Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Trumatic C 6002: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Trumatic C 6002

Poslední aktualizace před 6 let
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Tak já ho zase vyndám. Doufám, že se mi podaří dostat ke komínku a dát to správně zpět.

Ještě dotaz - jak ověřit fukčnost ventilu, co pouští plyn, když to je venku z auta? Nebo to máš připojené na stole k plynu a baterce? Začal bych tím, protože zde byl posun, když jsem ho vyndal a nechal z něj chvíli jít plyn ven.

Tohle mi odpověděli z Velimi:

Zastoupení firmy Truma již nemáme, ale jsme jednou se servisních organizací v ČR.

Nepravidelný běh topení může mít více příčin. Nepravidelná dodávka plynu, poškozený motor spalování, poškozený hořák, špatné výfukové potrubí.
VW LT 35 maxi
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Pokud to zapojis na stole a spustis tak to je bombonek navic. Ale je nutne pripojit i termostat a vytahovat draty z auta no nevim.
Ventily jsou na 12V tak najdi na konektoru vyvody a skus to. Ventily to ale nebudou a nesnaz se to nejak vyzkouset nejakym provizornim zapojenim bez te elektronicke desky. Mohlo by pri nespravne manipulaci trochu bouchnout. Pokud to vse zkontrolujes vcetne lopatek vetraků ktere jsou obvykle trochu zanesene tak to musi bezet.
Ted me napadlo, pokud to pres leto stoji s nezaklopenym vyfukem a sanim, tak si v tom mohly vosy udelat hnizdo. Zkontroluj i hadice. Vytahni ven i tu vyfukovou. Mam schema zapojeni pokud budes chtit a bude ti to k necemu.
Miloš
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Já ho tam mám nově, takže ovládání nemám problém připojit, to samé 12V taky jen vytáhnu 2 kablíky. Největší problém bude připojit plyn - najít hadici s tím správným závitem. Komínek by měl být čistý, ten mi dodělávali u Karla Prokopa.

Kdyžtak mi prosím pošli to schéma (teda nějaké k 3402/6002 co se týká ovládání a poruch mám, ale klidně pošli, mrknu na to.

Díky

Automatické sloučení 19.10.2018 07:19:
Tak posun - vyndal jsem elektromagnetický ventil, který pouští do topení plyn, nechal několikrát zapnout topení a po smontování topení naskočilo.

Nicméně jede stále na jeden výkon a nereaguje na ovládací kolečko.

Jak se to chová vám?
VW LT 35 maxi
Upravil Cibi dne 19.10.2018 07:19, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Garda, fido, janurovi, Turci, hasky, Cibi, bazenovavoda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,006,934 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15086 sekund | Průměrně za: 0.15086 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB