Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rumunsko / Řecko / nebo i jinam léto 2018?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rumunsko / Řecko / nebo i jinam léto 2018?

Poslední aktualizace před 6 let
HippolytaHippolytaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, jsem tu nová. Karavanem mám trochu nacestováno.... Mám tenhle typ cestování a poznávání ráda. Nemám moc odvahu na to půjčit si karavan jen sama pro sebe a syna, tak bych se ráda zeptala, jestli by se tu našel někdo, kdo by si karavan zapůjčil s námi, nebo by nás na nějaký výlet adoptoval :_ Hezký den Iva a David
S
sterling 3Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Ivo, a odkud prosím Tě jsi, taky prozatím jezdím sám? Nebo jsi už někoho našla? a nějaká fotka by nebyla? Děkuji Martin
HippolytaHippolytaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj. Jsem z Prahy 4, fotku posilam, ale myslela jsem, ze je u prispevku :) Odkud jsi Ty? Pekny den Iva
Iva (40), David (9)
S
sterling 3Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, já jsem z Ostravy, což je trochu z ruky. fotku jsem nenašel, některé pc tady s tím to jazykem v caravan24 neumí komunikovat, proto tady ani nejdou vložit moje výjezdy. Letos jedu už na velikonoce do Slovinka, a pak i na 1.máj a pak na různé srazy. Ty jsi to myslela jak že chceš vyrazit .... Je tam napsáno Rumunsko atd.
Rohlik2017Rohlik2017Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
letos jedeme ŘECKO (po cestě Makedonie / Rumunsko,..) o prázdninách Termín: 29.06.-15.08.2018
Přidejte se k nám, třeba jen na pár dní, na cestě do Řecka a po Řecku. Můžeme se sejít ve Vašem oblíbeném kempu, nebo jet pár dní spolu a přespávat v divočině. Ať máte obytňák, karavan, nebo stan... Jedete letos jinam a znáte někoho, kdo jede o prázdninách do Řecka autem? Dejte mu a nás vědět. Díky. Tomáš a Martina ( atelier.slunecni@seznam.cz )
HippolytaHippolytaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj Tome a Martino. Váš cestovní plán se mi moc líbí, když nám to bude časově vycházet, určitě napíšeme a někde se s Vámi setkáme :) Hezký den Iva a David
Iva (40), David (9)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Hippolyta, Rohlik2017, sterling 3

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,142,469 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19635 sekund | Průměrně za: 0.19635 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB