Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 topení truma s3002: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

topení truma s3002

Poslední aktualizace před 6 let
C
czmanhaNováček
Přidáno před 6 let
Dobrý den potřebuji poradit s topením truma s3002.Při spuštění topení zapálování zapálí plamínek ten hoří otočím termostatem a začne bufat chrčet hrozný zvuky.nevím co stím .Ze spodu karavanu jsem se dostal na trysky obě jsem vyndal vyčistil vratil zpět a stále to samé.
Prosím o radu děkuji
M
MartinsNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, může to být jak nedostatečným průtokem plynu za regulátorem, tak zarostlým a nepohybujícím se regulačním prvkem ve ventilu kamen. Řešil jsem u mě druhou závadu, kdy kapilární vlnovec hýbe s otvíráním a zavíráním plynu do té větší části hořáku a podařilo se mi ho vyfoukat, vyčist a přimáznout. On je totiž vlétě vyšší teplotou nafouklý a pak přiroste v regulačním ventilu. Je třeba si ale uvědomit, že plynové zařízení je vyhrazené technické zařízení a opravu musí řešit autorizovaný servis. Moje topení je z roku 1981, novější to mají třeba lépe.
Martins Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
C
czmanhaNováček
Přidáno před 6 let
Děkuji za radu.Regulátor plynu je v pořádku ostatní zařízení fungují bez problému lednice,vařič.
Dokonce jsem vymněnil plyn propan butan za čistý propan.Prosím o radu na nějaký servis Blanenský okres popřípadě Brno.
Děkuji
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 6 let
V Blansku je Pavel Pek, výbornej servisák.
Campervan service, nebo jak se to jmenuje. Tady ho určitě najdeš v sekci servisy.
C
czmanhaNováček
Přidáno před 6 let
Děkuji moc zkusím se sním spojit.

Děkuji
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: czmanha, Karel Prokop, Martins

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,968,789 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17467 sekund | Průměrně za: 0.17467 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB