Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nízký tlak teplé vody: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nízký tlak teplé vody

Poslední aktualizace před 6 let
M
Marty79Nováček
Přidáno před 6 let
Už delší dobu řeším nízký tlak vody, vestavba Possl, topení Truma Combi 4, čerpadlo 21 L/min.
Obecně tlak vody není nic moc, ale teplá neteče skoro vůbec. Už jsem zkoušel kde co, výměna čerpadla za nové, kontrola a profouknutí hadic, vizuální kontrola zda není nikde zlomená, skříplá.
Topení i ohřev vody funguje normálně, ale je extrémně nízký tlak teplé vody. Říkal jsem si jestli nemá topení filtr, který by byl potřeba vyměnit?? Napadá vás někoho něco jiného? Díky za rady?
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
http://www.atradi...bi_4_6.pdf
potom už jen hledat tady .
Žijeme jen jednou.
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Marty79 napsal:

Už delší dobu řeším nízký tlak vody, vestavba Possl, topení Truma Combi 4, čerpadlo 21 L/min.
Obecně tlak vody není nic moc, ale teplá neteče skoro vůbec. Už jsem zkoušel kde co, výměna čerpadla za nové, kontrola a profouknutí hadic, vizuální kontrola zda není nikde zlomená, skříplá.
Topení i ohřev vody funguje normálně, ale je extrémně nízký tlak teplé vody. Říkal jsem si jestli nemá topení filtr, který by byl potřeba vyměnit?? Napadá vás někoho něco jiného? Díky za rady?

Zkus se podívat na přívod studené vody do Trumy. Mám stejne auto a měl jsem s tím problém. Při topení se trubka co přivádí st. vodu ohřála a skripla se. Voda tekla málo. Je to tam špatně vidět. Pomohlo ohnutou trubku nahradit kolenem a byl klid. M
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Potom už jen mrknout na odvzdušnovací ventil od topení , vzduch je stlačitelný a tím ti ten tlak chybí .
Žijeme jen jednou.
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 6 let
To je podle mě nesmysl. I kdyby tam byl vzduch, tak se stlačí na stejnou úroveň jako tlak od čerpadla a na tlak na výstupu to nemůže mít žádný vliv.
Pokud studená teče v pohodě a teplá ne. Tak jediná závada může být na trase od čerpadla do bojleru, nebo od bojleru do kohoutu. Jinde není třeba hledat.
Prostě odpojit hadici před bojlerem a kouknout jak to z ní teče. Samozřejmě tak abych si nezabrindal celej karavan vodou. A když to tam bude v pořádku, tak odpojit výstup z bojleru a kouknout jak to teče z něj. Prostě postupovat po trase. Žádná věda to není.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
A co když to na výstupu z bojleru nepoteče? Tak je asi zaseklá kulička ve ventilku, možná se pletu ,ale má být ve správné poloze .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 22.02.2018 16:56, před 6 let
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Presne tak ten postup ma logiku.
Jinak ten ventil neni odvzdusnovaci ale je zavzdusnovaci.
Jinak se mj stalo, ze ten cudlik co je v tom ventilku zmizel. Po vymene celeho ventilu se mi stalo ze v koupelne netekla tepla voda. On ten cudlik prosel hadicema az do koupelny a vzdy kdyz se pustila tepla voda tak povyjel z hadice kde byl schovany a ucpal tu trubicku do baterie. Kdyz jsem vyjmul baterii tak byla ok. No az kdyz jsem pustil vodu a nenasadil hadici na baterii tak previt vyskocil ven.
Kdo vi tedy co te trapi :o
Miloš
M
Marty79Nováček
Přidáno před 6 let
Logiku to má, jedeme přes víkend na hory tak budu pozorovat trubky jestli ohýbají, ohřívají. Do topení je tlak vody ok. Ještě je zajímavý, že v koupelně je menší tlak vody než do dřezu. ??? Každopádně díky za rady!

Automatické sloučení 23.02.2018 16:59:
Tak na přívodu studené vody do Trumy už kolínko mám. Buď to už vykoumali u Possla nebo zlepšoval předchozí majitel.
Upravil Marty79 dne 23.02.2018 16:59, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marty79, Meda Beda, dracekvo, Laky, Garda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,040,448 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15418 sekund | Průměrně za: 0.15418 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.82MB/2MB