Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 14

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 11,437
· Nejnovější člen: jsetkova

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Jergusaci 1719
13.06.2018 16:52
Ahoj vyrazime 10.7. smer Atheny nechce se nekdo pridat

cestaci
12.06.2018 14:22
Michale, děkujeme za super víkend v Komoči, velmi se nám líbilo. mavam

fun
21.05.2018 09:45
V OASE bylo s vámi moc fajn. Díky. Ok

DavidJanaNikiVendy
20.05.2018 21:14
Velké díky za zorganizování vyjezdu do Oasy v Praze moc se to povedlo a počasí také vyšlo na jedničku bylo to super

Miroslav6
25.04.2018 16:37
Děkuji všem kamarádům a známým, za přání a za to, že si na ty moje dvě pětky vzpoměli.

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Informace pro cestování, dotazy...
 Vytisknout diskuzi
Kde půjčit vestavbu?
Přeji hezký den.

Jsme manželé s dvouletou dcerkou. Rádi bychom se podívali do (námi dlouho odmítaného) Chorvatska. Známí budou tam budou kempovat s přívěsem a rádi bychom se k nim přidali. Napadlo nás půjčit si malý karavan - vestavbu, která by vyřešila naše dva problémy - náš chatrný P306 Break se pro pohodlnou jízdu na jih už moc nehodí a manželka se na karimatce ve stanu moc nevyspí.

Většina půjčoven nabízí velké karavany, to ale nepotřebujeme, rádi bychom něco jako Transportera, Transita s vestavbou. Poradíte někdo kde hledat? Ideálně ve východních Čechách. Nepotřebujeme žádnou extra výbavu, zázemí budeme mít u známých v jejich karavanu a jsme zvyklí na stanování v kempu.

Díky za rady a pomoc.

Upravit
Zkus Chvojenec.Má vestaveb dost.
http://www.campin...
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.

Upravit
Nebo Autocentrum Barth Pardubice. Mají asi 5 vestaveb.
www.barth-caravan.cz

Upravit
Pokud máte zázemí u známých, půjčte si dodávku pro pět osob, místa na přespání je na podlaze dost...hodně nás tak začínalo..Wink

Upravit
Jsem se pro zajímavost díval na ceníky půjčoven a dovolená v sezóně bude cenově jako několik Peugeotů 306, což vzhledem k požadavku "mít lepší postel než ve stanu", není zrovna lákavá vyhlídka. Ale půjčují se zánovní auta, takže se není čemu divit.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 Ok

Upravit
Díky za odpovědi.

Už jsem našel i sám nějaké nabídky a usoudil jsem, že půjčovat karavan v sezoně je opravdu cenová sebevražda - zejména v porovnání s cenami bydlení v chatkách. Takže to vypadá, že si jen seženeme pohodlné auto a ubytujeme se v domečku bez kol.

No a s karavanovými pokusy začneme v jiném ročním období.

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.30 sekund
168,736,876 návštěv