Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plošina na skůtra: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plošina na skůtra

Poslední aktualizace před 6 let
1
1reneNováček
Přidáno před 6 let
Prosím nemáte někdo zkušenost s plošinou na převoz skůtra za obytňákem. Případně kde se to dá sehnat za rozumnej peníz
Dík Rene
O
OliverNováček
Přidáno před 6 let
http://www.h-tazn...
Mam držák od této firmy a pan tomu dost rozumí co se musí udělat.
Jsem spokojen.
RadimORadimOČlen
Přidáno před 6 let
Před touto realizaci bych první namontovat přídavné vzduchové pérování. Po naložení skútra cca. 1,5-2m za osou zadní nápravy vzniká velká paka na tuto nápravu a auto jede doslova natvrdo opřené o dotazy a veškeré propružení a jízdní vlastnosti jsou potom velmi nepříjemné.

Automatické sloučení 08.03.2018 00:35:
Ještě odkaz na koupi či montáž nosiče na skútra. https://www.carav...d_id=15675
Upravil RadimO dne 08.03.2018 01:35, před 6 let
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Mám SAWIKO.
Najdou se řešení i někdo kdo to vyrobí. Hlavní problém bude v přihlášení a následně při STK. Asi se najdou ti, kteří nepřihlásí a před STK sundají. Rizika jsou jasná. (např. při havarii).
Jak píše RadimO, měchy jsou jediný způsob, jak eliminovat problémy a za mě bez měchů bych již OA nechtěl. Váha na nosiči - skútr je např. 90-120 kg (i více podle podle typu)+ váha nosiče a délka ramene... hold je to opravdu značná páka.

Pokud chceš koupit nosič a má homologaci , tak cenově je "rozumné" Sawiko. A navíc není to jen v ceně, ale v tom, jak se nosič za jízdy chová. Levnější jen z druhé ruky, ale neobával bych se této koupi. Tip: při předposledním STK se již velmi zajímali o můj nosič... na posledním STK jsem ho raději sundal, i když je v TP, průběh STK hladký...

Orientačně: Bazar +- 10.000 nový 20.000 a více.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Nevím,možná jsem v omylu,ale podle poslední STK 2017 je zajímá jen pokud na autě je v předu rám,ten vskutku musí mít štítek,pokud jej nemá tak auto neprojde.Vzadu jak nosič na kola a ani na skútra je nezajímá vůbec.Možná je to proto,že tyto nejsou pevně spojeny s vozidlem,tak jako třeba tažné zařízení,kdykoliv je možno je demontovat. To samé je když je na střeše cokoliv,třeba satelit,klimatizace,solár apd. i když vše jak vzadu tak na střeše změní rozměry vozidla.Stejně tak nikoho nezajímají třeba měchy na nápravě.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Není to tak dávno, co je na stk nezajímali ani rámy a nášlapy posmrkaný doma na zahradě z lešenových
trubek. A morkáři by mohli vyprávět co už na mašinu dneska dát nelze.
Osobně bych tedy na svoje auto nosič skůtra bez platné homologace a štítku nedal. Dneska to stk
neřeší, zítra ano .
Ale, hlavně kdyby to někde upadlo a někoho jsi s tím sestřelil ... uff ..... Bez homologace to za těch pár ušetřených krejcárků teda nestojí.
Ono v pohodě je to vždy a se vším, dokud se něco nestane.
.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
jj samozřejmě souhlas !! ,ale jen takový dotaz,má někdo nebo dostal nějaký homo list k nosiči kol??? Nikde jsem na něm nenašel štítek a to mám origo Carry. Nosič skútra mám koupený ve Slovinsku a homologační protokol má uložený a schválený Slovinský výrobce. Je možné si jej stáhnout a vytisknout.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
V Prostějově nám zastavili dodávku a chtěli homologaci od zadního schodku u skříňové dodávky. Ten pán je asi moc chytrý .
Schodek je origo na autě cca 10 let, je na všech fotkách z technické a souhlasí i celková délka vozidla. Schodek byl origo vyroben spolu s nádstavbou u Paragan podle zadání . Žádná homologace na něm není.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
Pavka01Pavka01Člen
Přidáno před 6 let
Zdravím.Přidám se do tohoto povídání.V prosinci jsem koupil nosič od H-Tažná zařízení,namontoval a vyrazil i s doklady na naši dopravku v Kolíně.
Nosič má samozřejmě homologaci a štítek,zapsat mi ho však odmítli,nezapisuje se.Jedíné co šlo byl výdej třetí SPZ.Jak to bude na STK se uvidí tedy později.Značku jsem vzal.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pavka01, gut, hymer662, Mirek a Jirinka, JiPe Highlanders, RadimO, 1rene, Oliver

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,395,894 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24247 sekund | Průměrně za: 0.24247 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB