Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 protékající venkovní zásuvka na sprchu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

protékající venkovní zásuvka na sprchu

Poslední aktualizace před 6 let
Petr a JitkaPetr a JitkaČlen
Přidáno před 6 let
Mám venkovní zásuvku na sprchu s mixventilem. Nedá se používat, protože pokud ventil povolím aby mě tekla do sprchy voda, tak začne okolo tohoto ventilu vše téct ven. Zřejmě protéká okolo nějakého těsnění. Dá se tento ventil nějak repasovat? Díky
Petr, Jitka a Šimon
Petr a Jitka Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
milan59milan59Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
ovládací knoflík stáhneš z hřídelky a celý vnitřek ventilu vyšroubuješ ven. Uvnitř jsou těsnící O kroužky, které vyměníš. Jednu zimu mě ve ventilu zůstala voda, a led jeden O kroužek zdeformoval.
Nechci poučovat třeba jsem to špatně pochopil, ale ventilem vodu jenom nepouštíš, ale směšuješ teplou a studenou. Vodu pouštíš pákou na sprchové hlavici.
Ať se daří, ahoj Milan.
Petr a JitkaPetr a JitkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, špatně jsem se vyjádřil, je mě jasné, že je to směšovací ventil. Už je rozebraný a těsnění samozřejmě v čudu. Někdy si říkám, proč na takové jednoduché věci člověk nepřijde sám. Já to chtěl rozdělávat zevnitř... Díky.
Petr, Jitka a Šimon
M
martinnnNováček
Přidáno před 6 let
Zdravim , me na protejka voda z vodovodni-rychlospojky pripojky kdyz tam nemam hadici se sprchou da s e to take opravit? dikx:)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: martinnn, Petr a Jitka, milan59

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,808,894 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11861 sekund | Průměrně za: 0.11861 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.75MB/4MB