Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 for caravan 2018: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

for caravan 2018

Poslední aktualizace před 6 let
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 6 let
Vystava za me dobry uzil jsem si to
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Omlouvám se Praze, ale Brno bylo letos bezkonkurenčně lepsi. Já šel cíleně na Carthago, tak jsem nějak zklamaný z veletrhu nebyl, ale Brno bylo prostě lepsi. V každém případě děkujeme majiteli vozu Pilote - polointegra, který již měl vůz na výstavě reálně zakoupený a vše nám ve voze ochotně ukázal a předvedl. Přeji mu hodně spokojených kilometrů v jeho novém voze.
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
Dneska v sobotu masakr, policajti odklání dopravu,protože parkoviště je přeplněné. Vyrazíme zítra na desítku.
Fido&Fidorka
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let
Caute, jsou tam nejake rozumne slevy na stolky/zidle a prislusenstvi (tablety do zachodu, kanystr na vody, atd.)? Nic jineho me vlastne nezajima, ale nevim, zda se mi vyplati se tam pres celou Prahu tahnout - proti nasemu milackovi nemame jedinou vyhradu a za X let prolzenai vystav jsme stejne na nic lepsiho nenarazili. Dikec
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
F
fifa32Člen
Přidáno před 6 let
Zastihl někdo v provozu stánek nejlevnější vytápění, já ho našel až v podvečer, když už tam nikdo nebyl, jenom topení zamčené v kufru, Celé to na mě moc dobře nepůsobí, stánek před vchodem (asi aby ušetřili?), topení v nechané na opuštěném stánku, ale třeba prodejce a zařízení v akci působilo lépe.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
Slevy???? Dobrá otázka potřebuji vyměnit vyrovnávací klíny tak jsem si zjistil ceny na e-shopech a porovnal na výstavě po výstavní slevě zhruba o stovku dražší takže si je nechám poslat domu s poštovným mne to vyjde nastejno a ještě se nemusím s klínama vláčet po výstavě.
Hanka a Pavel
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pachta napsal:

Slevy???? Dobrá otázka potřebuji vyměnit vyrovnávací klíny tak jsem si zjistil ceny na e-shopech a porovnal na výstavě po výstavní slevě zhruba o stovku dražší takže si je nechám poslat domu s poštovným mne to vyjde nastejno a ještě se nemusím s klínama vláčet po výstavě.


Ty brdo, presne - tohle mi prislo pokazde, kdyz jsme tam sli - ze na eshopu bezne splasim levneji... Holt porad CZ, tohle se fakt neda srovnavat s libovolnou akci v zahranici. Tam veletrzni sleva dela min 30, vetsinou 50 a max 70%. No nic, dik moc, usetril si mi cestu :)
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Ty brďo a porovnal jsi někdy ceny německých eshopů (Frankana, Fritz-Berger, Movera) s cenami českých e-shopů (svetkaravanu, karavan, campi-shop...)??? A nepřijde Ti divné, že ty české e-shopy, které nakupují všechno v těch německých, mají nižší ceny??? Mnohdy výrazně nižší! Každý podnikáme proto, abychom se minimálně uživili, ideálně něco vydělali. Obchod není charita! Proč není příslušenství na veletrhu? Protože cena za pronájem plochy je tak vysoká, že se to nikomu nevyplatí. Běžně e-shopu stačí na provoz cca 4 lidi, na výstavu musí zaplatit lidí navíc, kteří pomohou postavit stánek, hlídat zloděje!, doplňovat zboží....+ Pronájem plochy, + ukradené zboží + náklady na dopravu atd. A k tomu má dát slevu 30% na zboží, na kterém má marži cca 3%? Kdo z Vás by do toho šel??? Jen pro info 1m2 plochy stojí cca 1000 Kč. Naprostá většina návštěvníků byla na výstavě zadarmo, viz lov vstupenek v jiných příspěvcích, celou vysavu platí vystavovatelé. Je to fakt dráha sranda!!!
pedapedaČlen
Přidáno před 6 let
Jak se to vezme....koupil jsem koberec za 1200,-....prodejce deklaroval,ze normalne ho prodava za 1700,- na webu ho ma za 1500,-
...a ted marne premyslim o tech 30%,resp. 3%:x

Vystava je podpora marketingu a neco stoji, tady spis slo o to,ze se nahlas popsalo to co je bezne....zadna sleva neni zadarmo a neplati to jen o nasem konicku,je to vsude (auta,elektro....)

Za mne vystava super,inspirace do budoucna ikdyz mam teprve dva roky stare auto....az budu za 2-3 roky menit,vim podle vystavy presne kde co je (auto,sat,doplnky apd...)


Citovat

Tomas Brabec napsal:

Ty brďo a porovnal jsi někdy ceny německých eshopů (Frankana, Fritz-Berger, Movera) s cenami českých e-shopů (svetkaravanu, karavan, campi-shop...)??? A nepřijde Ti divné, že ty české e-shopy, které nakupují všechno v těch německých, mají nižší ceny??? Mnohdy výrazně nižší! Každý podnikáme proto, abychom se minimálně uživili, ideálně něco vydělali. Obchod není charita! Proč není příslušenství na veletrhu? Protože cena za pronájem plochy je tak vysoká, že se to nikomu nevyplatí. Běžně e-shopu stačí na provoz cca 4 lidi, na výstavu musí zaplatit lidí navíc, kteří pomohou postavit stánek, hlídat zloděje!, doplňovat zboží....+ Pronájem plochy, + ukradené zboží + náklady na dopravu atd. A k tomu má dát slevu 30% na zboží, na kterém má marži cca 3%? Kdo z Vás by do toho šel??? Jen pro info 1m2 plochy stojí cca 1000 Kč. Naprostá většina návštěvníků byla na výstavě zadarmo, viz lov vstupenek v jiných příspěvcích, celou vysavu platí vystavovatelé. Je to fakt dráha sranda!!!
J
JagrovciČlen
Přidáno před 6 let
Tomáši, krásně a srozumitelně napsané, snad už to všichni pochopí.
Jaroslav, Zdena a Nikolka (59/72/00)
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Taky souhlasim s prispevkem Tomase, ja osobne letos ve svem oboru delam posledni veletrh.Stejne se o tom zminuji i automobilky a nejen ty, vystavovat se prestava vyplacet je lepsi udelat vlastni den otevrenych dveri a pod nez zaplatit neumerne predrazene misto na veletrhu.Zbytek jsou jednoduche pocty.
barumacibarumaciČlen
Přidáno před 6 let
Akce super,vidím se s lidma s kterýma sem se léta nikde nepotkal vždycky něco nakoupíme a nikdy by mě nenapadlo zjišťovat jestli ty klíny mohu někde jinde zakoupit o 50korunu lépe,jinak je na co koukat a spojení s loděma nemá chybu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: barumaci, ramtlah1, Jagrovci, peda, Tomas Brabec, fifa32, pachta, upman, fido, hlubucek ivan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,510 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22102 sekund | Průměrně za: 0.22102 (0) sekund | Dotazy: 100 | Použitá paměť: 2MB/4MB