Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 kamera do auta: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

kamera do auta

Poslední aktualizace před 6 let
J
Jana a LadaČlen
Přidáno před 6 let
/goclever-dvr-lite/ Ahoj mám tuto kameru a při přendávaní z auta do jiného se zasekl obraz a když jsem ji vypnul tak již se kamera nezapnula.Má někdo radu co s tím ?Věstavěná baterie je OK a jde do ní proud.Děkují za případné rady. ......PS.Už jednou mě tady dobře poradily s foťákem,tak to zkouším s kamerou,než ji vyhodim. Láďa..
J
JerauwenNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, sice asi už pozdě, ale stejně to napíšu. Mám kameru od ddpai, takže nevím jak přesně to je u tebe, ale kamera by měla mít nějakou kombinaci tlačítek, kterou jí vyresetuješ. Koukni do manuálu, tam to možná je napsaný. A nebo kameru nechat dlouho bez napájení a pak jí třeba po týdnu zkusit zapnout.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Přehodil jsi ji včetně napájecího adapteru ? Já jsem jednou zapojoval kameru na automatický provoz po otočení klíčku (ACC) a jaksi jsem nějakým způsobem ignoroval info na napájecím adapteru (měnič z 12v na 5v), dal jí na 12V (letitý zvyk na tuto voltáž z práce) a důsledek byl podobný tomu tvému :D
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
J
JerauwenNováček
Přidáno před 6 let
Problém už pravděpodobně tazatel vyřešil, ale tohle je možnost toho problému.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jana a Lada, Jerauwen, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,373,591 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13924 sekund | Průměrně za: 0.13924 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.75MB/4MB