Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nefunguje hořák vařiče: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nefunguje hořák vařiče

Poslední aktualizace před 6 let
V
vitosČlen
Přidáno před 6 let
Nefunguje hořák vařiče. Po zmáčknutí a otočení knoflíku u plynového ventilu nejde plyn do hořáku nelze zapálit. Tryska byla vyčištěna. Setkal se někdo s podobnou závadou? Může být vadný kohout plynu? Případně kde koupit a jak s výměnou.
Eva
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Tady jsem to čistil. Asi napodruhé se to povedlo.
https://www.carav...d_id=15632
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Malý dotaz-nejde ti jeden hořák a nebo všechny?
Hasky
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 6 let
Když nejede ani lednice a topení pak to může to být pojistka plynu - stisknout zelený čudlík na hadici za bombou. Když nejede jenom sporák může být otočený hlavní kohout před sporákem.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
B
BeryČlen
Přidáno před 6 let
Taky jsem měl problém s jedním ze tří hořáků, děsně začazoval hrnce a málo hřál, plamen byl jak z ohniště, prostě vysokej a oranžovej namísto modrýho kruhu. Prostě málo vzduchu.
Rozebral jsem co šlo, tryska byla čistá a až když jsem ji vracel zpátky a svítil si baterkou (je umístěná napříč-skrz v trubce, kudy hořák zároveň saje vzduch z panelu s kohoutkama), objevil jsem tam pavučinu škrtící přívod vzduchu ...
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Bery, vsazavsky, vitos, gut, hasky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,684,716 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15085 sekund | Průměrně za: 0.15085 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB