Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jeden na dnes: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jeden na dnes

Poslední aktualizace před 4 roky
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Baví se dva kamarádi."tak si představ,že nám na to přišel manžel mojí milenky a tak ho to naštvalo,že jí kopnul mezi nohy"
Tý vole a stalo se jí něco?
"jí ne,ale mě zlomil dva prsty"
S
SmithČlen
Přidáno před 6 let
Asi tu už byl, ale jako demonstrace toho, že i ženy na "to" myslí celkem často...
Holka si chce někomu postěžovat, že je nemocná a tak píše kamarádce blondýně....
....Ty jo, vůbec jsem se nevyspala, třicetosm a půl, všechno mě bolí...
Odpověď:
No, hele, radši si najdi někoho s menším;-)
Hymer Eriba SwingSmile
BeranBeranČlen
Přidáno před 6 let
V prvním kole prezidentských voleb to prý ochranka prezidenta nezvládla.Jak tam na něj vyběhla ta kozatá ukrajinka,tak někdo zařval "vyveďte tu k.....u" a ochranka odvedla Zemana.:)
Samotář
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Dcera texaského farmáře přijde domů a rozzářeně říká:
„Mami, představ si, Jack si mě chce vzít.“
„Požádal tě snad o ruku?“
„Ještě ne, ale zastřelil manželku.“
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
S
SmithČlen
Přidáno před 6 let
Dcera říká matce: „Chodím s naším sousedem z třetího patra.“
„Měla bys to ukončit, vždyť by to mohl být tvůj otec.“
„Mně ale na věku nezáleží.“
„Myslím, že jsi mě úplně nepochopila.“

Automatické sloučení 11.06.2018 13:24:
A jeden letní...
Přijdou dvě přítelkyně na nudynu, vysvlečou se a ta jedna praví:
Vyholila jsem se dole, abych byla přitažlivější. Ta druhá jí říká:
Tak si dej kozy trochu na stranu, ať je to vidět.
Hymer Eriba SwingSmile
Upravil Smith dne 11.06.2018 13:24, před 6 let
BozetechBozetechNováček
Přidáno před 6 let
Výborný český vtip!
Chlapík jde do důchodu a za ušetřené peníze si chce
koupit něco, po čem vždycky toužil - sportovní auto.
Udělá to a hned vyrazí na dálnici, když se za ním
náhle objeví policejní auto.
Chlápek si pomysli: "Mám Ferrari, ujedu mu jako
nic!" 180, 220, 240.
Pak si pomyslí: "Přece se nezabiju" a zastaví.
Policajt k němu dojede a říká: "Už jsem slyšel ÚPLNĚ všechny výmluvy,
ale mám dneska dobrou náladu, takže když mi řeknete něco,
co ještě nikdo nezkoušel, nechám vás jet."
Chlápek povídá: "Jsou to dva dny, co mi manželka
utekla s policajtem a já myslel, že mi ji vezete zpátky".

"JEĎTE !!!!
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 6 let
Po ránu....
Ona ....Miláčku myslíš že jsem tlustá....
On...Nebudeme se přeci hned po ránu hádat........:D
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Jsem rád, že nesněží.
Upřímně si neumim představit v
tomhle vedru ještě odklízet sníh ...
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Joe KingJoe KingČlen
Přidáno před 6 let
Potkají se dva kapři.
První se ptá: "Nevíš o něčem k jídlu?"
Druhý odpovídá: "Vím, ale má to háček."
L
lusyČlen
Přidáno před 6 let
Pre rokem 1989:

Na hranicich v Hatich zastavi pohranicni straz obytnou Avii. Straznik rika: Pane ridici vase doklady.
Ridic: Ja zadne nemam.
Manzelka vedle: Neverte mu, on kdyz je ozralej tak nevi co povida.
Babicka zezadu: Ja vam rikala, ze tu Avii nemame krast.
A dedecek vyleze z garaze a pta se: To uz jsme v Rakousku?
EmhEmhČlen
Přidáno před 6 let
závada na dopravním prostředku
Míra + Eliška
Emh Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Krouzi takhle nad Brnem cap, v zobaku zavinovacku , z ni cumi triadevadesatiletej deda a povida. Ja uz bych se na to vysral, vypadato, ze jsme zabloudili.

Automatické sloučení 09.09.2018 19:09:
Jdou takhle dva migranti a Babis povida Okamurovi ......

Automatické sloučení 22.11.2018 15:02:
Přijde pán k urologovi, doktor kouká do papírů a povídá.
Pane Nováku onanujete často ?
Jo, tak nějak vždycky, když mám chuť....
No tak s tím budete muset přestat.
Aha. A proč ?
No protože já vás jinak nevyšetřím.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Upravil JiPe Highlanders dne 22.11.2018 16:02, před 5 let
S
SmithČlen
Přidáno před 5 let
Bajka.
Leze housenka po větvi a vidí krásný lísteček. Povídá: "Áááá, lísteček, to si dám."
Chystá se zakousnout a najednou ji napadne myšlenka: "Kdepak, já si počkám, až ten lísteček doroste a sním ho teprve potom. A budu velká a krásná."
Letí kolem kos a povídá: "Jejda, housenka, to bude bašta."
Chystá se ji sezobnout, když tu náhle myšlenka: "Kdepak, já si počkám, až vyroste ten krásný lísteček. Na něm si pochutná housenka a na té zase já. A bude ze mě velký, krásný pták."
Jde kolem kočka. Koukne na kosa a praví: "Mňam, to bude večeře, jedna báseň." Vyšplhá se na strom a vtom myšlenka:
"Kdepak, já si teď hezky počkám, až doroste ten šťavnatý lísteček. Lísteček sní housenka, která bude šťavnatá a výživná. Housenku sní kos a bude buclatý a chutný a kosa sním já a budu nejsilnější a nejkrásnější kočka široko daleko."
Vše proběhlo podle scénáře, housenka slupla lísteček, kos housenku, kočka skočila - minula a spadla do potoka.

Poučení:

"Čím delší předehra, tím mokřejší číča..."
Hymer Eriba SwingSmile
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 5 let
Kazachstanstina zni jako kdyz chces nastartovat diesel pri -40 :D



Automatické sloučení 19.02.2019 20:54:
Milý Honzo,
doufám, že mi dokážeš pomoci.
Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na televizi a odjela do
práce.
Asi tak 2 kilometry od domu mi najednou přestalo auto jet - musela jsem se
vrátit pro manžela, aby mi pomohl.Když jsem dorazila domů, nemohla jsem
uvěřit tomu, co jsem viděla.Byl v posteli se sousedovou dcerou. Je mi 32,
manželovi 34 a jí 19.Jsme spolu 10 let. Manžel se mi přiznal, že spolu chodí
víc než půl roku.
Do manželské poradny nepůjde.
Jsem úplně v koncích, prosím, pomoz mi.
Magda

Milá Magdo,
že Ti přestalo jet auto po tak krátké cestě může být způsobeno mnoha
příčinami. Nejprve zkontroluj jestli není ucpaný přívod paliva. Pokud je
čistý, zkontroluj
veškeré přívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely včetně
ukostření!Jestli není problém tady, je potřeba provést kontrolu palivového
čerpadla, jestli není poškozené a dává správné množství paliva.Doufám, že
jsem Ti pomohl Honza
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 19.02.2019 21:54, před 5 let
L
LakyČlen
Přidáno před 5 let
Tak jeden o stopařích ,pozor na to co slibujete .
Přijde frajer do baru, objedná si dvojitej rum, vypije ho na ex,odplivne si a povídá: "Fuj ta uměla řídit." Objedná si dalšího, a zase povídá: "Fuj ta ale uměla řídit. Ještě jednoho. "Číšník už nevydrží a ptá se, co to jako má znamenat. A frajer mu vypráví: "No stopuju na dálnici a zastavila mi taková hnusná vošklivá hrozně stará bába. Ptám se jí, jestli mě vezme do Prahy, a vona, že jo. Tak jedem, a baba jede padesátkou, pak už jede stovkou. Najednou jede stopadesátkou, až to vytáhne na 200stovku. A v tom prudká zatáčka doprava a v ní naštorc kamion. Já jí povídám: "No babo, jestli tohle vybereš, tak Tě přefiknu."

Fuj ta uměla řídit.
Žijeme jen jednou.
S
SmithČlen
Přidáno před 5 let
Přišel Franta v neděli nad ránem domů. Ožralej jako motyka. Okamžitě usnul.
Manželce mu ho bylo líto a tak ho vysvlékla. Našla mu přitom ale bohužel v kapse použitý prezervativ. Tak ji to nasralo, že mu ten prezervativ strčila do prdele a dál to neřešila.

No a v následujících dnech se Franta změnil. Z práce jde rovnou domů, pomůže manželce umýt nádobí, vynese smetí, potom
se spolu s ní dívá na telku...
Po týdnu to už manželce nedalo a ptá se: Proč jsi tak najednou přestal chodit s kamarádama na pivo?
Od soboty už to pro mne nejsou žádní kamarádi...!
Hymer Eriba SwingSmile
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 5 let
Jak by vypadala II. světová, kdyby byla hospodskou bitkou?

Německo po minulém výprasku dlouho posiluje a vrátí se do hospody. U vchodu dá po držce Rakousku a Československu a posadí si je ke stolu. Francie a VB u svého stolu dělají, že tam nejsou.

Cestou potká Japonsko a Itálii. Potřesou si rukou a sednou si k jednomu stolu, odkud se posmívají SSSR....

K Německu si přisedne SSSR. Japonsko a Itálie se dívají trošku překvapeně, ale Německo po nich mrkne, tak drží hubu a čekají, co bude. Německo dá po držce kolemjdoucímu Polsku a posadí si ho ke stolu. SSSR dá Polsku taky do držky a vezme mu šrajtofli. Francie a VB hrozí Německu pěstí.

SSSR chce dát po držce Finsku, ale uklouzne a zlomí si ruku, tak se na to vybodne.

Německo dá po držce Dánsku, Norsku a Beneluxu a posadí si je ke stolu. Francie a VB se velice mračí a hrozí pěstmi.

Francie si odskočí na toaletu. Cestou mu dá Německo po držce a posadí si ho ke stolu. Británie se mračí, hrozí pěstmi a odsune si stůl dál od Německa.

Německo začne po VB házet flašky, cigarety a petardy. VB si nasadí přilbu a dál hrozí pěstmi. Do hospody přijde USA, rozhlídne se kolem, půjčí dvacku Británii a zase jde pryč.

Německo přestane bavit obtěžování Británie, alespoň mu vzalo šrajtofli a botu, Itálie si vzalo jeho sako a Japonsko kalhoty. Místo toho dá Německo po držce Jugoslávii a Řecku.

SSSR se na chvilku otočí zády a Německo mu podtrhne židli a začně do něho na zemi kopat. Zlomí mu druhou ruku, vypíchne oko, vytrhá vlasy z hlavy, pálí ho cigaretou a uřeže mu pár prstů na rukou a na nohou.

Do baru přijde USA a půjčí Británii další dvacku a SSSR pajcku. Když odchází z hospody, nastaví mu Japonsko nohu a skočí mu na záda. USA se nasere a začne Japonsko honit po hospodě.

Německo hrozí USA pěstí, ale SSSR ho kopne do nohy. Začnou se válet po podlaze hospody, koušou se, rdousí, píchají do sebe noži a bijí se do hlavy okovanýma botama.

Na chvilku se od sebe odtrhnou. USA, SSSR a VB se postaví do jednoho rohu místnosti a začnou si říkat Spojenci, Německo, Japonsko a Itálie do druhého rohu a říkají si OSA. Itálie si to za chvíli rozmyslí a půjde ke Spojncům, přičemž mu dá Německo po držce a Itálie zůstane ležet uprostřed hospody.

Do hospody vejdou Žid a Cikán. Německo si jich všimne a vezme si je stranou dozadu. Po chvilce se vrátí samo a ostatním je trapné se ptát, co se stalo.

Japonci a ostatní trošku poodstoupí stranou a Spojenci skočí na Německo. Vezmou ho po hlavě flaškou, židlí, vyrazí mu zuby a prostě ho strašně zřídí. Využije toho Francie a taky si kopne. VB si vezme zpátky botu a šrajtofli. SSSR si polskou šrajtofli nechá a ještě si vezme tu německou. USA si vezme německé sako, VB hodinky a Francie kravatu.

Československo a Rakouskou vstanou od stolu a chtějí jít domů, ale SSSR si vezme Československo stranou.

USA si všimne, že se Japonsko skrylo za hospodský pultík a má v ruce nůž. Nasere se a hodí mu na hlavu celý jukebox.

To už je v pozadí slyšet policejní siréna ...
VasuVasuČlen
Přidáno před 5 let
To jsem se hrozně zasmál, až mně slza ukápla !
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 5 let
Chtěl bych zaměstnávat člověka, který takový pí.... v pracovní době vymýšlí :o
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 5 let
Slepej myje struhadlo a povídá. Ty jo tak takovou blbost jsem ještě nečetl......
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bousovaci, PepaK, matus, Petr a Lucie, mitrak, Doskocil, Vita, tronic, MichalJ, Lefik, Fun, Rudy, Viktor, Janek, Roman a Jana, Hunyady, Drakous, MRAZIRNA, Michal, JurajTT, operativec, petlin, merfan, Hroch, Robert, petr a jarka, broucci, jojo, Jirkac, michal a jitka, stepan, Mila, buml, viera a vlado, jmesser, zdenek a Irena Lbc, Mikey, kamenak, Jira 48, Zdobik 88, jarda77, simcha, merkur, Petr a Mirka, michalina, Petr a Natali, midlum, cyrma, jirhav, ajfelaci, JardaMajka, Pluhar, ogar, fozyk, malina, Franta REZAC, looser, JiPe Highlanders, Cattani, Jirka a Jarka, TomTP, camper, Martin TT, dalibor, Hatiti, liborvo, Abuk, Baja, arto, Bombici, Mirek57, Vasu, miro, Satelit, Tomyk, zuzi777a, libri, Charlie, copy, traktor, zdenek zehnalek, ekb1975, traktorista2, Traper, Roland, rop, stanley_mosquito, juroba, Bedynka, vlk-cz, Kopecny, MTS, Habasek, TomA, Mirek a Iva, honza_vy, nugisek, Smith, lada721, Laky, tuareg, Jarda a Maru, fedaBA, jamaca, Hrib, fedexjs, Discoverfun, Kapitank1400, liborlipa, Lubos a Dasa, Ro-Mi, upotreblenci, hrnecek, Sumec, najk, Deda Lebeda, petridas, Lubino, MaPa Friends, Lojzove, PetrK, tibi, jirkaj19, ScooterMarty, lechem, MR, floridan79, mb, Yetti, Dyfer, Jirka Canon, Houfi, Martin Mrak, chodac, _P_H_, Gerbera, Hlemyzd Matej, bleriot11, jirka dagmar, pachta, poldaj, cody, alapa, Emh, gut, priborj, mile, Honza11, Dudla, Lukas a Petra, funjemachr, Espero, Milan a Marketa, tom74, vladimir1, ivan613, Zdenek a Alena, eblazek, ferdasan, Rudla, Honzin007, PetrDubi, milosduris, PPPmyto, Pepek28, Honza Palasek, Honza H, PATRIKaMISA, jiri61, mstr, Beran, Mito67, Tandy, petr63, kajman111, Vlasta49, Radovan, maria, Bozetech, Joe King, lusy, PabloGS, Chlapi_sobe, kremilek, oltcitak, fido, Willik68, 1779-zrusen, Roomster, hasky, tomas86, prcht, DDT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,691,180 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31802 sekund | Průměrně za: 0.31802 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB