Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kúrenie pocas jazdy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kúrenie pocas jazdy

Poslední aktualizace před 6 let
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Ospravedlňujem sa ze zakladám nove vlakno ale v druhom ktoré bolo založené mi nikto neodpovedal a dost súhrne to potrebujem vediet dakujem

Pekny den chcel by som sa opytat nakolko tu na C24 je viacero diskusi o topení za jizdy ale este ani v jednej som nenašiel skúsenosť co by ma utvrdila moja otázka obytný príves s Trumou s3004 plus Duocontrol cs a kominova nadstavba Truma T3 žiadne prekážky na streche mozem kúriť pocas jazdy bez strachu ze sa nieco pokazí prosim len fundovaných co maju namontované a odskúšané a funkčné nakolko vela ľudí pise ze z nemeckého návodu vyčítalo ze Truma S nieje možné používať pocas jazdy no a v nemeckom návode je napísané ze Všetky Truma S sa smú používať pocas jazdy volal som aj dneska do Truma Nemecko kde mi povedali ze nieje problem v tejto zostave ale hľadám niekoho kto to ma aj reálne odskúšané dakujem za odpovede a nepýtajte sa ma prosim preco chcem kúriť za jazdy prázdny príves lebo chcem dakujem
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let
Mám T3002 a raz som ju zabudol vypnúť. Prišiel som na to po 150 km. Fungovala bez problémov.
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj a mas tam tu kominovu nadstavbu T3 tu striesku ja neviem ci sa neako neodlišuje od toho môjho kúrenia preto by som bol rad keby niekto kto ma vyskúšané presne tuto kombináciu co mam ja dakujem ale aj tebe
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
T
tevikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
mám přesně to co ty, duocontrol + secumotion, za jízdy normálně topim.
Zapinam to většinou tak hodinu až dvě před předpokládaným cílem, abychom měli teplo.
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let
Krytka komínku s označením T3 je určená pro provoz S řady topení za jízdy. Pokud se k tomu použije regulátor s CS pojistkou a tlakovou hadicí s ventilkem musí vše fungovat jak technicky tak legálně. Jezdí nám s tím několik zákazníků a zatím jsem neslyšel že by to někomu nešlo. Bez krytky T3 by to ale byl velký problém.
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Nám topení za jízdy zhasíná. Pokoušel jsem se to řešit tady na fóru poradili mi koupit místo dělané krytky na komín originál pro topení za jízdy. Koupil jsem tedy originál krytku na komín, je hezčí ale topení zhasíná pořád,zhruba jsem pozoroval že pokud jedu do 80 Km tak hoří . Pokud jedu rychleji tak zhasne, také mi zhasíná pokud fouká z levé strany karavanu. Chtěl jsem udělat zespodu okolo sání nějaké stínění.

Topení pouštíme taky tak hodinu před zastavením. Pokud nezalepím spodní větrání lednice, zamrzne mi voda do dřezu. Pokud je -18 jako tuto neděli zamrzne stejně.

https://www.carav...owstart=20

Pěknou zimu Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Dakujem vsetkym za odpoved
aj ja som sa pytal priamo v trume ci neptreba neaku zebranu minispojler zospodu namontovat aby nefukalo priamo do kurenia tam ma uistili ze netreba nic len bezpecnostny ventil samozrejme s hadicami s bez.ventilom a tuto nadstavbu T3 na komin tzv.vetsia strieska
ano moje kurenie ma oznacenie S tak ako aj truma pise vsetky oznacene S mozu byt pouzite pocas jazdy na kurenie
takze aby som to zhrnul na podlahu netreba ziaden spojler alebo lepsie povedane neaku prekazku aby nefukal vietor priamo do kurenia a mozem v skludni svedomim kurit
dakujem vsetkym a dufam ze sa nic neposere dam vediet ako som dopadol tak teda nech kuri s pozdravom

Automatické sloučení 26.02.2018 20:57:
A este jednu otazocku kupil som duocontrol cs a mam jednu tlakovu hadicu z bez.ventilom a jednou obycajnu bude fungovat ten Duocontrol ventil ked pouzijem oko primarnu flasu tu s bezpecnostnym ventilom a druhu bez ,pocas jazdy zavrem aby nebol v nej plyn si myslim ci to bude fungovat ako keby bol priamo zablendovany vyvod na duocnotrol a pripojena jedna flasa dakujem
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Upravil maregree dne 26.02.2018 21:57, před 6 let
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let
Bude. Když jednu lahev zavřeš, je to pro ventil stejné, jako kdyby v ní došel plyn, přepne se na tu druhou a jede dál.
Zdraví
Luboš a Dáša
Upravil Lubos a Dasa dne 26.02.2018 22:56, před 6 let
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

JurajSK napsal:

Mám T3002 a raz som ju zabudol vypnúť. Prišiel som na to po 150 km. Fungovala bez problémov.

Nie. Mám tam len obyčajný komín a aj tak to nesfúklo.
O
opavaciČlen
Přidáno před 6 let
Také máme topení T3002 a obyčejný komín a ještě nám plamen v topení nikdy nezhasnul. Ani za jízdy, ani při stání v poryvech větru.
Elnagh Nobelart A900g
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let
V tom nejlepším případě to dopadne takhle bez speciální krytky na komínku. V horším je z toho roztavenina.

Kdo jezdí bez toho riskuje a má jen obrovské štěstí.
STMax Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Pěkná fotka.

Pro ty co neviděli jak to funguje .

https://www.youtu...M&t=2s
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
dandeedandeeNováček
Přidáno před 6 let
[quote]gut napsal:

Nám topení za jízdy zhasíná. Pokoušel jsem se to řešit tady na fóru poradili mi koupit místo dělané krytky na komín originál pro topení za jízdy. Koupil jsem tedy originál krytku na komín, je hezčí ale topení zhasíná pořád,zhruba jsem pozoroval že pokud jedu do 80 Km tak hoří . Pokud jedu rychleji tak zhasne, také mi zhasíná pokud fouká z levé strany karavanu. Chtěl jsem udělat zespodu okolo sání nějaké stínění.

Topení pouštíme taky tak hodinu před zastavením. Pokud nezalepím spodní větrání lednice, zamrzne mi voda do dřezu. Pokud je -18 jako tuto neděli zamrzne stejně.
Odpoved:
Ja teda na zimu vypustam vodu z vodovodu.z nadrzí.Ked tak si zoberiem cerstvu vodu v kanistroch.Mam nove cerpadielko,a mohlo by sa asi posrat v mraze.
Upravil dandee dne 06.03.2018 00:01, před 6 let
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Dakujem za otpovede dneska sa mi podarilo namontovat regulator a ten komin uz mam davno tak snad sa nic nepokaka a bude fungovat
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: opavaci, maregree, dandee, STMax, gut, JurajSK, tevik, Lubos a Dasa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,053,661 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18648 sekund | Průměrně za: 0.18648 (0) sekund | Dotazy: 116 | Použitá paměť: 2.1MB/2MB