Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Čerpadlo Shurflo 2095-403-443 hučí ale vodu nedáva: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Čerpadlo Shurflo 2095-403-443 hučí ale vodu nedáva

Poslední aktualizace před 6 let
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte. Chcem sa spýtať, či neviete niekto poradiť. Mám v OA čerpadlo Shurflo a momentálne neťahá vodu len hučí. Priznám sa, určite zamrzlo, lebo keď som ho pred výjazdom na lyže zapol tak nič nerobilo. Potom som ho rozmrazoval ohrievačov a začalo ísť. Len ten zvuk už bol potom taký nejaký iný, akoby šlo na prázdno. Ďakujem Roman
MatysekMatysekČlen
Přidáno před 6 let
Pravděpodobně nutné nové.Po zamrznutí se lehce roztahlo (nerasklo) a nemá silu napsat vodu a udělat tlak.Na první pohled vše v pořádku a a funkční.Ja koupil nové a vyřešeno.Zdraví Matysek
Matýsek ---- Stellplatz Matýsek možnost zaparkování 200 Kč auto + posadka / noc. Připojka bez topeni 60 Kč. Volejte 777800502 Matysek.
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Čerpadlo Shurflo je strašně jednoduché, elektrický motorek, výkyvná hlavice na hřídeli, která vibruje s membránou a tlakový spínač. Jestli hučí, tak se asi netočí. Vyndej z auta a rozeber, je to velice jednoduché. Možná, že máš zadřené ložisko na výkyvné hlavici, žádná převodovka tam není a čerpadlo může jet dlouho na prázdno. Málem nezničitelné, jak píšou. Když v zimě praskne, tak náhradní díly jsou dražší, než nové čerpadlo.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Rozobrané som ho mal. Vsetko sa točí. Nic nie je zadreté. Ci sa ale motorček točí alebo len hučí netuším. Ako predchádzajte zamrznutí čerpadla ? Minuly rok bolo vsetko v poriadku. Aj mrazy boli podobne a systém som vypustil rovnakým spôsobom. Vdaka
Roman LuskRoman LuskČlen
Přidáno před 6 let
Myslím že máš ještě zamrzlé sání nebo rozvod po OA ,hrozně dlouho to trvá, než vše rozmrzne.To samé jsme řešili před 3týdny!:z
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Tiez som si myslel. Ale boli sme tyzden lyžovať a to uz muselo vsetko rozmrznut. Tyzden sme kúrili.
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Aby mi nezamrzlo čerpadlo, baterie, potrubí, tak vše proufoukávám kompresorem. K čerpadlu jsem ještě přidal jeden výpustný ventil. Mráz je "sfiňa", jak drží, tak nepovolí !
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
MencliciMencliciČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem to samé odešly membrány v čerpadle tady je odkazsnad ti to pomuže.:^
https://www.karav...el-shurflo
Petr + Aja + Knaus Travel-Liner 710GH !c
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Este sa spýtam, ze na aky zdroj mam pripojiť čerpadlo, ked ho chcem otestovať? Mozem priamo na autobatériu?
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

Este sa spýtam, ze na aky zdroj mam pripojiť čerpadlo, ked ho chcem otestovať? Mozem priamo na autobatériu?


Ano
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
V
victy a bearČlen
Přidáno před 6 let
Čerpadlo sa dá vyskúšať aj pred rozobraním. Odpojíš hadicu z nasávania, spustíš čerpadlo, priložíš prst a mal by si cítiť, že ti prst jemne prisaje.
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Tak to ma nenapadlo. Uz je vybraté. Nabudúce budem múdrejší.

Automatické sloučení 12.03.2018 15:39:
Takze som čerpadlo vyskúšal a nefunguje, ani prst mi nepricuclo a ani vodu nepotiahlo. Objednal som nove. Dakujem všetkým za rady.

Automatické sloučení 23.03.2018 10:01:
Pozdravujem. Neviete mi niekto poradit, co sa nastavuje šrobom na tlakovom spinaci na čerpadle? Nastavenie vypnutia. Ale co to znamená v praxi?

Automatické sloučení 23.03.2018 10:10:
Rád by som pridal aj fotku, ale netuším ako to sem dostať. Dal som fotku aj zmenšiť a nič.
Upravil Roman Marsala dne 23.03.2018 10:10, před 6 let
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Šroubem na tlakovém čidle nastavuješ vypnutí čerpadla, tuším, že to je továrně nastaveno na tlak 1,4 bar a dá se to plynule snížit na 0,4 bar. Ovšem to tovární nastavení většinou vyhovuje, na sprchování je to akorát.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Vdaka. Dnes som cerpadlo namontoval. Vsetko funguje tak jak ma.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím,
mám jen takový dotaz - jak dlouho trvá, než vám vyprázdněné čerpadlo (po zimě) nasaje a natlakuje vodu v potrubí?
díky
Vlasta
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Čerpadlo nasalo vodu v podstate okamžite. Pred čerpadlom je filter a hneď som ju tam videl. Potom len trvá kým sa napusti bojler. Asi 2-3 minuty. Nechávam pri tom na batériách otvorenú teplu vodu, az kým z nich nezačne tiecť voda. Aby tam nevznikal pretlak. Potom zavriem a nechám az kým čerpadlo nevypne.
malinamalinaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vlasta49 napsal:

Zdravím,
mám jen takový dotaz - jak dlouho trvá, než vám vyprázdněné čerpadlo (po zimě) nasaje a natlakuje vodu v potrubí?
díky
Vlasta


Čerpadla podle typu....
https://www.sigma...flo-537610
..... dávají cca 10l/min. takže je to závislé na objemu vodovodního rozvodu včetně bojleru a případné tlakové - expanzní nádrže. Při důkladném zavodnění rozvodu se mi zdá čas cca 3min. jako nekonečný.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vasu, Roman Marsala, Vlasta49, malina, floridan79, victy a bear, Menclici, Roman Lusk, Matysek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,435 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26020 sekund | Průměrně za: 0.2602 (0) sekund | Dotazy: 118 | Použitá paměť: 2.1MB/2MB