Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Videorecenze levného autorádia s Androidem a navigací: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Videorecenze levného autorádia s Androidem a navigací

Poslední aktualizace před 6 let
K
KrylisNováček
Přidáno před 6 let
Možná to bude někoho zajímat - nahrál jsem videorecenzi levného autorádia s navigací, Androidem 7.1, Wi-Fi, Bluetooth apod. z Číny za 5000,- Kč. Odkaz zde https://youtu.be/qbvjOxeNGz4 Snad někomu pomůže a bude se líbit.
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
Pekny, diky, dej vedet zda se neprehriva prosim, alias zda se nebude resetovat nebo zasekavat navigace pri ceste.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 6 let
Nejakej odkaz na stor z ali? A jak clo ?
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let
Odkaz dal do komentáře pod video.
Jedná se o toto radio:
https://www.aliexpress.com/item/unive...0.0.UKKpvi
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Prosím tě, kde se nachází na rádiu slot pro SD kartu ? Nikde nic nevidím, natož jednoduše přístupného. Dík.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
DPH+Clo
Sapuki Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
O
opavaciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

TomTP napsal:

Prosím tě, kde se nachází na rádiu slot pro SD kartu ? Nikde nic nevidím, natož jednoduše přístupného. Dík.


Na obrázku je na předním panelu vlevo dole označení USB GPS. A tam je konektor pro USB + GPS car slot/TF card slot.
Elnagh Nobelart A900g
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Sapuki napsal:

DPH+Clo


Tohle vim taky, lec balicek sel z Nemecka, a je tedy mozne ze se nic neplatilo, proto jsem se ptal.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

Sapuki napsal:

DPH+Clo


Tohle vim taky, lec balicek sel z Nemecka, a je tedy mozne ze se nic neplatilo, proto jsem se ptal.


Není třeba se bát pokud je uvedeno že bez "TAX", Číňan to teď řeší stále častěji mezisklady v Evropě, čili zboží platí do Číny, ale odesílá se již z Evropy, kde je již jeho pohyb volný ...... to zase vymysleli poměrně chytře pro neobchodní zákazníky a ti to musí ocenit :D
4.114683,118.628756
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

opavaci napsal:

Na obrázku je na předním panelu vlevo dole označení USB GPS. A tam je konektor pro USB + GPS car slot/TF card slot.


Takže tohle není tlačítko ale jen záslepka :^
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 6 let
Používá někdo podobné rádio z Číny? Funguje?
petr986petr986Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, používám již v druhém autě. Teď JOYING 2GB RAM 32GB ROM, Android 6.0. Původně jsem měl s dotykovým ovládáním, ale trefuj se za jízdy na titěrné + nebo - na hlasitost, takže tohle je s kolečkem (a je to lepší). Navíc možnost připojit dálkové ovládání na volant, případně propojit s originál ovládáním na volantu.
Využívám navigaci iGO, přehrávání hudby a filmů z disku (i za jízdy - holkám to víc utíká a mě to neruší). Mám na něj napojenou palubní kameru. Spolupracuje bez problémů i s couvací kamerou.
Telefonování přes bluetooth bez problémů.
Do iGO jsem si dohrál souřadnice kempů v jednotlivých zemích.
Funguje jako klasický android tablet, takže pokud jsi na wifi nebo na datech je možné prakticky to samé co na telefonu.

+ levné rádio se spoustou funkcí
+ potvrzuji možnost koupě v rámci EU, tzn. vyhneš se clu a DPH
+ do Ducata 2010 jsem použil nejlevnější rámeček a pasuje a drží
- při přehrávání hudby přes bluetooth dochází k dorbnému "sekání" a je to nepříjemné (ještě jsem neřešil příčinu)
- slabší wifi (u mého rádia je to jen anténka v podobě drátu (některá rádia mají šroubovací antenu)
- někdo někde psal, že má vyšší spotřebu (nevím)
pedapedaČlen
Přidáno před 6 let
Taky používám už třetí rok....značka Pumpkin
Max. spokojenost za ty prachy,vyvedl jsem do schránky před spolujezdcem USB a tam mohu měnit "flešku,napojena couvací kamera,pevná kamera pro sledování před vozem,kamera pod autem(kvůli odpadu),GPS přijímač mám na předním sloupku pod plast krytem-signál je OK,přes OBD Bluetooth adapter sleduji na displeji data auta a mohu mazat/číst chyby v počítači auta,signál radia OK, spojení s telefonem super,horší je funce"Hands free"-většinou mě špatně rozumí ten kdo volá-ale asi to bude souviset s tím,že je okolo mikrofonu velký prostor-nevím možná-netrápí mě to-jezdím na dovču a ne telefonovat.
Výhoda je ten Android-nahraješ si tam vše co chceš....mám přes přední kameru i sledování jízdních pruhů se signalizací atd.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: peda, petr986, dcpaja, TomTP, Sapuki, opavaci, Dudla, sipadan, upman, Marlo, Krylis

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,865,679 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20391 sekund | Průměrně za: 0.20391 (0) sekund | Dotazy: 114 | Použitá paměť: 2.1MB/2MB