Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ducato-airbag: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ducato-airbag

Poslední aktualizace před 5 let
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím a prosím o radu. Jakým odporem vyřadit z provozu airbag v sedačkách u Ducata od roku 2006, tak aby nesvítila kontrolka? Někdo mi říkal, že 3.2 kOhm. Je to možné?
Děkuji, děkuji, děkuji!
HrochHrochČlen
Přidáno před 6 let
Ty máš u Ducata v sedačkách airbagy ??????? :o
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let
Bohužel. Airbag na řidičově a pyropatrony na obou. Vzhledem k tomu, že mi ty kabely dost vadí z důvodu montáže otočů, tak jsem ho odpojil a potřebuji odporem zhasnout kontrolku.
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 6 let
To by som nerobil ! Tie napínače pásov maju svoj význam. Račej tie káble nadpoj. Ja som to tak urobil a tretí napinák som dal do druhej rady na sedadlo. A kontrolka ani nežmurkne ;)
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 6 let
Raději bych pořádně předělal kabeláž, než se připravit o funkčnost bezpečnostních prvků.
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
ta kabeláž se dá prostrčit středovou dírou otoče. Jelikož se otáčí tam a zpět, nehrozí ukroucení.

Já tam mám odpor z důvodu výměny dvojsicu za jednosic. Hodnotu neznám. Mám ho nastrčený přímo do konektoru, občas se to vytřepe a svítí kontrolka. Je lepší sehnat na vrakáči protikus konektoru a do něho odpor napájet
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
odpor airbagu je cca 2-3 ohm, z rady sa da pouzit 2,2 alebo 2,7 ohm, nie kohm... ale tak ako bolo pisane vyssie pri otocnych sedackach su kable vedene stredom - cize sa to da elegantne vyriesit, samozrejme treba pouzit nejaky ten "husi krk" kedze kontaktu kabelaze s kovovou konstrukciou sa asi nebude dat vyhnut...
Peter, Zuzka a deti
Upravil PeterL dne 24.02.2018 16:33, před 6 let
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Já bych v žádném případě airbag nerušil jde o bezpečnost ! Jinak airbag má přívodní 3 dráty, 2 dráty hlídaný odpor airbagu 2-4 Ohmy a pilotní odpalovací vodič. Když to popleteš, tak třebas už tu sedačku, nebudeš potřebovat.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
tabbitabbiČlen
Přidáno před 6 let
Airbag a pyropatrony se dají nahradit odporem 2,7 ohmů. Airbag má 3 vodiče - 2 vodiče jsou roznětka a na těchto dvou vodičích je zároveň hlídána odporová smyčka, třetí vodič je kostra. Žádný pilotní odpalovací vodič tam není.
Laika X650R
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
Presne tak... tiez nie som zastancom vyradovania airbagov ale odpor sa zapaja smerom k RJ, cize vystrelenie sedacky ktora je odpojena aj pri pomyleni vodicov nehrozi, max sa rozsvieti kontrolka a RJ vyhlasi skrat na kostru alebo otvoreny obvod...
Peter, Zuzka a deti
Ducatovy-KajaDucatovy-KajaČlen
Přidáno před 5 let
Přidám se s dotazem, budu u Ducata r.v.08 měnit dvousedák spolujezdce za samostatné sedadlo a bude tedy chybět jedna pyropatrona pásu - airbag spolujezdce nemám. Stačí tedy tu jednu pyropatronu v konektoru u sedačky nahradit odporem 2,7ohmu? Vím že to jde řešit i přes diagnostiku, ale takhlenbych si případně mohl sedadla zas přehodit zpět a vše bude funkční.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tabbi, PeterL, Vasu, maria, camperboy, Hroch, pe3ik, dracekvo, Ducatovy-Kaja

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,703,028 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14795 sekund | Průměrně za: 0.14795 (0) sekund | Dotazy: 99 | Použitá paměť: 2MB/2MB