Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zosilovac rozfuku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zosilovac rozfuku

Poslední aktualizace před 6 let
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Pekny den niekto konkrétny na pomoc kupil som si tuto vecičku je to vlastne origos na rúru s prierezom 60mm do teploty 85*C
Moja otázka znie nakolko mam na konci karavanu weinsberg 480qdk kde je umiestnená poschodová posteľ a neako pod nou z výduchou nefúka teda slabo kupil som tento zlepšovák no tot otázka mozem to odpojiť na Truma went aby sa otáčali približne rovnako to znamená na jednotke pomalšie na 5 rýchlo a na nule vypnuté nebude to vadiť ničomu dakujem pripájam foto a tech. Údaje :12V jednosmerných odber 0,2A
Dakujem

Automatické sloučení 16.03.2018 18:22:
Pekny den pre vsetkych zaujemcou
link na predajcu
https://www.fritz...itig-85384

Link na vyrobcu
https://www.comet...efter.html

Link cesky predajca
https://www.comet...te/cz.html
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Upravil maregree dne 16.03.2018 19:22, před 6 let
maregree Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Pokud chceš ovládat ten ventilátor poslal bych ti kontakt na pána co se zabývá elektronikou.

Za sebe bych ti poradil vyčistit napřed ventilátor který je zezadu na topení . Já ho letos čistil a byl pořádně zanesený od prachu. Potom se podívej na tu rozdvojku pod ním takové nohavice uprostřed je páčka a tou se dá regulovat množství vzduchu které jde dozadu a dopředu. Já ji mám aby většina vzduchu šla dopředu kde je vedení vzduchu třikrát delší. Výdechy mám zavřené a teplý vzduch nechávám proudit jen kolem stěn z dír které jsou nařezané origo do té trubky co vede teplý vzduch.. Přepínám do výdechů pod stolem pokud kluci promočí boty. Do výdechu dám elektrikářský krk a sušíme.

ALES GUTE
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

gut napsal:

Ahoj Pokud chceš ovládat ten ventilátor poslal bych ti kontakt na pána co se zabývá elektronikou.

Za sebe bych ti poradil vyčistit napřed ventilátor který je zezadu na topení . Já ho letos čistil a byl pořádně zanesený od prachu. Potom se podívej na tu rozdvojku pod ním takové nohavice uprostřed je páčka a tou se dá regulovat množství vzduchu které jde dozadu a dopředu. Já ji mám aby většina vzduchu šla dopředu kde je vedení vzduchu třikrát delší. Výdechy mám zavřené a teplý vzduch nechávám proudit jen kolem stěn z dír které jsou nařezané origo do té trubky co vede teplý vzduch.. Přepínám do výdechů pod stolem pokud kluci promočí boty. Do výdechu dám elektrikářský krk a sušíme.

ALES GUTE


Ahoj no uz mi jeden pan pisal ze to mozem dopojit tak to dopojim ,co sa tyka cistoty neni moc zapraseny som kontroloval a tento problem mam od novoty
velmi vela zahybaou az 7 zahybou a to je dost si myslim a co sa tykatoho cudlika tem tam nemam mal som ho na starom karavane ale tu uz nieje od ventilatora ide len jedna rura a potom roztrojka ale dakujem za postreh

Automatické sloučení 23.03.2018 21:58:
No takze dneska som sa odhodlal k montazi no skor som rezal nez som rozmylsal takze male poucenie montujte pred vyduchy ja som na to zabudol nasiel som pekne miestocko na zachode rozrezal ruru a nahodil a vysledok nic dumam dumam a kde sa stala chyba asi dvadsat cm pred rezom je vyduch do sprchy no a odtial taha falosny vzduch to znamena ze do kupelne neide teply a ani dalej lebo ho miesa zo studenym z kupelne takze co sa tyka dlasej montaze zajtra idem kupit spojku do Falle a ventilator namontujem pred vyduchy takze pod lavicu kde usti rura s podlahy dalsie info k montazi netreba vobec regulovat otacky nieje to nieco exstra silne takze staci mali vypinac a napriamo 12v snad som niekomu pomohol pred montazou
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Upravil maregree dne 23.03.2018 22:58, před 6 let
pedapedaČlen
Přidáno před 6 let
mam to podobne a ridim to digitalnim termostatem pro akvaria z číny za 150,-kč
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

peda napsal:

mam to podobne a ridim to digitalnim termostatem pro akvaria z číny za 150,-kč


Je to nutne?
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maregree napsal:

Citovat

peda napsal:

mam to podobne a ridim to digitalnim termostatem pro akvaria z číny za 150,-kč


Je to nutne?


Myslím že to nutné není řídit to termostatem . Zrovna jsem to dodělal samo domo ,jelikož neumím nakupovat z ciziny po netu a otravovat syna a zakládat ten účet se mi nechtělo . Potřeboval jsem to hlavně pro ohřev kastliku na PB láhve ,při snížené teplotě topení to už nestíhalo dofoukat tak daleko .Díval jsem se po naších prodejcích a nikdo to nemá . Náklady 35kč zástrčka s vypínačem a pojistkou kousek dvojlinky ventilátorek o průměru hadice 0.25W obřezaný po obvodu a vložen do PVC trubky ca 80kč . Jedeme lyžovat tak to otestuji.
Žijeme jen jednou.
pedapedaČlen
Přidáno před 6 let
.....neni to nutne,ale ten pridavny ventilator zapnu a bezi tedy porad ikdyz truma vypne a neposila zadny teply vzduch...na termostatu nastavim teplotu treba 50st. a jakmile v potrubi klesne vzduch od trumy pod 50,tak se ten ventilator vypne a tedy nehuci,netlaci “studeny” vzduch a nebere drahe ampery...
jasne,slo by to zapojit primo na ventilator v trume,ale nechce se mi hrabat v elektronice trumy,kdyz je v zaruce-byla v zaruce

Citovat

maregree napsal:

Citovat

peda napsal:

mam to podobne a ridim to digitalnim termostatem pro akvaria z číny za 150,-kč


Je to nutne?
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Hotovo dneska som to sprovoznil co sa tyka rozrezanej rury tak tam som namiesto spojky dal spojku z klapkou nakolko to bola jedna ktoru maly v predajni vsetko pred sezonou vyrabovane no naprv som chcel klapku odstranit no nakoniec som nechal a to s prozaickeho dvovodu ked chcem kurit v kupelke kvoli malej tak zatvorim klapku tesne za vyduchom a ide mi foll power do kupelne ,co sa tyka toho zosilovacieho ventilatora namontoval som tiez napojil na 12v a normalnykolebkovy vypinac a fachci super ked je zapnuty tak laicky s rukou je dvojnasobny tlak ako bez neho pri poslednom vyduchu takze odporucam u mna spokojnost
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Herman napsal:

Citovat

maregree napsal:

Citovat

peda napsal:

mam to podobne a ridim to digitalnim termostatem pro akvaria z číny za 150,-kč


Je to nutne?


Myslím že to nutné není řídit to termostatem . Zrovna jsem to dodělal samo domo ,jelikož neumím nakupovat z ciziny po netu a otravovat syna a zakládat ten účet se mi nechtělo . Potřeboval jsem to hlavně pro ohřev kastliku na PB láhve ,při snížené teplotě topení to už nestíhalo dofoukat tak daleko .Díval jsem se po naších prodejcích a nikdo to nemá . Náklady 35kč zástrčka s vypínačem a pojistkou kousek dvojlinky ventilátorek o průměru hadice 0.25W obřezaný po obvodu a vložen do PVC trubky ca 80kč . Jedeme lyžovat tak to otestuji.

Rozfuk až do schránky lahví je hodně nebezpečné! Smrad se bude dostávat až do interiéru!
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Pridavat neco vice me nejak nepresvedcilo. Mam spise opacny problem a to, ze i v zime je moc teplo a ventilator rozfuku bezi na minimum. Ale rozumim tomu, ze je to o pocitu.
Je pravdou, ze podlahu jsem zateplil, pred tim to bylo citit, ze je chladneji.
Dale si myslim a mam odzkouseno, ze je dulezitejsi zefektivnit vnitrni cirkulaci vzduchu, pouzivame ve vhodnem mistu nadstavby ventilatorek na 12v, tak aby nejteplejsi vzduch u stropu se efektivne michal s chladnejsim u podlahy. Dosahli jsme rozdilu napr. pri -8 st strop-podlaha 2 stupne. Bez ventilatoru je rozdil i 5-6 stupnu rozdilu.
Jednou jsem si pujcil termokameru a pochopil jsem ve sve nadstavbe jak to funguje s rozfukem a cirkulaci. Doporucuji udelat toto mereni.
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
No ono to je asi aj o velkosti trumi ja mam jednoitu niekto ma dcojitu vetsi vykon u mna to bolo potrebne nakolko pri poschodovej posteli kde je vetraci otvor od spodu karavanu tak tam bolo dost chladno teraz je to lepsie este som dorovil celo postele boli sne v -12 a bolo to citelne chlad a hlavne ked niekto spi v alkovni tak to je ine nez dole nad uloznym priestorom podla mna je to na kazdom ci si to da alebo nie ja za seba odporucam dneska som dal test aj s kurenim a parada
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: STMax, hymer662, maregree, peda, Laky, gut

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,907,849 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17820 sekund | Průměrně za: 0.1782 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.06MB/2MB