Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 hvar: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

hvar

Poslední aktualizace před 6 let
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 6 let
Đobry den nebyl jste někdo na Hvaru v kempu pobliz oblasti Vrboska dekuji
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
byli jsme před dvěma lety v Camp Mina. V sezonu to bylo dost plné hlučných Taliánů, jinak služby slušné, cena za posádku, obytňák, elektřina - cca 130 Kun. Do Jelsy asi 400 metrů, kde se dá nakoupit (Konzum), do Vrbosky 5 km. Byli jsme tam bez rezervace.
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Laciga, koukal jsem na fotky kempu Mina,ale nikde jsem neviděl místo kudy by se dal dát na vodu člun. Nevíš jestli tam je tato možnost. Díky M. !i
Mirek a Lenka + Carado T334
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mikivan napsal:

Ahoj Laciga, koukal jsem na fotky kempu Mina,ale nikde jsem neviděl místo kudy by se dal dát na vodu člun. Nevíš jestli tam je tato možnost. Díky M. !i


Člun spustíš na kraji městečka Jelsa, ulice Riva, naproti baru Trick, veslački klub Jelsa. Je tam sjezd do moře zdarma.
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 6 let
http://www.avtoka...58/Nudist/
kemp přímo ve Vrbosce, Je FKK, majitelka Češka, byli jsme tam asi před deseti lety.

tady přehled všech kempů na Hvaru http://www.avtoka...amp;vrsta=
mekiemekieČlen
Přidáno před 6 let
Za mně na Hvaru kemp Mala Milna. Je sice menší a možná vhodnější jen pro menší auta, ale krásné pláže a okolí. Hvar jsme projeli celý a tahle část je nejhezčí - teda pro nás. Vrboska a Jelsa jsou otočené na pevninu, takže takový rybníček bez vln. To my neradi.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Laciga napsal:

Citovat

mikivan napsal:

Ahoj Laciga, koukal jsem na fotky kempu Mina,ale nikde jsem neviděl místo kudy by se dal dát na vodu člun. Nevíš jestli tam je tato možnost. Díky M. !i


Člun spustíš na kraji městečka Jelsa, ulice Riva, naproti baru Trick, veslački klub Jelsa. Je tam sjezd do moře zdarma.


Mám jen gumák s kolečkama,v kempu by to někde nešlo? M. :x
Mirek a Lenka + Carado T334
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mikivan, Laciga, Jana a Petr V, mekie, hlubucek ivan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,824 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12712 sekund | Průměrně za: 0.12712 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.82MB/2MB