Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Okuliare, brýle na šoférovanie: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Okuliare, brýle na šoférovanie

Poslední aktualizace před 6 let
tomasvtomasvČlen
Přidáno před 6 let
Používate okuliare na šoférovanie, napr. nejaké s filtrom? Na noc, do hmly a biele svetlo tie žlté? Aké?
ufonCZufonCZČlen
Přidáno před 6 let
Problém obecně u auta je, že normální samostmívací nefungují, (sklo filtruje velkou část UV spektra) takže jsem své polaroid brýle moc použít nemohl. Obyčejné jsem zase měl vždy moc tmavé nebo moc světlé a během jízdy si to všimnul až když mě začali bolet oči Frown Teď asi rok používám DriveWear, jsou samostmívací a fungují i v autě (jinej princip), oči si fakt odechnou protože běžné změna jasu během řízení ve dne se projeví jenom změnou polarizace. Na večer nebo do mlhy to ale fakt není i když trochu zjasňují. Jsou docela drahé takže musím zvážit sám, znám lidi co vozí troje různé obyčejné za stovku dle slůnce, někdo nemá žádné Grin
Já je koupil v akci navíc za firemní benefit-plus, takže jsme cenu až tak neřešili. Manželka má také a když začalo minulé léto v Itálii fakt pražit slunce (u moře), tak si je vzala namísto těch co má k vodě a říkala, že obrovská úleva. Takže jsem je začal nosit i já venku a fakt super, asi o chlup lepší než polaroid. Co mě teda na nich ale sere je rámeček, skla vypadávají docela často, teď jsem tomu pomohl sekunďákem ale za tu cenu rámeček nic moc Angry V Praze je mají v optice skladem tak je možné zkusit a rozhodnout se... Toliko moje zkušenost, co člověk co jiné oči a preference...

http://www.drivew...
Vlado + Ivča s Kubíkem a Martínkem po světě v Hymer BMC 680
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let
Nosím brýle od šesti let a zkoušel jsem kde co, na řízení se mi ale nejvíc osvědčily žluté rozjasňovací, DriveWear mám také ale není to ono hlavně v noci.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
E
EsperoČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem si dal udělat minulý týden do jedněch kvalitních, ale skoro nepoužívaných obrouček samozatmavovací skla Zeiss. Na ulici to fungovalo, ale jak to bude v autě za oknem uvidíme. Jinak se vrátím k těm starým s 50% filtrem, kterým nic není. Myslím tím brýle pro nový obytný Peugeot Boxer, který očekávám už do 2 týdnů. Do Dacie žádné brýle neřeším.
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 6 let
Mám velmi dobrou zkušenost s brýlemi resp. jen s klipsem, které se na dioptrické brýle jen nasadí a to z Decathlonu. Mají dvě velikosti a stojí 250,- Kč. Mají velmi příjemný filtr, jakmile se setmí či je tunel, odklápím je nahoru k čelu a frčím dál. Již je mám cca 3 roky a jsem naprosto spokojen. Jen u jednoho vozu mi úplně zmizel displej z palubního počítače, mačkal jsem na ovladač a nic a pak jsem zjistil, že to ty brýle úplně odfiltrovali.
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Ja používam Serengeti su super a som s nimi velmi spokojný
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
No a ja nakonec nasel nejlepsi reseni na unavene oci - zapracoval jsem na sobe, oci procvicil a cca po mesici umyslneho nenoseni bryli jsem uz navzdy bez nich. Slunecni bryle proste nepotrebuji, krome zimy (lyzarske) a zavodu (na swim/bike/run). A to ze sem byl doslova zavislak, oci mi otevrel az Maffetone a nasledne uvedomeni si, ze bryle nosim kvuli stresu, resp. hormonu kortizol, ktery se mimo jine projevuje zvysenou citlivosti na svetlo. Cviceni = ocni joga, asi znate, pokud ne tady je odkaz: https://havlajzni...olave-oci/
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
Upravil upman dne 17.03.2018 12:22, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: upman, Yenkee, Michal Levice, Espero, kucmais, ufonCZ, tomasv

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,981 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17714 sekund | Průměrně za: 0.17714 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB