Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vymena strechy u bydlika: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vymena strechy u bydlika

Poslední aktualizace před 6 let
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 6 let
Letosni zimu dostala strecha meho karavanku posledni smrtelnou ranu. Že byla spatna,to jsem vedel,ale porad jsem tak nejak odolaval s opravou . Letos uz byl diky okolnostem jeji stav tak zalostny,ze bez vymeny by letosni sezona byla bez nas. Jeste je na ni spoooutu prace,ale zaklad se vydaril. Kdyby nebylo meho syna(moc sikovnej a ochotnej kluk) a meho velmi dobreho kamarada (fafouch , to je on), tak by karavanek novou strechu jen tak nemel . Timto jim moc dekuju. V odkaze je par obrazku z vymenystrechy

http://camilius.r...ezen_2018/
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
To je to Rapido od Jirky MTS. To se opravuje když jsou prostory k dispozici.Dávám palec nahoru a fandím každému kdo se nebojí a pustí se do takové akce:^:^:^
Hanka a Pavel
badbadČlen
Přidáno před 6 let
moc hezky jste to zvládli.Doladit a je to super. Můžeš prozradit z čeho jsi střechu poskládal, taky mě to čeká. Díky Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
P
paveldČlen
Přidáno před 6 let
Taky mne zajímá ten sendvič. Jinak moc velká paráda.
FafouchFafouchČlen
Přidáno před 6 let
Tak hotovo :)
Martin+Alča+2 andílci (Renault Kangoo + Knaus Jet525-1974) !y
Upravil Fafouch dne 18.03.2018 16:29, před 6 let
JimbooJimbooČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

paveld napsal:

Taky mne zajímá ten sendvič. Jinak moc velká paráda.


Tady jsem si objednal sendvičovou desku http://www.pspizo...

Automatické sloučení 18.03.2018 17:17:

Citovat

pachta napsal:

To je to Rapido od Jirky MTS. To se opravuje když jsou prostory k dispozici.Dávám palec nahoru a fandím každému kdo se nebojí a pustí se do takové akce:^:^:^


Jo,jo,to je ono. Ty prostory jsem měl díky mému velmi dobrému kamarádovi (fafouch) . Jedinou nevýhodou bylo to,že volné prostory byli jen o víkendu, takže veškeré přípravy a dokončovací práce už budou probíhat opět na čerstvém vzduchu před domem. V té hale se sundávala stará a montovala nová střecha. Velkou pomocí byl portálový jeřáb,který střechy zvedl a usadil na své místo a vysokozdvižný vozík,díky kterému jsem nemusel moc používat žebřík. Ale jinak bez té haly by se to dělalo velmi špatně. Děkuji za ni

Automatické sloučení 18.03.2018 17:26:

Citovat

bad napsal:

moc hezky jste to zvládli.Doladit a je to super. Můžeš prozradit z čeho jsi střechu poskládal, taky mě to čeká. Díky Valda


Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl pro laminátový panel, který se používá na výrobu nástaveb na nákladní vozy. Je dělaný na objednávku. Výhodou je hlavně jeho váha a to,že už je hotová deska a já jsem nemusel nic vyrábět. Kolik přesně váží, to nevím,ale desku jsme nesli se synem dva a celkem v pohodě a tu starou střechu jsme dva poměrně rostlí a zdatní chlapi nemohli uzvednout a tak jsme ji táhli po zemi.
Upravil Jimboo dne 18.03.2018 18:26, před 6 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let
Super práce a maš to pod střechou. A hlavně novou sezónu před sebou. :^
Martin
Facebook- Martin Havelka
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Paráda,hlavně ,že byla ta hala.Šikovní hoši.
Jo hlavní je střecha nad hlavou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bleriot11, Martin Mrak, Fafouch, Jimboo, pachta, bad, paveld

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,581,774 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16002 sekund | Průměrně za: 0.16002 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB