutečně něco ušetříš... Když Ti dojde,že proto,abys ušetřil musíš nejprve zainvestovat do karavanu a věcí souvisejících,pochopíš,že jsi ušetřil leda tak kulový...
Karavanink je podle nátury člověka o lecčem,ale určitě to v celkových počtech není o ekonomické dovolené.

To bylo mnou blbě napsaný. Myslel jsem, kolik se dá ušetřit při používání CCI karty oproti běžným cenám.
Chtěl bych znát ale praktické zkušenosti.

Díky
NytrakNytrakČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem CCI kartu rok, za tu dobu jsem navštívil asi osm kempů tady v republice. Bez výjimky jsem se slevy nedočkal, ve třech případech mi nahradila občanku, jinak efekt nula.
Za mne osobně tedy CCi kartu nebrat.
Nemohu hodnotit zahraničí, tam jsem s CCI kartou nebyl.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let
To bylo mnou blbě napsaný. Myslel jsem, kolik se dá ušetřit při používání CCI karty oproti běžným cenám.
Chtěl bych znát ale praktické zkušenosti.

Díky[/quote]

Nemám zkušenosti tady z republiky, ale karta funguje např. v některých termálech v Maďarsku (např. Mošoň, Šarvár, Bük atd.), kde je sleva 5-10% z ceny parcely. Před několika lety by ji vzali i v Polsku u Baltu, ale to jsem ji sebou neměl. Měly by je brát i některé kempy tady v ČR. Seznam kempů, kde je možné kartu uplatnit, je tady
http://campingcar...tional.com
Podstatné je i pojištění, pokud při kempování způsobíš škodu třetí straně. Je myslím až do výše 2.000.000 švýc. franků.
Zdraví
Luboš a Dáša
R
RadovanČlen
Přidáno před 6 let
Po PaMi : Tebou blbě napsaný to nebylo,to jen já si rozkliknul poslední příspěvek /Tvůj/ a bez znalosti vlákna na něj odpověděl,bohužel blbě. Takže prosímTě promiň,díky.
Jinak karta CCI mi v Česku žádnou slevu nepřinesla,jedině v
e Slovinsku tuším v kempu u Bohinjského jezera mi slevili 15%.
Faktem ale je,že v zahraničí kartu brali coby doklad radši,nežli naší občanku - sna

d kvůli tomu pojištění.
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
petrsancpetrsancNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj. Od ACČR mi někdy v bbřeznu přišla bianco CCI karta. Vyplňovat se mi nechtěla a tak jsem odložil na dobu "až bude potřeba". Ta doba právě nastala a mám problém. Návod je asi úplně jasný, ale ne pro mě :-\ U řádku Member no se píše číslo příslušné průkazky člena CCI (to se opište z lícní strany vpravo nahoře jiné číslo tam už není). Super.... prosím, jaké číslo to má být? Číslo průkazky ACČR, nebo se znovu opíše číslo CCI karty? Na lícní straně v pravo nahoře ani jedné karty žádné číslo není. Jsem s rozem va koncích.... Děkuji za radu. Petr
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PaMi, Nytrak, Lubos a Dasa, Radovan, najk, opavaci, Ervin, Perop, TFeit, Chlapi_sobe, jenda4, karlosVW, petrsanc

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,030,551 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20288 sekund | Průměrně za: 0.20288 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.23MB/4MB