Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prosba o pomoc: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prosba o pomoc

Poslední aktualizace před 6 let
F
Fendt PlatinNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny cestovatele a vyslovuji neobvyklou prosbu, snad si jí někdo v této rubrice všimne / vhodnější mě nenapadla /.
Vlastním dvouosý karavan zn. Fendt Platin 650, r.v. 2002-2005, který jsem před lety koupil jako oficiálně registrovanou přestavbu zrealizovanou firmou, která se touto činností dlouhé roky / do dnešní doby / zabývá. Vloni v létě se mě ale karavan bohužel podařilo lehce ´pobořit ´ / žádné drámo : rozbitá zadní lampa, popraskaná hrazda a pokroucená těsnící lišta /, a protože mám karavan dobře havarijně pojištěný, rozhodl jsem se opravu nerealizovat ´samo dómo ´, ale zavezl jsem jej do karavanového servisu. No, a nastal neřešitelný problém. Jelikož jde o přestavbu, která má přidělené nové číslo VIN, tak německý distributor ND nemůže ve svých skladových katalozích dohledat a zaslat požadované díly k opravě / = informace ze servisu /. :|
Zkusil jsem získat původní VIN u firmy, která přestavbu provedla - původní doklady již nemají, zkusil jsem oslovit všechny inzerenty, kteří stejný karavan nabízeli k prodeji či pronájmu - všechny inzeráty již byly neaktuální ..... :(:o
Takže vás prosím, pokud někdo z vás vlastníte stejný karavan / rozhodující je pouze typ a r.v., modelová řada, např. TFK, není podstatná, ´bednu´ mají všechny stejnou ! /, popř. znáte někoho z vašeho okolí, kdo takového ´stařečka´ ještě má, zda byste byli ochotni mě původní originální VIN poskytnout. Jde mě vážně pouze o objednání ND, nechystám žádné ´šméčko´ !!! Navíc mě někteří z vás znají z našich výjezdů, kterých se účastním :_
Díky moc za jakoukoliv vaši reakci či zprávu.
Vlasta

Automatické sloučení 14.04.2018 20:46:
Tak vyřešeno !!!! Díky neskutečně vstřícnému přístupu a ochotě zaměstnanců firmy Hykro Praha byly veškeré potřebné díly k opravě ve velice krátké době obstarány a karavan luxusně opraven / včera jsem si jej vyzvedl /.
Tímto ohromné poděkování výše zmíněné firmě, která během měsíce vyřešila to, co více než půl roku bylo " neřešitelné ".
Vlasta
Upravil Fendt Platin dne 14.04.2018 19:46, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fendt Platin

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,971 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14236 sekund | Průměrně za: 0.14236 (0) sekund | Dotazy: 43 | Použitá paměť: 1.56MB/2MB