Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zajímavé stání bydlíku s motorkou: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zajímavé stání bydlíku s motorkou

Poslední aktualizace před 6 let
J
JirkaFJRČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, letos poprvé zapřáhnu za bydlík přívěs s motorkou (XV 1900) a někam chci vyrazit. Máte někdo nějaké zajímavé tipy na místo, stání, STLP s možností výletů na moto po okolí? Nejlépe asi někde v podhůří Alp nebo Francie.
Díky
petr787petr787Člen
Přidáno před 6 let
Co jet společně třeba Route des Grandes Alpes. Autem na start a dále motorkou ? My bychom rádi začátkem července.
J
JirkaFJRČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, ohledně termínu jsem na tom tak, že fakt ještě netuším. Raději vyrážíme mimo sezonu. Ohedně Route des Grande Alpes, je to super a určitě to stojí za to. Už jsem ji na moto jel ale tenkrát se stanem. Jinak samotná určitě na jeden den nejde. Já uvažuji o tom, vždy někam poblíž zajet a cournout se na moto, pak popojet bydlíkem a zas cournout no takhle až dolu poblíž moři a tam se zajet kouknout na moto. Mám to na moto projeté ale jak jsem psal tenkrát se stanem a vím, že s bydlíkem cca 6 m + vlek víc jak 2m to tam dole není vůbec jednoduché.
Tak ať se daří
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, mohu třeba doporučit STLP v Ebensee 47.809770, 13.789708 a odtud podnikat výlety. Třeba Hallstatt, Dachstein atd.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
záleží, co preferuješ.

Já bych zajel např. do Arabby a projel celé okolí Sella.

Passo Tonale, Livigno ( Paso Stelvio ), Lago di Garda......, Turracher Hohe, Nockalm, Solden ( až nebude sníh ), jezero Bled a Bohinj.

Krásné a blízko je podél Dunaje s přejezdem na Semmering a Mariazell, nebo podél hranic Freistadt - Gmund - Retz.

Záměrně vynechávám Grossglockner, na to jsou na motorkářských webech hákliví...

Dovoluji si konstatovat, že jakékoli místo z vlákna Stání s lyžováním v Rak a It bude na motorce velice atraktivní.

Alespoň já na tyto místa jezdím v zimě na lyže, v létě na motorce
Upravil maria dne 08.03.2018 20:29, před 6 let
J
JirkaFJRČlen
Přidáno před 6 let
Automatické sloučení 08.03.2018 19:27:

Citovat

Ro-Mi napsal:

Ahoj, mohu třeba doporučit STLP v Ebensee 47.809770, 13.789708 a odtud podnikat výlety. Třeba Hallstatt, Dachstein atd.


Díky moc, vypadá to opravdu skvěle ale koukám, že tam nesmí psi a my máme Rotvajlera a jezevčíka tak nevím

Automatické sloučení 08.03.2018 19:35:

Citovat

maria napsal:

záleží, co preferuješ.

Já bych zajel např. do Arabby a projel celé okolí Sella.

Passo Tonale, Livigno ( Paso Stelvio ), Lago di Garda......, Turracher Hohe, jezero Bled a Bohinj

Záměrně vynechávám Grossglockner, na to jsou na motorkářských webech hákliví...

Dovoluji si konstatovat, že jakékoli místo z vlákna Stání s lyžováním v Rak a It bude na motorce velice atraktivní.

Alespoň já na tyto místa jezdím v zimě na lyže, v létě na motorce


Jo jo díky moc. Máme Dolomity na moto projeté ale to jsme jezdili ještě na Fazeru a pak i na FJRu. No teď bychom to chtěli tak nějak v klídku pěkně zastavit s bydlíkem a pojezdit po okolí. V té Arrabě je nějaká možnost stání? Jasně já když s bydlíkem (solo) v Alpách nevím kde zastavit, tak vyhledám nějaké parkoviště u lanovky a tam přespím ale s vlekem a motorkou bych rád tak nějak klídek vydržet třeba 3dny beze strachu, že někdo bude prudit že se tam nesmí atd.
Upravil JirkaFJR dne 08.03.2018 20:35, před 6 let
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JirkaFJR napsal:

Automatické sloučení 08.03.2018 19:27:

Citovat

Ro-Mi napsal:

Ahoj, mohu třeba doporučit STLP v Ebensee 47.809770, 13.789708 a odtud podnikat výlety. Třeba Hallstatt, Dachstein atd.


Díky moc, vypadá to opravdu skvěle ale koukám, že tam nesmí psi a my máme Rotvajlera a jezevčíka tak nevím

Automatické sloučení 08.03.2018 19:35:

Citovat

maria napsal:

záleží, co preferuješ.

Já bych zajel např. do Arabby a projel celé okolí Sella.

Passo Tonale, Livigno ( Paso Stelvio ), Lago di Garda......, Turracher Hohe, jezero Bled a Bohinj

Záměrně vynechávám Grossglockner, na to jsou na motorkářských webech hákliví...

Dovoluji si konstatovat, že jakékoli místo z vlákna Stání s lyžováním v Rak a It bude na motorce velice atraktivní.

Alespoň já na tyto místa jezdím v zimě na lyže, v létě na motorce


Jo jo díky moc. Máme Dolomity na moto projeté ale to jsme jezdili ještě na Fazeru a pak i na FJRu. No teď bychom to chtěli tak nějak v klídku pěkně zastavit s bydlíkem a pojezdit po okolí. V té Arrabě je nějaká možnost stání? Jasně já když s bydlíkem (solo) v Alpách nevím kde zastavit, tak vyhledám nějaké parkoviště u lanovky a tam přespím ale s vlekem a motorkou bych rád tak nějak klídek vydržet třeba 3dny beze strachu, že někdo bude prudit že se tam nesmí atd.


Ahoj v Arrabě je STPL a pokud by jsi chtěl ke Švycarsku tak v Nauders je STPL a kemp. Něco jsem na severu Itálie objel ,pokud budeš chtít můžeme to probrat u kafe.

Jsem z Chomutova

Jirka
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
jak je výše psáno, Arabba STLP

Colfosco kemp.

Turracher Hohe kemp, Mauterndorf kemp

Garda - Torbole STLP, kemp

Paso Tonale - STLP

Bled - kemp

V létě asi nebude problém stát ani pod lanovkami
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 6 let
Na motorce jsem za 25 let sjel skoro celou Evropu mimo Ruska. Pro ježdění krajinou a nejvíc si užít krásy hor a serpentin doporučuji Trojmezí Rakousko, Slovinsko, Italie. Tam si nejvíc užiješ motorky. Jen namátkou: Nockalmstrasse, Malta. Vilacher Alpenstrasse, údolí Sella Nevea, cesta Villach, Wurzenpass - Bovec, Goldeneck, údolí řeky Soča, restaurace pivovaru Hirt. A to je jen namátkou vybráno. Lepší oblast v Alpách nenajdeš. Zaparkuj někde u Vilachu a z jednoho místa tam budeš jezdit do aleluja. Jestli Tě to zajímá tak Ti na SZ pošlu trasy a místa.
Vladimír, K1400.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vsazavsky, maria, jirkaj, JirkaFJR, Ro-Mi, petr787

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,635,617 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13435 sekund | Průměrně za: 0.13435 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB