Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pečenka: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pečenka

Poslední aktualizace před 6 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
podařilo se mě sehnat původní pečenku. Jsem však zcela bez zkušeností s tímto opěvovaným zařízením. Máte prosím nějaké dobré rady jak na to ? Popřípadě zaručené recepty. Původní Remosku jsem už vychytal tak, že se doma těšíme, až si v ní něco v karavanu upečeme. Pečenku musím zvládnout také. Děkuji předem, zvláště karavanistkám.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
YettiYettiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, vítej mezi vyznavači čerstvé bábovky. Sice nejsem karavanistka, ale něco ti poradím.

Postupuje se stejně jako v normální formě v troubě. Jen se to peče na plynu, musíš tam mít to kovové kolečko pod aby se rozložil plamen a musíš na malý plamen. Má první zkušenost byla briketová, páč sem nevěřil malému plamenu a trošku to osolil. ...... po první bábovce už budeš vědět :) .... jinak mám někde originál návod s recepty, ale nepoužívám ho a pokud bys chtěl, naskenuju a pošlu .... jen mi písni email do SZ.

:)
Yetti
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Yetti napsal:

Ahoj, vítej mezi vyznavači čerstvé bábovky. Sice nejsem karavanistka, ale něco ti poradím.

Postupuje se stejně jako v normální formě v troubě. Jen se to peče na plynu, musíš tam mít to kovové kolečko pod aby se rozložil plamen a musíš na malý plamen. Má první zkušenost byla briketová, páč sem nevěřil malému plamenu a trošku to osolil. ...... po první bábovce už budeš vědět :) .... jinak mám někde originál návod s recepty, ale nepoužívám ho a pokud bys chtěl, naskenuju a pošlu .... jen mi písni email do SZ.

:)

Ahoj,
díky. Zaslána SZ
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
YettiYettiČlen
Přidáno před 6 let
všem co si poslali email naskenovaný návod a recepty na pečenku poslány .... ať slouží :)
Yetti
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Děkujeme statečný zachránče.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Ahoj,
návod a recepty jsou ke stažení. Zde je odkaz.
https://www.carav...p?cat_id=5
Fun
Smile
ChoseChoseNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím.
Jestě k pečence. Scháněl jsem také nějakou starší,ale zkuste tuhle novou. Máme také pečenku omnia, ale přijde nám malá. http://www.eurono...p;pr=28124
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Chose, Fun, Miroslav6, Yetti

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,539 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19848 sekund | Průměrně za: 0.19848 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB