Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zástěna pro venkovní sprchu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zástěna pro venkovní sprchu

Poslední aktualizace před 6 let
G
georgecotaggeČlen
Přidáno před 6 let
Zdar, nedal by mi někdo inspiraci jak jednoduse udělat zastenu k venkovní sprše k dodávce? Mám trafika, vysokého, zadní křídlové dveře. Sprchu řešíme takovým ti závěsným černým pytlem, který se na slunci ohřeje. Moc se mi nechce to dávat mezi zadní dveře ať není hned za autem kaluz bo do kufru se chodí často. Nějaké nápady mám ale říkal jsem si ze určitě vymyšlím už vymyšlené.
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
My jsme používali toto a naprostá spokojenost.
https://www.svetkaravanu.cz/sprchovy-...PZEALw_wcB
Fido&Fidorka
G
georgecotaggeČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem na mysli něco víc S kladného, nejlépe jen plachta a lanko, spíš nevím jak nejlépe to zavesit
G
GSmanČlen
Přidáno před 6 let
Toto https://www.decathlon.cz/kabina-na-sp...00695.html
Skladný, rychle postavený, dostatečně velký ...
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, já jsem si vyrobil toto, jestli to stálo 100 Kč? Teď již používám něco jiného z polyesterové látky z výprodeje asi za 150 Kč a v levém rohu z tohoto pohledu. Je důležité, aby všechny takové přídavné věci byly postavené, jak já říkám, nejvíce na tři doby, protože jakmile nadšení z toho pomine, tak instalace takových věcí přestane bavit a nevyužívá se to. Pokusím se přiložit obrázek, je to první pokus a již se nepoužívá. Současný stav nemám vyobrazen. Dvouhadicová sprcha s pákovou směšovací baterií se vytahuje z dvířek pod oknem.
Čáo, Pepa
Doskocil Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
G
georgecotaggeČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj, já jsem si vyrobil toto, jestli to stálo 100 Kč? Teď již používám něco jiného z polyesterové látky z výprodeje asi za 150 Kč a v levém rohu z tohoto pohledu. Je důležité, aby všechny takové přídavné věci byly postavené, jak já říkám, nejvíce na tři doby, protože jakmile nadšení z toho pomine, tak instalace takových věcí přestane bavit a nevyužívá se to. Pokusím se přiložit obrázek, je to první pokus a již se nepoužívá. Současný stav nemám vyobrazen. Dvouhadicová sprcha s pákovou směšovací baterií se vytahuje z dvířek pod oknem.
Čáo, Pepa


Zajímavé, už jsem to viděl v jiném vlaknu.ja ale žádný predstan nepoužívám, jde mi spíš jak takovou věc chytit přímo k autu. Přísavky přímo na plech nebo nebo podobně reseni
mekiemekieČlen
Přidáno před 6 let
Já to mám takhle, http://zodi.rajce...G_8775.jpg , ale pokud říkáš, že v tomhle prostoru to nechceš, tak asi nejjednodušší verze je opravdu ten vyhazovací z Decathlonu. Mimo prostor dveří bude jakákoliv konstrukce na upevnění na karoserii složitější.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 6 let
Dodatek k #5:
Páková sprchová baterie je na malém třmenu, který se dvěma pohyby, tj. na dvě doby, připevní na svislou stanovou trubku a voda po sprchování zůstává v dětském nafukovacím bazénku a protože je stále ještě teplá, tak ohřívá "sprchový kout". Pozn.: není to špinavá voda. Ráno vodu z bazénku vypumpuji ponorným vodním čerpadlem 12 V (mám ještě dvě, jedno v nádrži čisté vody a jedno náhradní) do kýblu, cca 15 - 20 l, a protože je to téměř čistá voda, tak vyliju pod strom nebo keř, oba v dnešních suchých poměrech vždy poděkují. Přes den je sprcha vč. přívodní průhledné dvojhadice 10/15 stočena do klubíčka a je v malém plastovém lavórku. Těsně za pravým okrajem jsou pevně uchyceny dva "kuláky", teplá - studená, JS 3/8" (JS = jmenovitá světlost), které zabezpečují, že když se páková baterie sprchy pohne, tak nezačne vytékat nekontrovatelně voda, mám tlakový systém 0,4 / 0,8 baru. Každému, kdo za mnou přijde na Tvarůžkovém srazu Spol. Mor. Karavanistů, tak to ukážu. Nafotografované to ještě nemám. Sprcha a sprchový kout je funkční a používaný, i když je z verandy (předstanu) postavena jen hlavní plachta a jen levý boční díl, bez čelních dílů, tj. úprava pro parné léto. Čáo, Pepa
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
To znamená, že voda volně teče po zemi ?
Hmmm, tak to obytkářskou komunitu budou ještě více "milovat", spíše lze očekávat další zákazy...
To pravidlo (ne)dělej loužičky končí zanechávej kaluže.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Nemilany napsal:

To znamená, že voda volně teče po zemi ?
Hmmm, tak to obytkářskou komunitu budou ještě více "milovat", spíše lze očekávat další zákazy...
To pravidlo (ne)dělej loužičky končí zanechávej kaluže.

Ahoj, vždyť píšu, že voda při sprchování teče do dětského nafukovacího bazénku (prům. 125 cm) a z toho to ráno vyčerpám čerpadlem a kýblem odnesu. Bazének zůstává nafouknutý a zastrčen mezi boční tyčku a plachtu, vše ostatní uklidím. Všechno konstruuji tak, aby to dalo co nejméně práce, tedy na tři doby. Stále lepší, než bez sprchy. Jak to dělají jiní je na zodpovědnosti jejich. Od nás nikam volně voda neteče pod koberec, ani pod karavan, a v ničem se nečvachtáme. Ta fotografie v #5 je zkušební provoz a je to v autokempu Lučina Tvarožná Lhota před sedmi roky. Čáo, Pepa
Upravil Doskocil dne 14.03.2018 09:51, před 6 let
lordKOKMANlordKOKMANČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj já to řešil samodomo, nákup plachty, zipu a magnetu (2000 Kč). Plachtovina hmotnost 115g/m2 tzn celé do asi i s obalem a zipy 1,5 kg. Nasazeni 2 minuty max i s ukurtováním a zapnutím sbalené plachty asi tak A4 a 4cm na výšku, pokud bys chtěl mám i vektorovej obrázek s rozměrama. Měl jsem i jednu plachtu na magnety na vnitřní straně i kolem těch pístů, aby voda netekla dovnitř.
Jen sem neměl křídlové dveře :) Ale třeba se někomu bude hodit.
Jirka a Hani v Andílkovi (Peugeot Boxer)
lordKOKMAN Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: lordKOKMAN, hymer662, Doskocil, georgecotagge, mekie, fido, GSman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,895 unikátních návštěv | Vygenerované za: 3.51086 sekund | Průměrně za: 3.51086 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB