Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jeden na dnes: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jeden na dnes

Poslední aktualizace před 3 roky
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 6 let
Co se stane, když žena konečně přijde na to, co vlastně chce?
Rozmyslí si to...
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Ona: Miláčku, zrušila jsem víkend u maminky. Koupila jsem tvé oblíbené víno, k večeři udělám tvoji milovanou čínu, potom se spolu budeme dívat na fotbal a na noc jsem si koupila tu košilku, jak se ti na mně tak líbila On: Jak moc? Ona: Jen nárazník, světlo a blatník.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 6 let
Víte, jak člověk pozná, že je starý?
Když odchází z muzea a spustí se alarm!
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
Trošku černého humoru, který vychází z reality :D

Grandhotel Evropa na Vimeu

https://vimeo.com/231922669
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Katolík, protestant, muslim a žid spolu při večeři diskutují.
Katolík: "Mám takové jmění, že se chystám koupit Citibank!"
Protestant: "Já jsem tak bohatý, že si koupím General Motors!"
Muslim: "Já jsem pohádkově bohatý princ a hodlám koupit Microsoft!" Potom se všichni obrátí na žida :
Ten si tiše míchá kafe, potom opatrně odloží lžičku na stůl, upije trochu, podívá se na všechny a ledabyle prohodí: "Já ale nic z toho neprodávám !"
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
YettiYettiČlen
Přidáno před 6 let
Odmala nám říkají, ať jsme přirození. Hodně lidí to bohužel pochopilo blbě .....
Yetti
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
Vite jaka je jedina vec na svete kterou nedokaze Chuck Norris?

.
.
.

Vyzit s ceskym platem.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let
Nejproduktivnější JZD mají Němci , s jednou krávou pohnojili celou EVROPU .


PS.My k tomu nemáme daleko.
Žijeme jen jednou.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
První den po letních prázdninách, v páté třídě jedné berlínské základní školy učitel kontroluje přítomnost žáků:
"Mustafa El Ekh Zeri."
"Zde."
"Achmed El Cabul."
"Zde."
"Kadir Sel Ohlmi."
"Zde."
"Mohammed End Ahrha."
"Zde."
"Mi Cha Elma Yer." Ticho ...
"Mi Cha Elma Yer." Nikdo se nehlásí ...
"Ješte jednou – Mi Cha Elma Yer!"
V zadní lavici vstane chlapeček: "To bych mohl bejt asi já, ale čte se to Michael Mayer."
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

První den po letních prázdninách, v páté třídě jedné berlínské základní školy učitel kontroluje přítomnost žáků:
"Mustafa El Ekh Zeri."
"Zde."
"Achmed El Cabul."
"Zde."
"Kadir Sel Ohlmi."
"Zde."
"Mohammed End Ahrha."
"Zde."
"Mi Cha Elma Yer." Ticho ...
"Mi Cha Elma Yer." Nikdo se nehlásí ...
"Ješte jednou – Mi Cha Elma Yer!"
V zadní lavici vstane chlapeček: "To bych mohl bejt asi já, ale čte se to Michael Mayer."


TAK NĚJAK TO BUDE :^
Žijeme jen jednou.
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Pozve si ředitel firmy svého zaměstnance Nováka a hovoří mu :
Vy jste pán Novák, velká opora naší firmy ! Nevím, jak by jsme bez vás existovali, ale v příštím měsíci se o to pokusíme !
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
S
SmithČlen
Přidáno před 6 let
Znáte to, chlap pro dítě do školky ne moc rád chodí. Ne že by úplně bloudil po městě a hledal tu správnou, ale ukazatelé ho nenavedou. Dětí plno, stejné, stejná barva punčocháčků jen zástěrky je trochu selektují. A jednou jsem doma našel tento lístek:
Vyzvedni syna ze školky v 17h.
PS: školka je hned naproti, ta žluta budova
PPS: syn tě pozná sám.
Hymer Eriba SwingSmile
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Smith napsal:

Znáte to, chlap pro dítě do školky ne moc rád chodí. Ne že by úplně bloudil po městě a hledal tu správnou, ale ukazatelé ho nenavedou. Dětí plno, stejné, stejná barva punčocháčků jen zástěrky je trochu selektují. A jednou jsem doma našel tento lístek:
Vyzvedni syna ze školky v 17h.
PS: školka je hned naproti, ta žluta budova
PPS: syn tě pozná sám.


A pak že jsem jediný. Pro syna sem jel snad jen dvakrát. A radši jsem čekal, který chlapec ke mně přiběhne. A klaplo to vždy. :)
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
Přijde chlap do školky a povídá dobrý den přišel jsem si pro syna.A který to je říká učitelka.Ale to je jedno nějaký mi dejte,stejně ho zítra ráno zase vrátím.
R
RadovanČlen
Přidáno před 6 let
Jedna příhoda,když jsem kdysi vyzvedával synka ve školce... Byl tehdy malej blonďáček,hlavu samej blonďatej prstýnek. Když přiběhl,vztáhnul jsem k němu radostně ruce...a ten chlap vedle mně taky !
Np - ten synek byl jeho ! Vypadal jsem v tý chvíli jako naprostej kretén a hovado,co nepozná vlastní dítě...
Naštěstí za chvíli přiběhl ten opravdu můj a všichni rodiče okolo uznali,že v tom školkovým mundůru jsou si kluci na první pohled opravdu hodně podobní.
Ale těch pár chvil jsem si připadal fakt strašně...
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Tak od novyho roku zacnou stavkovat zubari.
Ze pry si na ne kazdy pacient otevre hubu ....

Automatické sloučení 15.01.2018 15:42:
Jednoho krásného slunečného dne na konci března 2018 se blížil starý muž k bráně Pražského hradu a vojákovi, který stojí na stráži, řekl: "Chtěl bych se setkat s prezidentem Zemanem." Voják hradní stráže se na něj podíval a odpověděl: "Pane, pan Zeman už není prezident a už tady není a nebude." Starý muž poděkoval za informaci a odešel.

Následující den ten samý člověk přišel znovu k branám Pražského hradu a opět řekl stejnému vojákovi: "Chtěl bych se setkat s prezidentem Zemanem." Voják hradní stráže se podíval a odpověděl: "Pane, už jsem vám včera říkal, že pan Zeman už není prezident a nebydlí tady." Stařík opět poděkoval a odešel.

Třetího dne se stařík opět dostavil k Pražskému hradu a řekl: "Chtěl bych se setkat s prezidentem Zemanem." Voják už byl pochopitelně rozrušený a odpověděl: "Pane, to je už třetí den v řadě, co mne žádáte o setkání s panem Zemanem. Řekl jsem vám, že pan Zeman už není prezident a nebydlí zde. Copak to nechápete?"

Starý muž se podíval a řekl: "Ale ano, já to chápu, ale prostě miluju, když to slyším pořád dokola."

Voják Hradní stráže se postavil do pozoru a řekl: "Uvidíme se zítra, pane!"

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Upravil JiPe Highlanders dne 15.01.2018 15:42, před 6 let
S
SmithČlen
Přidáno před 6 let
Do odpočínkové místnosti hasičů se přiloudá dispečer.
Nalije si kafe, chvíli kouká, jak chlapi hrají pink pong a karty. A pak řekne:
"Chlapci, pomalu končete, máme práci. Hoří finanční úřad."
Hymer Eriba SwingSmile
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 6 let
V dnešní době předražených "ajfonů",když člověk upadne a slyší křupnutí,tak jen doufá,že je to noha.
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
to JiPe:

i slza mi ukápla. Děkuji
maria Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maria napsal:

to JiPe:

i slza mi ukápla. Děkuji



Jirina vynikajici. Diiiiky. :D:D:D

Automatické sloučení 19.01.2018 08:31:
:-D
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Upravil JiPe Highlanders dne 19.01.2018 08:31, před 6 let
JiPe Highlanders Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bousovaci, PepaK, matus, Petr a Lucie, mitrak, Doskocil, Vita, tronic, MichalJ, Lefik, Fun, Rudy, Viktor, Janek, Roman a Jana, Hunyady, Drakous, MRAZIRNA, Michal, JurajTT, operativec, petlin, merfan, Hroch, Robert, petr a jarka, broucci, jojo, Jirkac, michal a jitka, stepan, Mila, buml, viera a vlado, jmesser, zdenek a Irena Lbc, Mikey, kamenak, Jira 48, Zdobik 88, jarda77, simcha, merkur, Petr a Mirka, michalina, Petr a Natali, midlum, cyrma, jirhav, ajfelaci, JardaMajka, Pluhar, ogar, fozyk, malina, Franta REZAC, looser, JiPe Highlanders, Cattani, Jirka a Jarka, TomTP, camper, Martin TT, dalibor, Hatiti, liborvo, Abuk, Baja, arto, Bombici, Mirek57, Vasu, miro, Satelit, Tomyk, zuzi777a, libri, Charlie, copy, traktor, zdenek zehnalek, ekb1975, traktorista2, Traper, Roland, rop, stanley_mosquito, juroba, Bedynka, vlk-cz, Kopecny, MTS, Habasek, TomA, Mirek a Iva, honza_vy, nugisek, Smith, lada721, Laky, tuareg, Jarda a Maru, fedaBA, jamaca, Hrib, fedexjs, Discoverfun, Kapitank1400, liborlipa, Lubos a Dasa, Ro-Mi, upotreblenci, hrnecek, Sumec, najk, Deda Lebeda, petridas, Lubino, MaPa Friends, Lojzove, PetrK, tibi, jirkaj19, ScooterMarty, lechem, MR, floridan79, mb, Yetti, Dyfer, Jirka Canon, Houfi, Martin Mrak, chodac, _P_H_, Gerbera, Hlemyzd Matej, bleriot11, jirka dagmar, pachta, poldaj, cody, alapa, Emh, gut, priborj, mile, Honza11, Dudla, Lukas a Petra, funjemachr, Espero, Milan a Marketa, tom74, vladimir1, ivan613, Zdenek a Alena, eblazek, ferdasan, Rudla, Honzin007, PetrDubi, milosduris, PPPmyto, Pepek28, Honza Palasek, Honza H, PATRIKaMISA, jiri61, mstr, Beran, Mito67, Tandy, petr63, kajman111, Vlasta49, Radovan, maria, Bozetech, Joe King, lusy, PabloGS, Chlapi_sobe, kremilek, oltcitak, fido, Willik68, 1779-zrusen, Roomster, hasky, tomas86, prcht, DDT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,223 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25958 sekund | Průměrně za: 0.25958 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB