Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jeden na dnes: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jeden na dnes

Poslední aktualizace před 3 roky
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Momentálně je na lince Škoda Kardiak
Tatifer
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Jede autobus po dálnici a zastaví u motorestu. Řidič vystoupí a jde dovnitř. Vystoupí také jeden cestující a jde dovnitř.
Řidič přijde k baru, objedná si panáka a kopne ho do sebe. Civilista mu položí ruku na rameno a v druhé se zableskne policejní odznak: "Tak, pane řidiči, právě jste dojel. Policie."
Řidič se usmál: "Já vím, že jsem dojel. A vy taky. Autobus právě odjel s jiným řidičem, já tady mám padla."
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Baví se dva policajti : Včera jsem si koupil novou záchodovou štětku ! No a jaká je ? No toaletní papír byl lepší !
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
Manzel se vrati predcasne se sluzebni cesty, a najde manzelku v posteli s cizim muzem, manzelka rozpacite odpovi : vis milacku ja jsem
onemocnela a toto je nas novy Doktor a meri me zrovna teplotu,nacez jde manzel beze slova ke skrini, kde ma lovecke pusky, vynda jednu,
nabije, jde zpatky do loznice, zamiri na doktora a rekne : tak doktore, vytahuj pomalu ten teplomer a nedej buh jestli na nem neni stupnice !
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Můj pes pořád honil lidi na kole.
Nakonec už to zašlo tak daleko, že jsme mu to kolo museli vzít.
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
V dobe francouske revoluce bezi Student a mava franzouskou vlajkou parizskymi ulicemi a vola: menstruace,menstruace, proti jde po chodniku starsi parizan a zavola na studenta : ale obcane, to se nejmenuje menstruace ale revoluce, nacez Student odpovi, to je me jedno, hlavne ze tece krev !

Automatické sloučení 07.07.2017 19:22:
Blondyna jede podle reky misisipi v kabrioletu a najednou ji bouchne leva predni pneumatika, rizeni se stoci doleva a vuz sjede se svahu do reky,
nez se zacne potapet blondyna staci vyskocit, plave ke brehu a s obou brehu zacinaji krokodyli skakat do vody, nacez si blondyna rika :
to je super, sotva se clovek dostane do vody, uz se ze vsech stran sjizdeji zachrane cluny od La costy !
Upravil Discoverfun dne 07.07.2017 18:22, před 7 let
S
SmithČlen
Přidáno před 7 let
Dobrej, máte podložku na jógu?“
„Ne.“
„A fit míč?“
„Ne, tady jste ve vinotéce.“
„Tak mi dejte láhev vína, ale bůh to viděl, já fakt chtěl cvičit!“
Hymer Eriba SwingSmile
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Přijde muž ke jasnovidce a ta mu povídá. Za 1000 Kč vám odpovím na tři otázky. Muž se ptá, a není 1000 Kč moc ? Není, druhá otázka ?
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Jaky je rozdil mezi wc kazetou a manzelkou ?
Vubec zadny.
Bud to je nasrana a nebo vylita.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
P
petr63Člen
Přidáno před 7 let
Liliputka příjde ke gynekologovi a říká: pane doktore, když jdu, tak mě tam dole hrozně škrábe a řeže.Můžete se na to podívat? Doktor liliputku zdvihne, postaví na stůl, zvedne sukýnku, chvíli "operuje". Sundá liliputku na zem a říká: projděte se. Liliputka se projde a nadšeně říká: je to super, už to neškrábe, jak jste to dokázal? Doktor: ohrnul jsem Vám holinky.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
"Definice gynekologa:
Je to muž, který hledá problémy tam, kde všichni normální muži hledají potěšení."
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
Upravil Vasu dne 08.09.2017 07:51, před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Pepa a Franta si založí obchod a nad něj dají nápis "MÁME VŠECHNO". 3 kamarádí jdou kolem a rozhodnou se, že to vyzkouší.
Příjde první a říká: "Poprosil bych 15kg těžké pštrosí vejce."
Pepa se poškrábe na hlavě, vejde do skladu a volá: "Frantó, máme tu někde 15kilové pštrosí vejce?"
"No jasně, regál číslo 20, druhá polička."
Pepa donese vejce překvapenému zákazníkovi, ten zaplatí a na řadě je druhý kamarád. "Máte zelenou býčí kouli?"
Pepa jde do skladu a ptá se po zelené býčí kouli. Franta odpovídá: "No jasně, osmej regál, pátá polička." Pepa donese, zákazník zaplatí a třetí kamarád vidí, jak s jeho kamarády vypekli a rozhodne se, že jim to vrátí; "Já bych poprosil 10 kilo ničeho."
"Co že byste poprosil?"
"No, 10 kilo ničeho."
Pepa se poškrábe na hlavě, a volá do skladu: "Frantó, máme tu někde 10kg ničeho?" "Co jestli máme?" "No 10 kilo ničeho." "Ty vole a kdo to chce?" "No zákazník." "Víš co, tak mi ho sem pošli."
Franta se zákazníkem prochází ztemnělou halou plnou regálů jen se svíčkou, zavede ho do temné místnosti, zavře dveře a svíčka zhasne. Najednou Franta vylekaně: "Ty vole, vidíš něco?" "Nic!" "Tak si naber 10 kilo a vypadni!"
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
No toto jsem narazil na netu,nevím kam jinam to dát...
http://blogchanie...eadbit.biz
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

No toto jsem narazil na netu,nevím kam jinam to dát...
http://blogchanie...eadbit.biz

Tak to je deb...a .Jenom by mně zajímalo kolik tupounů si to koupí. :he
Žducháto 2,5tdi L1H1, Čmundajek ix20 1.4crdi, LMC 400SD
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

No toto jsem narazil na netu,nevím kam jinam to dát...
http://blogchanie...eadbit.biz
Nepustí mne tam antivir, tak asi do blokovaných odkazů.:x
Tatifer
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Tandy napsal:

Citovat

bleriot11 napsal:

No toto jsem narazil na netu,nevím kam jinam to dát...
http://blogchanie...eadbit.biz
Nepustí mne tam antivir, tak asi do blokovaných odkazů.:x

tak zadej do vyhledávače "fuelfree"-2 žluté kostičky co se dají na přívodní hadici paliva a sníží to spotřebu o 40% :D
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
Jenom bacha na ekologii, na dálnici to vyrábí benzín a vytéká z nádrže ven !
:o
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

MTS napsal:

Jenom bacha na ekologii, na dálnici to vyrábí benzín a vytéká z nádrže ven !
:o


tak bacha jóó !!!! tyhle veci nahodou fungujou a hodne dobre. Ja to mam jen opacne.... Dal jsem si emblem z americkeho auta a ono to fakt zaclo zrat jako americke auto. Takže néé že néé, ale ano! funguje to :D
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
No, když máš na ameriku, tak si zaplať !
!y
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
říkali v rádiu, že Kim Čong-un je nejlepší český politik všech dob .......
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bousovaci, PepaK, matus, Petr a Lucie, mitrak, Doskocil, Vita, tronic, MichalJ, Lefik, Fun, Rudy, Viktor, Janek, Roman a Jana, Hunyady, Drakous, MRAZIRNA, Michal, JurajTT, operativec, petlin, merfan, Hroch, Robert, petr a jarka, broucci, jojo, Jirkac, michal a jitka, stepan, Mila, buml, viera a vlado, jmesser, zdenek a Irena Lbc, Mikey, kamenak, Jira 48, Zdobik 88, jarda77, simcha, merkur, Petr a Mirka, michalina, Petr a Natali, midlum, cyrma, jirhav, ajfelaci, JardaMajka, Pluhar, ogar, fozyk, malina, Franta REZAC, looser, JiPe Highlanders, Cattani, Jirka a Jarka, TomTP, camper, Martin TT, dalibor, Hatiti, liborvo, Abuk, Baja, arto, Bombici, Mirek57, Vasu, miro, Satelit, Tomyk, zuzi777a, libri, Charlie, copy, traktor, zdenek zehnalek, ekb1975, traktorista2, Traper, Roland, rop, stanley_mosquito, juroba, Bedynka, vlk-cz, Kopecny, MTS, Habasek, TomA, Mirek a Iva, honza_vy, nugisek, Smith, lada721, Laky, tuareg, Jarda a Maru, fedaBA, jamaca, Hrib, fedexjs, Discoverfun, Kapitank1400, liborlipa, Lubos a Dasa, Ro-Mi, upotreblenci, hrnecek, Sumec, najk, Deda Lebeda, petridas, Lubino, MaPa Friends, Lojzove, PetrK, tibi, jirkaj19, ScooterMarty, lechem, MR, floridan79, mb, Yetti, Dyfer, Jirka Canon, Houfi, Martin Mrak, chodac, _P_H_, Gerbera, Hlemyzd Matej, bleriot11, jirka dagmar, pachta, poldaj, cody, alapa, Emh, gut, priborj, mile, Honza11, Dudla, Lukas a Petra, funjemachr, Espero, Milan a Marketa, tom74, vladimir1, ivan613, Zdenek a Alena, eblazek, ferdasan, Rudla, Honzin007, PetrDubi, milosduris, PPPmyto, Pepek28, Honza Palasek, Honza H, PATRIKaMISA, jiri61, mstr, Beran, Mito67, Tandy, petr63, kajman111, Vlasta49, Radovan, maria, Bozetech, Joe King, lusy, PabloGS, Chlapi_sobe, kremilek, oltcitak, fido, Willik68, 1779-zrusen, Roomster, hasky, tomas86, prcht, DDT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,960 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31209 sekund | Průměrně za: 0.31209 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB